aty

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 721-730 / 1,776
  • Szerző
    Bejegyzés
  • aty
    Felhasználó
      Hozzászólás: i686 v. i386 #2038818
      aty
      Felhasználó

        A Debian még 386ra fordított vagy a Sarge már 486? Az i486 egyáltalán miben jobb?

        Meg mi a helyzet az olan programokkal, amik futás közben észlelik a rendelkezésre álló utasításkészleteket. Ha jól emlékszem xmmst, mplayert lehet így fordítani.

        Hozzászólás: i686 v. i386 #2038801
        aty
        Felhasználó

          Miért kell idézni, amikor az elõzõ hozzászólásra válaszoltok? Ráadásul most már fél oldalnyi idézés felgyülemlett, olvashatatlan így a topic…

          Hozzászólás: IPTABLES szakértést kérnék mi a gond. #2042781
          aty
          Felhasználó

            Mert még az OUTPUTra is DROP az alapszabály…

            De semmi értelme, hogy félkész scripteket próbálsz használni.

            Hozzászólás: Apache szerver konfigurálása… #2042894
            aty
            Felhasználó

              Logikusan amelyik könyvtárat nem szeretnéd hogy indexelje…

              Hozzászólás: Apache szerver konfigurálása… #2042892
              aty
              Felhasználó

                „Indexes” kulcsszót kiveszed.

                Hozzászólás: IPTABLES szakértést kérnék mi a gond. #2042780
                aty
                Felhasználó

                  -A INPUT -i eth1 -j DROP
                  -A INPUT -i ppp0 -j DROP

                  Ez a két sor miért az elején van?

                  Hozzászólás: Milyen Linux kéne??? #2042571
                  aty
                  Felhasználó

                    Egy haverom gépén a Mandrake, UHU, Suse csõdött mondott SATA támogatás terén. Aztán a Slackware sata.i kernellel simán elindult. Valamit nagyon elcseszhettek a többi disztróban a patchelgetéssel, hogy mindegyik kernel panicra futott.

                    Különben kevésbé általános címet is adhadtál volna a topicnak. Mert kb 20 topic fut már ilyen címmel. Utalhattál volna esetleg a speciális körülményekre stb…

                    Hozzászólás: Strongdc( valknut) #2042370
                    aty
                    Felhasználó

                      Valknutban CTRL+S a keresés. De biztos ott van a menüben is, vagy ikon formájában az eszköztáron.

                      Hozzászólás: VPN #2041054
                      aty
                      Felhasználó

                        Windows alól varázsolsz egy új hálózati kapcsolatót, magán/céges háló, vpn és kész. Wines protokoll ez a fajta vpn, tehát megy minden buherálás nélkül.
                        Linux alól pptp-client, nah ez nekem nem ment tökéletesen.

                      10 bejegyzés megtekintése - 721-730 / 1,776