Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
De mint írtad ott megtalálta, mer kerregett, búgott nem tudom mit csinált még 😀
Inkább a bejelentkezési formákra kellene ránézni.Külsõ modemhez nem kell driver se. A kppnek állítsd be, hogy a /dev/ttyS0n keresse a modemet (de már látom megtalálta).
Másrészt próbálj a bejelentkezési módon is változtatni, hátha az a hiba. Próbálkozhatsz a beállítással a pppconfig segítségével is.Modem típusa? Vagy még mindig az a belsõ winmodem? Azt felejtsd el sürgõsen…
A 2. cdn a KDE és a Gnome van, de használható rescue cdnek is.
A virtualhostokat nem változtattad a sites-enabled könyvtárban?
Ah bocs, ezt benéztem rendesen. Egész eddig úgy láttam, hogy az /usr/bin/gcc egy bináris, és nem symlink.
Nah akkor próbálkozok egyet. Kösz.razoli wrote:Nu, a SID különös állatfej a gcc-4.0 meg mégnagyobb. De mûködik az „apt-get install gcc-3.4” parancs, majd utána megadod, hogy ezt a gcc-t használja default, vagy kézzel átírod a /usr/bin alatt a gccre vonatkozó symlinkeket. (vagy apt-get remove gcc-4.0)Hogyan kell a gcc3.*at alapértelmezetté tenni? Nem találok semmilyen környezeti változót, hogy minden fordításhoz ezt a gcct használja. A gcc4 törlése sem járható út.
Picit offtopic, de hogy lehet elérni, hogy ne lássam a terminálon, amit logol a gép? Hiába váltok terminált, ugyanúgy telelövi.
Portot?
A ping az ICMP, köze nincs a portokhoz.Hazaértem!:P
-
SzerzőBejegyzés