Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Kis képernyõn jó a 800×600, akadásmentesen megy a film. De teljesképernyõn meg meghal…
De benne van a kernelben, az a tdfx.
1024×768 16 bit, lejjebb nem veszem, mert 800×600 már undorító ezen a monitoron. Filmnézésért meg nem akarom váltogatni a felbontást, de majd megnézem hogy úgy normálisabb-e.Közben az mplayer readmeje valami tdfxfbre hivatkozik, az most statikusan volt a kernelemben, mindjárt „kiforgatom” aztán megpróbálom azzal is.
Ott a telszám a lap alján, nem hívták még fel?
„alsactl restore”-t kellene belleilleszteni valamelyik init scriptbe. Csak Suse alatt szerintem biztos van erre már init script, ami max. nincs aktiválva.
Alapcsomagok úgyis fenn vannak mind szinte alapból nálad, nem?
A Slackware függõségkezelése olyan mint a winé, programindítás után káromkodik.Mindezek ellenére pont ez az egyik ok amiért szeretem a Slackwaret. Nem bassza tele a gépem fölösleges dolgokkal, illetve nem akar mindent leszedni ha valamit törölni akarok. Szerverekre szinte kizárólag Debian szoktam telepíteni, de az asztalomon nem tûrõm meg a függõségkezelése miatt.
Utáltam az Norton Commandert, a Total Commandert használhatatlannak és rondának tartom. Az mcrõl inkább ne is beszéljünk.. Intézõn nõttem fel, aztán a Krusaderrel rászoktam a kétpaneles fájlkezelésre, de normálisabb fájlmanagert még nem láttam. Szép, könnyen kezelhetõ.. csak ftp kliensnek ócska.
Most remélem felülírtad a Slackwaret….
De nem értem miért nem vagy képes elolvasni egy manualt, nem szoktam ezt mondani embereknek, de most már tényleg nem értem mit kavarsz.
Felcsapod a Gentoo magyar(!) handbookját, és elolvasod a grubra vonatkozó részt.Ebben szerinted mi a logika Saynos?
Csak az elmúlt két hétben három olyan topik volt, hogy milen Linuxot rakjak Pentium 1esre. Abban is lehetett volna folytatni.john /etc/shadow
Elõbb utóbb meglesznek a jelszavak. :rolleyes: -
SzerzőBejegyzés