aty

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 631-640 / 1,776
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Adathordozók automatikus mountolása #2048456
    aty
    Felhasználó

      Jó, engem inkább a különbözõ patchek érdekelnének…

      Hozzászólás: Kernel fordítás #2043730
      aty
      Felhasználó

        Szerintem 1,5 megás méret fölött már mindenképpen modulokat kell használni. Kétlem, hogy van ennyi hardvereszközöd és mindet egyszerre akarod használni.

        Hozzászólás: Mercury #2048217
        aty
        Felhasználó

          Nekem Xfce alatt alapból a KDEs systrayre tette. Nézz körül az opciói között hátha van megoldás.

          Off: Ti milyen Java futtatókörnyezetet használtok?

          aty
          Felhasználó

            Nem lehetne létrehozni egy „Kuka” csoportot a teljesen fölösleges témáknak? Ennek a csoportnak az új üzenetei nem jellennének meg a fõ lapon, mint ahogy az admin topiké se jelenik meg a normál felhasználók számára.
            Vagy maradjon az a rendszer, hogy az ilyen teljesen fölösleges topikokat töröljük automata? Mert a zárolás, áthelyezés nem megoldás uaz hülyeségei mellett.

            Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972962
            aty
            Felhasználó

              Uaz Windows-vírus, fikázós témáját töröltem – tessék hozzágondolni a szokásos felkiáltójeles!!!!!!!!!!!!!!!, :DDDDD vigyorgós, NAGYBET

              Hozzászólás: Honlapszerkesztõ progi UHU-ra #2048149
              aty
              Felhasználó

                Jah meg: Nvu.

                Hozzászólás: Honlapszerkesztõ progi UHU-ra #2048147
                aty
                Felhasználó

                  Quanta?

                  Hozzászólás: Kernel fordítás #2043725
                  aty
                  Felhasználó

                    „System is too big. Try using modules.”
                    Miért készítesz olyan statikus kernelt ami tömörítve is több mint 8mb?! Nem hiszem hogy ilyen széles hardverpalettád van. Ha igen akkor meg rakd modulokba, ahogy írva vagyon…

                    Hozzászólás: Domain név regisztráció #2047785
                    aty
                    Felhasználó
                      Maul wrote:
                      SZERK: ja, csak olvasni nem tudok, ha jól értem akkor a válasz igen és igen.

                      IGEN! 😀

                      Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972961
                      aty
                      Felhasználó

                        Rendberaktam a Lafisoft

                      10 bejegyzés megtekintése - 631-640 / 1,776