Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Nem maradt benn statikusan mondjuk OSS támogatás a kernelben? Más tippem nincs.
Csatolok egy konfig fájlt. A kiterjesztést nevezd át .conf-ra és rakd az /etc könyvtárba, restart után a régi alsa is megy többszálasként. A dolog mikéntjérõl ne kérdezz, nem értek a dmixelgetéshez :icon_neutral:
Törölted a régi modulokat make modules_install elõtt?
De ilyen hibánál nekem hangom se nagyon volt, szóval rejtélyes picit a dolog :unsure: Mindenesetre nekem jobban bejött az, hogy a kernelben levõ drivereket használom és nem kell külön az alsa-driverrel szórakozni.A Turboprint támogatja, de az meg fizetõs. Más tippem sajnos nincs. :icon_neutral:
Másrészt Xfceben van „start menü”-szerûség a 4.2-tõl kezdve.
Asztalra ikont rakni? Ezt én irtó nagy hülyeségnek tartom. Miért éri meg folyton kimászni az asztalra, ha elakarsz indítani egy programot? Lehet a tálcára is pakolni ikonokat.
KDM-ben vagy GDM-ben kiválasztod grafikus környezetnek az XFCEt, akár alapértelmezetté is teheted itt. Az inittab csak az alapértelmezett futási szintet változtatja. A 4-es a grafikus a slackware-ben, az rc4.dben tudod kiválasztani, hogy gdm vagy kdm legyen a login manager. A login managerben pedig a grafikus környezetet.
Paraméterekkel kellene betölteni a modult nem? A kernel dokumentációban le van írva, hogy melyik típushoz milyen options flagek tartoznak.
/etc/ könyvtárba berakod, majd restart.
A többszálas hangkezelés sima ügy volt nekem ezzel az asound.conffal minden disztribúció alatt:
http://aty.sch.bme.hu/~aty/asound.conf -
SzerzőBejegyzés