Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Még nyáron kellett egy ezeréves Mandrake szerverre belõnöm a VPNt, ott igazi küzdelem volt. De otthon még Sarge szerveren teszteltem, az nagyon gyorsan meg volt.
Kell mppe patch, meg azt hiszem a pppt is patchelni kell.
Két nagyon jó leírást tudok ajánlani:
http://www.sulinet.hu/tart/fcikk/Kaaal/0/26071/1 – 2 részes
http://linux-bsd-central.com/index.php/content/view/3/25/
Az egyetlen gond általában, mint Linux alatt mindig, hogy a konfigfájlokra semmi szabvány nincsen.Hogy felraktad attól még nem biztos, hogy az Xorg ezt a drivert használja.
Akkor majd jövõhéten megpróbálok isot csinálni a cdbõl, ha mûködõképes.
Eh, inkább adok tárhelyet, mer ez a cd irtó karcos :icon_neutral:
Meg van még egy PCworldös Corel Linuxom, abból csinálhatok ISOt, és felrakom a koliban. Vagy kisbetu adok tárhelyet, ha kell.
Talán hogy segítsünk neki?:P
Köszi! Ez hiányzott nekem, holnap betesztelem.
Openoffice quickstarter létezik különben 2.0hoz?Ha Ajnász listáját használod, akkor szerintem nincs is szükség a fülecskékre, mert a lista alapján szinte mindent kiszûr.
Az Adblock pont a képméret alapján kezd el gyanakodni, hogy az adott kép reklám, és megjelöli egy átlátszó kis fülecskével.
Xfce4.2 szerintem képes kiváltani egy régebbi KDEt, van benne menü is. Csak nem tudom hogy fut egy ilyen gépen.
Egyébként a distrowatch szerint Suse ill. Redhat 7.0tól visszamenõleg tartalmazta a KDE1.0t, a Mandrake 7.1tõl. Ezeket lehet egyszerûbb elõkeríteni.
Másrészt én KDE2.0t használtam Corel Linuxszal egy ilyen gépen anno, annyira nem volt lassú. -
SzerzőBejegyzés