aty

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 651-660 / 1,776
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Sulinetes cisco switch mögött 2 interface #2048052
    aty
    Felhasználó

      Iptables, DNAT – ezekkel próbálj ügyeskedni. De ez a megoldás tényleg csak tüneti kezelés lenne.

      Hozzászólás: BME Neptun + Citrix linux kliens #2048030
      aty
      Felhasználó

        Szerintem tökmindegy, célba ér a kérdés úgyis:)

        Ellenben a választ majd másold be ide is azért.
        Bár már a BMEn is lassan átállnak a webes Neptunra, és a Citrixos megoldást remélem tantárgyfelvételnél kell utoljára használnunk.

        Hozzászólás: Sulinetes cisco switch mögött 2 interface #2048050
        aty
        Felhasználó

          A probléma elég idióta megkerülése, de mi lenne ha a 195.199.x.x ipre érkezõ kéréseket(persze kizárólag azokat amik a belsõ tartományból jöttek) a szerver átirányítaná a 10.x.x.xes ipjére?:)

          Hozzászólás: BME Neptun + Citrix linux kliens #2048028
          aty
          Felhasználó

            Nekem Slackware, meg Debian alatt is ment. Bár Debian alatt tényleg volt vele valami kis szívás, és nagyon hasonló hibaüzenet rémlik, de már nem tudom a megoldást. 😡 Keresd fel az ubuntu.hus gyereket az lesz a legegyszerûbb.

            Hozzászólás: BME Neptun + Citrix linux kliens #2048026
            aty
            Felhasználó

              A BMEs neptunt csak Citrix segítségével lehet elérni.
              Az újabb klienssel ne is próbálkozz, azzal szinte biztos, hogy nem fog menni.
              Nálam így indul:
              „/usr/lib/ICAClient/wfcmgr -icaroot /usr/lib/ICAClient”

              Jah egy tipp: az ubuntu.hu gazdája BMEs, õ biztos tudja a megoldást.

              Hozzászólás: Linuxfórum találkozó 2006 #2042064
              aty
              Felhasználó

                Csak a többség már kezdi visszamondani  :mellow:

                aty
                Felhasználó

                  http://www.linuxforum.hu/index.php?option=com_smf&Itemid=&topic=14340.0

                  Ez az nmapos megoldás nem lenne egyszerûbb?

                  Hozzászólás: Linuxfórum találkozó 2006 #2042062
                  aty
                  Felhasználó

                    18-án többen ráérnének végülis?

                    Hozzászólás: Konsole melyik csomagban van? #2047999
                    aty
                    Felhasználó

                      Gondololom kell neki az a funkció, hogy fülekben új terminált lehet nyitni.

                      Hozzászólás: Konsole melyik csomagban van? #2047997
                      aty
                      Felhasználó

                        Az kizárt, hogy initviocons-0.4-302.i586.rpm csomagban legyen. Kdebase vagy hasonló csomagokban kell lennie. Debian alatt önálló csomag például. Csak majd olyan függõségi láncot fogsz emiatt kapni, hogy oda a minimális GUI.

                        kisbetu: a KDE terminálemulátorja a Konsole.

                      10 bejegyzés megtekintése - 651-660 / 1,776