aty

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 791-800 / 1,776
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Slaki 10.1 és hang #2020161
    aty
    Felhasználó

      Nem maradt benn statikusan mondjuk OSS támogatás a kernelben? Más tippem nincs.

      Hozzászólás: Hang probléma. #2034691
      aty
      Felhasználó

        Csatolok egy konfig fájlt. A kiterjesztést nevezd át .conf-ra és rakd az /etc könyvtárba, restart után a régi alsa is megy többszálasként. A dolog mikéntjérõl ne kérdezz, nem értek a dmixelgetéshez :icon_neutral:

        Hozzászólás: Slaki 10.1 és hang #2020159
        aty
        Felhasználó

          Törölted a régi modulokat make modules_install elõtt?
          De ilyen hibánál nekem hangom se nagyon volt, szóval rejtélyes picit a dolog :unsure: Mindenesetre nekem jobban bejött az, hogy a kernelben levõ drivereket használom és nem kell külön az alsa-driverrel szórakozni.

          Hozzászólás: Canon i560 #2034416
          aty
          Felhasználó

            A Turboprint támogatja, de az meg fizetõs. Más tippem sajnos nincs. :icon_neutral:

            Hozzászólás: Slackware Linux 10.1 install #2029237
            aty
            Felhasználó

              Másrészt Xfceben van „start menü”-szerûség a 4.2-tõl kezdve.

              Hozzászólás: Slackware Linux 10.1 install #2029234
              aty
              Felhasználó

                Asztalra ikont rakni? Ezt én irtó nagy hülyeségnek tartom. Miért éri meg folyton kimászni az asztalra, ha elakarsz indítani egy programot? Lehet a tálcára is pakolni ikonokat.

                Hozzászólás: Slackware Linux 10.1 install #2029230
                aty
                Felhasználó

                  KDM-ben vagy GDM-ben kiválasztod grafikus környezetnek az XFCEt, akár alapértelmezetté is teheted itt. Az inittab csak az alapértelmezett futási szintet változtatja. A 4-es a grafikus a slackware-ben, az rc4.dben tudod kiválasztani, hogy gdm vagy kdm legyen a login manager. A login managerben pedig a grafikus környezetet.

                  Hozzászólás: TV tuner #2033690
                  aty
                  Felhasználó

                    Paraméterekkel kellene betölteni a modult nem? A kernel dokumentációban le van írva, hogy melyik típushoz milyen options flagek tartoznak.

                    Hozzászólás: nem mindig huhog… #1964371
                    aty
                    Felhasználó

                      /etc/ könyvtárba berakod, majd restart.

                      Hozzászólás: nem mindig huhog… #1964369
                      aty
                      Felhasználó

                        A többszálas hangkezelés sima ügy volt nekem ezzel az asound.conffal minden disztribúció alatt:
                        http://aty.sch.bme.hu/~aty/asound.conf

                      10 bejegyzés megtekintése - 791-800 / 1,776