aty

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 691-700 / 1,776
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Oslelet gepre linuxot #2044637
    aty
    Felhasználó

      Miért nyílik minden nap egy ilyen tartalmú topic? Nem lehetne a régiben folytatni?

      Hozzászólás: Kezdõknek irodalom????? #1893326
      aty
      Felhasználó

        Davs: http://www.slackbook.org/html/index.html – igen, angolul van. De angol nélkül semmit nem érsz egy Slackwarenél.

        Ha pedig a Pere-féle könyv kell, akkor vedd meg.

        Hozzászólás: Linuxfórum találkozó 2006 #2041975
        aty
        Felhasználó

          Ki talál gyorsabban exploitot a sörcsaphoz? :poketoungeb:

          Hozzászólás: csak egy kerdes uhu 1.2vel kapcsolatban #2044373
          aty
          Felhasználó

            Köszönöm.

            Hozzászólás: csak egy kerdes uhu 1.2vel kapcsolatban #2044371
            aty
            Felhasználó

              Nem arról beszélek, hogy nem tudsz valamit. A sietség nem mentség arra, hogy egy témának normális címet adjunk.. szerintem.

              Hozzászólás: csak egy kerdes uhu 1.2vel kapcsolatban #2044369
              aty
              Felhasználó

                Uaz kezdem már nagyon unni ezt a viselkedést…
                A topik címe utaljon a topik témájára. Itt szerinted mi utal rá? A kérdésfeltéveseden is 5 percig gondolkodtam, hogy mit akarsz…
                [url url=http://ftp://ftp.uhulinux.hu/pub/uhu/current/README-update1.txt]ftp://ftp.uhulinux.hu/pub/uhu/current/README-update1.txt[/url] Itt a válasz.. olvasd el.

                Itt is bekéne vezetni már valami büntetõpontozást, hogy legalább topikot ne tudjanak nyitni az ilyen „felhasználók”.

                Hozzászólás: slack +grub #1976874
                aty
                Felhasználó

                  A grub-install parancs hozza létre a grub könyvárt a /boot alatt, és beírja magát az mbrbe.
                  Te is abba a hibába fogsz esni úgy érzem mint az elõzõ delikvens.
                  Hány meghajtód van? Van hdb, hda? Mert hd(2,2)!=hdc3 a hd(2,2) a 3. _létezõ_ lemezmeghajtó 3. _létezõ_ partícióját jelöli. Mivel nálad a hdc2 ráadásul logikai partíció, így az nem is tudom hogy számít-e.
                  Hasznos lenne ha felraknád a grubot. grub-install /dev/hdc. Utána pedig bemásolnád a /boot/grub/device.map tartalmát.
                  Utána majd a partíciót is megnézzük h korrekt-e.

                  u.i: splashimageel meg modulokkal, meg framebufferrel majd ráérsz utána foglalkozni, hogy megy, addig töröld õket szépen, fölösleges szívás

                  Hozzászólás: slack +grub #1976872
                  aty
                  Felhasználó

                    Hadd ne mi írjuk meg helyetted…

                    grub-install /dev/hdx
                    Aztán konfigolod. A Gentoo dokumentációban remek leírás van róla.

                    Hozzászólás: slack +grub #1976870
                    aty
                    Felhasználó
                      aty
                      Felhasználó

                        Kevesebb felkiáltójel, szóközök. De legalább a téma címét add meg helyesen. Az mszp.hus fórum pedig egy ócska kis flame rengeteg laikussal.

                      10 bejegyzés megtekintése - 691-700 / 1,776