aty

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 741-750 / 1,776
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: pppoe net + slackware 10.2 #2039373
    aty
    Felhasználó

      Slackware alatt véletlenül nem az adsl-setup paranccsal kellene inkább konfigolni, majd az adsl-starttal indítani a kapcsolatot?

      Hozzászólás: Slackware DVD #2038505
      aty
      Felhasználó

        Ah igen!

        Hozzászólás: #2038452
        aty
        Felhasználó

          Nem inkább csak a betûtípus, amit használni akarsz, nem támogatja a magyar ékezetes betûket?

          aty
          Felhasználó

            Nem erre való az /etc/ppp/options fájlban a demand kulcsszó?

            aty
            Felhasználó

              Olyan magányos vagyok ott a nyugati szélen :eh:

              Hozzászólás: Dvd iso avagy 4.3 giga felrakása fat32 re? #2037549
              aty
              Felhasználó

                Windows az NTFSt, és a FAT fájlrendszereket írja és olvassa natívan.
                A Linux pedig az EXT3, ReiserFs, XFS, FAT fájlrendszereket képes írni és olvasni.
                Tehát nagyon nem értem mire készülsz, a FAT32 egyedül arra lenne hasznosítható, hogy a két rendszer közötti fájlmozgatást megoldja. De Linuxot nem tudsz fatra telepíteni, Windowst pedig nem érdemes.
                A dvddet tömörítsd ki Linux alatt az ext3as partíciódra, vagy windows alatt az ntfs partíciódra.

                u.i.: reiserfst/ext3at windows különbözõ segédprogikkal képes írni/olvasni, de mindennapi használatra ezek a programok alkalmatlanok.

                Hozzászólás: GRUB probléma #2004776
                aty
                Felhasználó

                  Ahogy beírtam úgy gondoltam…
                  root sor nem kell, csak rootnoverify.
                  title Windows XP
                  rootnoverify(hd2,0)
                  makeactive
                  chainloader +1
                  Az elõbb véletlenül raktam spacet a rootnoverify után.
                  Ha így nem menne, érdemes a grub menübe lépéskor a Win xp pont felett egy e betût nyomni, ott pedig a rootnoverify sort a rootnoverify(hd-ig beírni majd egy tabot nyomni…

                  Hozzászólás: GRUB probléma #2004774
                  aty
                  Felhasználó

                    Vízszintes vonal, feketeség?
                    A Grub menüig eljutsz és az UHU is elindul, nem?
                    Ha szerkeszed menübõl a Winxps részt a rootnoverify(hd-ra mit reagál?

                    Hozzászólás: Dvd iso avagy 4.3 giga felrakása fat32 re? #2037547
                    aty
                    Felhasználó

                      Win alatt szerinted mennyi a fájlméretkorlát… Nem fogsz te semmilyen operációs rendszer alatt fat32es partícióra ekkora fájlt létrehozni.

                      Más fájlrendszer.. Ext3, ReiserFS, NTFS – nincsenek ilyen gondjaik.. Tessék már elfelejteni a FAT32t.

                      Hozzászólás: GRUB probléma #2004771
                      aty
                      Felhasználó

                        title Windows XP
                        rootnoverify (hd2,0)
                        makeactive
                        chainloader +1

                        Szerintem így jónak kell lennie a Winxps résznek.

                      10 bejegyzés megtekintése - 741-750 / 1,776