Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Miért nyílik minden nap egy ilyen tartalmú topic? Nem lehetne a régiben folytatni?
Davs: http://www.slackbook.org/html/index.html – igen, angolul van. De angol nélkül semmit nem érsz egy Slackwarenél.
Ha pedig a Pere-féle könyv kell, akkor vedd meg.
Ki talál gyorsabban exploitot a sörcsaphoz? :poketoungeb:
Köszönöm.
Nem arról beszélek, hogy nem tudsz valamit. A sietség nem mentség arra, hogy egy témának normális címet adjunk.. szerintem.
Uaz kezdem már nagyon unni ezt a viselkedést…
A topik címe utaljon a topik témájára. Itt szerinted mi utal rá? A kérdésfeltéveseden is 5 percig gondolkodtam, hogy mit akarsz…
[url url=http://ftp://ftp.uhulinux.hu/pub/uhu/current/README-update1.txt]ftp://ftp.uhulinux.hu/pub/uhu/current/README-update1.txt[/url] Itt a válasz.. olvasd el.Itt is bekéne vezetni már valami büntetõpontozást, hogy legalább topikot ne tudjanak nyitni az ilyen „felhasználók”.
A grub-install parancs hozza létre a grub könyvárt a /boot alatt, és beírja magát az mbrbe.
Te is abba a hibába fogsz esni úgy érzem mint az elõzõ delikvens.
Hány meghajtód van? Van hdb, hda? Mert hd(2,2)!=hdc3 a hd(2,2) a 3. _létezõ_ lemezmeghajtó 3. _létezõ_ partícióját jelöli. Mivel nálad a hdc2 ráadásul logikai partíció, így az nem is tudom hogy számít-e.
Hasznos lenne ha felraknád a grubot. grub-install /dev/hdc. Utána pedig bemásolnád a /boot/grub/device.map tartalmát.
Utána majd a partíciót is megnézzük h korrekt-e.u.i: splashimageel meg modulokkal, meg framebufferrel majd ráérsz utána foglalkozni, hogy megy, addig töröld õket szépen, fölösleges szívás
Hadd ne mi írjuk meg helyetted…
grub-install /dev/hdx
Aztán konfigolod. A Gentoo dokumentációban remek leírás van róla.2006-01-08-13:27 Hozzászólás: Ajálok egy oldalt: MSZP honlap, magyar UHU Linux a közoktatásban a vita #2044126Kevesebb felkiáltójel, szóközök. De legalább a téma címét add meg helyesen. Az mszp.hus fórum pedig egy ócska kis flame rengeteg laikussal.
-
SzerzőBejegyzés