Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
alsactl store
majd init scriptbe alsactl restore?Ah! Zseniális! Kösz! 😀
Kipróbálva:
http://www.linuxforum.hu/index.php?option=com_smf&Itemid=&topic=17155.msg172738#msg172738
Egy év után r betûvel. 😀Inkább olyan funkciókon gondolkozzatok, hogy lehessen listázni azokat a témákat, amikre nem érkezett válasz. Ennek szerintem több a hasznossága.
Illetve jó lenne ha át lehetne tekinteni hogy melyik fórumokhoz szóltam hozzá, hogy lássam érkezett-e új hozzászólás. A fórummotor ahogy látom csak a hozzászólásaimat képes listázni, ha beállítom neki, hogy a címeket kérem akkor semmi értelmes eredményt nem ad.Gyuszk wrote:Javitott topic cím.Azt hogyan kell csinálni?
Miért nem lehet õ betût írni Mercuryban? Vagy ez csak nálam probléma, esetleg van valami külön locales settings javánál, vagy a betûtípus rossz?
Macskajancsi wrote:és a körúton indulsz a Duna felé.Akármerre megy odajut:)
Hol a main függvény?
sany wrote:„De milyen disztribúciót használsz?”Aláirás: Powered by Frugalware 0.3
Feltehetõen ezt!
Jólvanna, beszûkültem a hozzászólásra…
-
SzerzőBejegyzés