aty

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 661-670 / 1,776
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Konsole melyik csomagban van? #2047994
    aty
    Felhasználó

      Miért nem keresed meg Yasttal?

      Hozzászólás: MTU érték megváltoztatása #1954323
      aty
      Felhasználó

        Az MTU nálam is 1492.
        Csak kiváncsiságból. A kliensgépeken bejönnek a hup.hu, freemail.hu, matav.hu oldalak?

        Illetve lcp-echo-interva, lcp-echo-failure paramétereknek mennyi az értéke nálad?

        Hozzászólás: Neptun rendszer… #2047888
        aty
        Felhasználó
          kelemengabor wrote:

          Tehát futtatás: krdc.

          Ez mi?

          Hozzászólás: Neptun rendszer… #2047885
          aty
          Felhasználó

            Sõt ott van az oldalukon minden adat…
            Ott a host is: neptunc.unideb.hu

            Tehát futtatás: krdc. Majd host: rdp:/neptunc.unideb.hu és kész is van.

            Hozzászólás: Neptun rendszer… #2047883
            aty
            Felhasználó

              Ha jól tudom a debreceni egyetem neptuna megy sima rdesktoppal. Futtatás – krdc.
              A hostot tudakold meg valahol.

              Hozzászólás: Forrásból telepítés #2047836
              aty
              Felhasználó

                Mert rpmnél azt hiszem verziószámokat is nézi, továbbá azt nézi, hogy adott rpm csomag fenn van-e nem azt, hogy a library fenn van-e a rendszereden. Lehet hogy neked egy libxy.rpmel felkerült a libx meg a liby is, de a wine a libx.rpm meg liby.rmpt keresi, ami ugye nincs fenn.

                Hozzászólás: Ablakok… #2047678
                aty
                Felhasználó

                  De ez lehet csak arra érvényes, hogy ha egér föléáll akkor automata elõhozza. De gondolom ennek a környékén lehet azt is állítani hogy csak címsorra klikkeléssel hozza elõ az ablakot.

                  Hozzászólás: Ablakok… #2047676
                  aty
                  Felhasználó

                    Window focust állítod vezérlõpultban. Magyarul nem tudom sajnos a nevét.

                    http://www.hmdc.harvard.edu/jsp/q_a.jsp?id=105&bct=dStatistical%252BComputing.p10.s56.t57.q105 – itt leírja részletesen, az alsó bekezdésben.

                    Hozzászólás: Hálózati üzenetküldõ #2047673
                    aty
                    Felhasználó

                      Nézd meg a Linpopupot, talán jó lesz a célra.

                      Hozzászólás: Felhasználók csoportja. #2047667
                      aty
                      Felhasználó

                        „Nos mint rá fogsz jönni, egy fájlnak csak egyetlen tulajdonosa lehet, akinek jogokat állíthatsz arra az adott állományra. ” Ezt hány hozzászólással ezelõtt is mondtam? A UNIX így mûködik, ha ebbõl nem jöttél rá sajnállak.

                        Lassan gondolkodok, nagyképû vagyok.

                      10 bejegyzés megtekintése - 661-670 / 1,776