Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Jó, engem inkább a különbözõ patchek érdekelnének…
Szerintem 1,5 megás méret fölött már mindenképpen modulokat kell használni. Kétlem, hogy van ennyi hardvereszközöd és mindet egyszerre akarod használni.
Nekem Xfce alatt alapból a KDEs systrayre tette. Nézz körül az opciói között hátha van megoldás.
Off: Ti milyen Java futtatókörnyezetet használtok?
Nem lehetne létrehozni egy „Kuka” csoportot a teljesen fölösleges témáknak? Ennek a csoportnak az új üzenetei nem jellennének meg a fõ lapon, mint ahogy az admin topiké se jelenik meg a normál felhasználók számára.
Vagy maradjon az a rendszer, hogy az ilyen teljesen fölösleges topikokat töröljük automata? Mert a zárolás, áthelyezés nem megoldás uaz hülyeségei mellett.Uaz Windows-vírus, fikázós témáját töröltem – tessék hozzágondolni a szokásos felkiáltójeles!!!!!!!!!!!!!!!, :DDDDD vigyorgós, NAGYBET
Jah meg: Nvu.
Quanta?
„System is too big. Try using modules.”
Miért készítesz olyan statikus kernelt ami tömörítve is több mint 8mb?! Nem hiszem hogy ilyen széles hardverpalettád van. Ha igen akkor meg rakd modulokba, ahogy írva vagyon…Maul wrote:SZERK: ja, csak olvasni nem tudok, ha jól értem akkor a válasz igen és igen.IGEN! 😀
Rendberaktam a Lafisoft
-
SzerzőBejegyzés