Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Miért nem keresed meg Yasttal?
Az MTU nálam is 1492.
Csak kiváncsiságból. A kliensgépeken bejönnek a hup.hu, freemail.hu, matav.hu oldalak?Illetve lcp-echo-interva, lcp-echo-failure paramétereknek mennyi az értéke nálad?
kelemengabor wrote:Tehát futtatás: krdc.
Ez mi?
Sõt ott van az oldalukon minden adat…
Ott a host is: neptunc.unideb.huTehát futtatás: krdc. Majd host: rdp:/neptunc.unideb.hu és kész is van.
Ha jól tudom a debreceni egyetem neptuna megy sima rdesktoppal. Futtatás – krdc.
A hostot tudakold meg valahol.Mert rpmnél azt hiszem verziószámokat is nézi, továbbá azt nézi, hogy adott rpm csomag fenn van-e nem azt, hogy a library fenn van-e a rendszereden. Lehet hogy neked egy libxy.rpmel felkerült a libx meg a liby is, de a wine a libx.rpm meg liby.rmpt keresi, ami ugye nincs fenn.
De ez lehet csak arra érvényes, hogy ha egér föléáll akkor automata elõhozza. De gondolom ennek a környékén lehet azt is állítani hogy csak címsorra klikkeléssel hozza elõ az ablakot.
Window focust állítod vezérlõpultban. Magyarul nem tudom sajnos a nevét.
http://www.hmdc.harvard.edu/jsp/q_a.jsp?id=105&bct=dStatistical%252BComputing.p10.s56.t57.q105 – itt leírja részletesen, az alsó bekezdésben.
Nézd meg a Linpopupot, talán jó lesz a célra.
„Nos mint rá fogsz jönni, egy fájlnak csak egyetlen tulajdonosa lehet, akinek jogokat állíthatsz arra az adott állományra. ” Ezt hány hozzászólással ezelõtt is mondtam? A UNIX így mûködik, ha ebbõl nem jöttél rá sajnállak.
Lassan gondolkodok, nagyképû vagyok.
-
SzerzőBejegyzés