Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Iptables, DNAT – ezekkel próbálj ügyeskedni. De ez a megoldás tényleg csak tüneti kezelés lenne.
Szerintem tökmindegy, célba ér a kérdés úgyis:)
Ellenben a választ majd másold be ide is azért.
Bár már a BMEn is lassan átállnak a webes Neptunra, és a Citrixos megoldást remélem tantárgyfelvételnél kell utoljára használnunk.A probléma elég idióta megkerülése, de mi lenne ha a 195.199.x.x ipre érkezõ kéréseket(persze kizárólag azokat amik a belsõ tartományból jöttek) a szerver átirányítaná a 10.x.x.xes ipjére?:)
Nekem Slackware, meg Debian alatt is ment. Bár Debian alatt tényleg volt vele valami kis szívás, és nagyon hasonló hibaüzenet rémlik, de már nem tudom a megoldást. 😡 Keresd fel az ubuntu.hus gyereket az lesz a legegyszerûbb.
A BMEs neptunt csak Citrix segítségével lehet elérni.
Az újabb klienssel ne is próbálkozz, azzal szinte biztos, hogy nem fog menni.
Nálam így indul:
„/usr/lib/ICAClient/wfcmgr -icaroot /usr/lib/ICAClient”Jah egy tipp: az ubuntu.hu gazdája BMEs, õ biztos tudja a megoldást.
Csak a többség már kezdi visszamondani :mellow:
http://www.linuxforum.hu/index.php?option=com_smf&Itemid=&topic=14340.0
Ez az nmapos megoldás nem lenne egyszerûbb?
18-án többen ráérnének végülis?
Gondololom kell neki az a funkció, hogy fülekben új terminált lehet nyitni.
Az kizárt, hogy initviocons-0.4-302.i586.rpm csomagban legyen. Kdebase vagy hasonló csomagokban kell lennie. Debian alatt önálló csomag például. Csak majd olyan függõségi láncot fogsz emiatt kapni, hogy oda a minimális GUI.
kisbetu: a KDE terminálemulátorja a Konsole.
-
SzerzőBejegyzés