Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Nemcsak csak a CVS, de néha rendes verziókkal is gondok akadnak.
Vector: nálam gond nélkül ment router mögül is. Bár saját készítésû linuxos router mögül próbáltam még csak.Tûzfal nem tiltja le a portokat? Passzívban megy egyáltalán?
Aktív/passzív mód?
Tûzfal?
NAT?A Lilo azt se látja hogy mi van egy partíción, ilyen szempontból szánalmas.
Ilyet láttam Zalaegerszegen a Harmónia emeletén is :rolleyes:
Jelzem a szándékom. 🙂
Ahogy írja a Grub nem a 4. számú partíciódon van a Slackware! Mivel az egy fat partíció.
Nem a hda5-ben kételkedek.. A grub más alapján számozza a partíciókat, nem csak egyet kivon belõle, hanem sorban nézi õket, és a következõ létezõt jelöli a következõ számmal.
Másrészt vedd ki próbaképpen a savedefaultot belõle, ha úgy se jó próbálgasd parancssorból.
A Suse nem rontja el a grubot…
Biztos jó helyet adtál meg?
hda5 az logikai partíció, nem vagyok benne biztos hogy a grub az elõtte levõket is számolja. Tehát ha nincsen hda4 a gépen akkor hd(0,3) kell csak.Van a grubnak egy parancssora, amit úgy érhetsz el hogy escet nyomsz amikor felvillan a menü, vagy c betût, most hirtelen ezt nem tudom. Ott elkezded írni root(hd0,.
Pentium 1 133Mhz 200Mhzre húzva. FSBt felraktam 100ra, így hasított évekig, nem kellett rá semmi extrahûtés. A proci még mindig mûködõképes.
-
SzerzőBejegyzés