aty

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 781-790 / 1,776
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: GRUB lehetõségek #2035197
    aty
    Felhasználó

      Van még floppy meghajtód? Akkor rakj egy floppyra grubot aztán minden problémától megmenekülünk. Vagy irtsd ki a grubot az mbrbõl és rakd helyére a wines boot managert, ha már nem kell a linux.

      Hozzászólás: GRUB lehetõségek #2035192
      aty
      Felhasználó

        De Linuxot is akar továbbra is nem?

        Hozzászólás: MSN SuSE 8.1 alatt #2035199
        aty
        Felhasználó

          Amsn? Esetleg az amsn, vagy ez a másik kettõ program forrásból telepítve?

          Hozzászólás: ./configure – Error #2035179
          aty
          Felhasználó

            Akkor tessék telepíteni… keress valami csomagot aminek a nevében benne foglaltatik, hogy c++. gcc-c++ vagy hasonló…

            Hozzászólás: Lassú gnome indulás #2035156
            aty
            Felhasználó

              Nem történt valami változás a hálózat terén? Akkor szokott ilyeneket csinálni, ha nem találja a névszervert.
              Másrészt próbáld meg valamelyik terminálról indítani a Gnomeot, azt hiszem gnome-session a parancs neve, vagy ha az alapértelmezett graf felület akkor startx.

              Hozzászólás: ./configure – Error #2035177
              aty
              Felhasználó

                „which c++” parancs kimenete micsoda?

                Hozzászólás: GRUB lehetõségek #2035188
                aty
                Felhasználó

                  Az elsõ merevlemezen nem tudsz létrehozni egy /boot csatolású partíciót? Annak az mbrjébe telepítheted a GRUBot, majd pedig az elsõt beállíthatnád elsõdleges boot devicenak.

                  Hozzászólás: ./configure – Error #2035175
                  aty
                  Felhasználó

                    Van c++ fordító a gépen? Van írási jogod a könyvtárban ahol fordítani akarod? Nem Fat partíción fordítasz?

                    Hozzászólás: init scriptben user megadása #2033904
                    aty
                    Felhasználó
                      Hozzászólás: kernel panic #2035091
                      aty
                      Felhasználó

                        no init found. Biztos jól adtad meg boot managerben a root partíciót? Biztos támogatja a root partíció fájlrendszerét a kernel statikusan?

                      10 bejegyzés megtekintése - 781-790 / 1,776