Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
A Ct nehéz elindítani… :rolleyes:
Van fejlesztõkörnyezet, és fordítóprogram – ezt gondolom tanították a suliban is.
A Borland C egy fejlesztõkörnyezet fordítóprogrammal. Ilyen például a Kdevelop Linux alatt, ami a gcct használja fordítóprogramnak.
De mcedit+gcc is egyszerû megoldás lehet.Valamilyet biztos ki kell. A Linuxnak miért kellene értelmeznie az imaget? Az csak egy image.
http://www.partimage.org/doc/index.html Ezt említetted. Próbálj meg elindulni segítségével.kisbetu wrote:Erre gondolsz?kovi wrote:
a hup-os hírblokk a hup.hu migrálása óta nagyon csúnya, változott az egész kinézete, és az ékezettekkel is baja van. szerintem egy idõre ki kellene kapcsolni..Bocs, write-only.. :blush: 😀
HUP.hu valószínûleg karakterkódolást váltott, nem jók az ékezetek az rssben a jobb oldali sávban.
Waitnél a pont!
Semmi értelme ilyen lezárósdit játszani, nagyon nem támogatom. Az lenne a lényeg pont, hogy a régi topikba tegyék fel a kérdést az emberek. Például rémálom ha Wifi témában keresek valamit a fórumon.rm -f /home/akarki/.ssh/known_hosts*
Valószínûleg a távoli rendszeren újra lett telepítve. A te gépeden a known_hostsban pedig a régi „ujjlenyomata” maradt meg.„Azt tudom, hogy létezik ilyen, mert már hallottam rólla, meg egyszer csináltam is, de akkor csak az volt a dolgom, hogy egy linux recoveri disc-rõl be kellett bootolni, azután kialakítani egy ntfs partíciót, majd a partimage segítségével el lehetett érni a gépet, amin az image volt. De mi kell ahoz, hogy ezt tudja egy debian szerver?”
Ha ez mûködött, akkor Debian alatt miért nem tudod ugyanígy megcsinálni? Csak nem recovery cdrõl bootolsz, hanem ott van már a Debian rendszer, és azon elvégzed a szükséges beállításokat, amiket már ismersz(én nem).ADSL beállítás: pppoeconf
Hálókártyák: /etc/network/interfaces
Kapcsolatteremtés: NAT. Leírás: http://pcforum.hu/cikkek/111/Linux+kernel+alapu+csomagszures+IPTABLES-szel/oldal/2.html
Tûzfal beállítása: a cikk elsõ oldalán láthatod az alapokat.Nem. Teljesen webes felületû.
https://152.66.28.10/neptun/login.aspx – ilyen de ebbõl sok nem látszik. ASP alapú, de ehhez már nem kell semmi Activex…Desktop access ha jól emlékszem, nincs elõttem KDE.
De jobb klikk a panelen. Hozzáadás – aztán valahol ott lesz közöttük.Hopsz, most Gnomeról vagy KDErõl van szó? 😀
-
SzerzőBejegyzés