aty

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 771-780 / 1,776
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: A kapitalista életszemlélet… #2035919
    aty
    Felhasználó

      A 30 nap a Redhat oldalán volt az árlistáknál.
      Mondjuk ha belegondolok nem sokan vesznek MS upgrade csomagokat se.

      Hozzászólás: A kapitalista életszemlélet… #2035917
      aty
      Felhasználó

        Hm akkor Redhat már jobb úton jár. De továbbra is csak 30 napos telefonos támogatás van hozzá. A Suse enterprise kiadásokra meddig van biztonsági frissités?
        A desktoprendszerekkel mi a helyzet? Meddig van biztonsági frissités mondjuk a Suse 9.3-hoz?

        Hozzászólás: A kapitalista életszemlélet… #2035914
        aty
        Felhasználó

          Itt nekem inkább csak az a furcsa, hogy miért ilyen rövid terméktámogatást biztosít a Redhat és a Suse? Másrészt az adott verzió biztonsági frissitései is csak max. 1-2 évig jelennek meg. Upgrade verzióról még nagyon nem hallottam.

          Hozzászólás: SAMBA telepítés, konfigolás #2035427
          aty
          Felhasználó

            Szerintem olvasgasd a Sulinet Samba sorozatát. Alapokat megkapod belõle.
            http://www.sulinet.hu/tart/archivum/qb/?kid=hnbs

            Hozzászólás: ./configure – Error #2035186
            aty
            Felhasználó

              Tényleg nézd már meg a configure script belsejét, mégis mire adja ezt a hibát, ahogy kisbetu javasolta.

              Hozzászólás: Partició törlése #2035266
              aty
              Felhasználó

                Linux alól cfdiskben törlöd a partíciókat, Windows alatt fdiskben. Wines fdisk is tudja törölni az ismeretlen partíciókat.

                Hozzászólás: UHU 1.2 alatt torcs-1.2.4 fordítási gond #2035263
                aty
                Felhasználó

                  Miért az openal.orgon mit található?! A CVSt nézd.

                  Hozzászólás: ./configure – Error #2035181
                  aty
                  Felhasználó

                    „which c++” kimenete ismét?

                    Hozzászólás: Hp psc 1410 telepítése uhulinuxra. #2035240
                    aty
                    Felhasználó

                      Elég egy téma, és a kérdõjelekbõl sincsen hiányunk, elég csak egyet írni…

                      Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972836
                      aty
                      Felhasználó

                        Töröltem karanten nyomtatos kérdését az SOS bajban vagyokból, mert két példányban nyitotta. Amit a Vegyes felvágottban nyitott azt átraktam az UHUs témák közé. Kell link?:) Sorry de tapasztalatlan vagyok:P

                      10 bejegyzés megtekintése - 771-780 / 1,776