aty

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 701-710 / 1,776
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: valknut nem tolt #2044021
    aty
    Felhasználó

      Nemcsak csak a CVS, de néha rendes verziókkal is gondok akadnak.
      Vector: nálam gond nélkül ment router mögül is. Bár saját készítésû linuxos router mögül próbáltam még csak.

      Hozzászólás: valknut nem tolt #2044016
      aty
      Felhasználó

        Tûzfal nem tiltja le a portokat? Passzívban megy egyáltalán?

        Hozzászólás: valknut nem tolt #2044014
        aty
        Felhasználó

          Aktív/passzív mód?
          Tûzfal?
          NAT?

          Hozzászólás: slack +grub #1976867
          aty
          Felhasználó

            A Lilo azt se látja hogy mi van egy partíción, ilyen szempontból szánalmas.

            Hozzászólás: Plüss tux #2043417
            aty
            Felhasználó

              Ilyet láttam Zalaegerszegen a Harmónia emeletén is :rolleyes:

              Hozzászólás: Linuxfórum találkozó 2006 #2041965
              aty
              Felhasználó

                Jelzem a szándékom. 🙂

                Hozzászólás: slack +grub #1976864
                aty
                Felhasználó

                  Ahogy írja a Grub nem a 4. számú partíciódon van a Slackware! Mivel az egy fat partíció.

                  Hozzászólás: slack +grub #1976860
                  aty
                  Felhasználó

                    Nem a hda5-ben kételkedek.. A grub más alapján számozza a partíciókat, nem csak egyet kivon belõle, hanem sorban nézi õket, és a következõ létezõt jelöli a következõ számmal.

                    Másrészt vedd ki próbaképpen a savedefaultot belõle, ha úgy se jó próbálgasd parancssorból.

                    Hozzászólás: slack +grub #1976858
                    aty
                    Felhasználó

                      A Suse nem rontja el a grubot…

                      Biztos jó helyet adtál meg?
                      hda5 az logikai partíció, nem vagyok benne biztos hogy a grub az elõtte levõket is számolja. Tehát ha nincsen hda4 a gépen akkor hd(0,3) kell csak.

                      Van a grubnak egy parancssora, amit úgy érhetsz el hogy escet nyomsz amikor felvillan a menü, vagy c betût, most hirtelen ezt nem tudom. Ott elkezded írni root(hd0,.

                      Hozzászólás: Tuning PC #2043496
                      aty
                      Felhasználó

                        Pentium 1 133Mhz 200Mhzre húzva. FSBt felraktam 100ra, így hasított évekig, nem kellett rá semmi extrahûtés. A proci még mindig mûködõképes.

                      10 bejegyzés megtekintése - 701-710 / 1,776