Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Akkor abban van „netconfig” parancs nem?
Továbbá /etc/rc.d/rc.inet1.conf – itt kényelmesen be lehet állítani az interfaceket.(Abból indultam ki, hogy kompatibilis a Slackwareel. Lehet nálad nincsenek meg ezek az eszközök.)
dhclient eth0?
De milyen disztribúciót használsz? Ott talán pontosabban megtudjuk mondani mit tegyél.Amíg mûködik, és nincs szükséged valami különleges driverhez a kernel fordításra hagyd a francba az egészet. Nem éri meg a küzdelmet, nem lesz annyival gyorsabb a rendszered.
Synapticcal új verziójú elõrefordított kernelt rakhatod fel, ajánlott felrakni.
Ha mégis kernelt fordítanál akkor Fellow leírását ajánlom:
http://www.hup.hu/wiki/index.php/Linux_kernel_konfigur%C3%A1l%C3%A1saA boot manager nem veszik el, csak a Windows telepítõje a boot sectorba befogja írkálni, hogy az övével kell bootolni.
Ha végzel a Win telepítéssel utána bebootolsz a Fedora cdvel, van rajta valami rescue mód ha jól emlékszem, és egy grub-install /dev/hdxet nyomsz, hogy újra a Grub legyen a bootmanager.Hol van ott óra?
(Jóvanna vidéki vagyok, és a délibe megy a vonat :D)A böngészõ különben átad a cég webszerverének információt a refererrõl. Ha scriptel csinálod ott szerintem feltûnõ, hogy a semmibõl jött a felhasználó.
http://www.dretschler.com/catalog/default.php?ref=406&affiliate_banner_id=4&campaign=786normal
Ez egész olcsó kis bolt, egyébként is megéri rákattintani 😀Nincsen egy AUTO gomb azon a monitoron? Ott beállítja automatikusan a széleket, és utána mindig így indul annál a felbontásnál és frekvenciánál.
Megjegyzem én még nem láttam más frekvencián mûködni framebuffert, mint 60.Próbáld meg azt eljátszani, hogy a slackware cd összes alkönyvtárába bemész, és upgradepkg *.tgz. Primitív módszer, de talán helyrehozza a rendszert.
A Debian kernele alapból támogatja a framebuffert ha jól emlékszem.
Próbáld alacsonyabb módokkal, lehet a videókártyád VESAval nem viszi az 1280x1024et. Pl vga=791. -
SzerzőBejegyzés