aty

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 801-810 / 1,776
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: 56k-s net beizítása Slackware 10.1 alatt #2033263
    aty
    Felhasználó

      De mint írtad ott megtalálta, mer kerregett, búgott nem tudom mit csinált még 😀
      Inkább a bejelentkezési formákra kellene ránézni.

      Hozzászólás: 56k-s net beizítása Slackware 10.1 alatt #2033261
      aty
      Felhasználó

        Külsõ modemhez nem kell driver se. A kppnek állítsd be, hogy a /dev/ttyS0n keresse a modemet (de már látom megtalálta).
        Másrészt próbálj a bejelentkezési módon is változtatni, hátha az a hiba. Próbálkozhatsz a beállítással a pppconfig segítségével is.

        Hozzászólás: 56k-s net beizítása Slackware 10.1 alatt #2033259
        aty
        Felhasználó

          Modem típusa? Vagy még mindig az a belsõ winmodem? Azt felejtsd el sürgõsen…

          A 2. cdn a KDE és a Gnome van, de használható rescue cdnek is.

          Hozzászólás: Apache 2.0. #2033296
          aty
          Felhasználó

            A virtualhostokat nem változtattad a sites-enabled könyvtárban?

            aty
            Felhasználó

              Ah bocs, ezt benéztem rendesen. Egész eddig úgy láttam, hogy az /usr/bin/gcc egy bináris, és nem symlink.
              Nah akkor próbálkozok egyet. Kösz.

              aty
              Felhasználó
                razoli wrote:
                Nu, a SID különös állatfej a gcc-4.0 meg mégnagyobb. De mûködik az  „apt-get install gcc-3.4” parancs, majd utána megadod, hogy ezt a gcc-t használja default, vagy kézzel átírod a /usr/bin alatt a gccre vonatkozó symlinkeket. (vagy apt-get remove gcc-4.0)

                Hogyan kell a gcc3.*at alapértelmezetté tenni? Nem találok semmilyen környezeti változót, hogy minden fordításhoz ezt a gcct használja. A gcc4 törlése sem járható út.

                Hozzászólás: Debian Sarge nem loggol #2031578
                aty
                Felhasználó

                  Picit offtopic, de hogy lehet elérni, hogy ne lássam a terminálon, amit logol a gép? Hiába váltok terminált, ugyanúgy telelövi.

                  Hozzászólás: ping #2029411
                  aty
                  Felhasználó

                    Portot?
                    A ping az ICMP, köze nincs a portokhoz.

                    Hozzászólás: 3. linuxfórum sörözés #2025339
                    aty
                    Felhasználó

                      Hazaértem!:P

                      Hozzászólás: Ubuntu Kalauz #2025463
                      aty
                      Felhasználó
                      10 bejegyzés megtekintése - 801-810 / 1,776