aty

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 841-850 / 1,776
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: #2027792
    aty
    Felhasználó
      Hozzászólás: MPlayer ->GMPlayer ?? #2027662
      aty
      Felhasználó

        Hogy érted, hogy a fullscreen opciója nem teljes? Nem húzza ki a képet teljes képernyõre? Ebben az esetben állítsd a video kimenetet.

        Hozzászólás: Teljesen kezdõ irodalmat keres (könyvet) #2027777
        aty
        Felhasználó

          Annyira nem gondolom, hogy felesleges, mert ilyen témájú nyomtatott könyveket nem ajánlottunk senkinek se még. A Pere-féle könyvek nem fedik le ezt a témakört. Kiskapu.hun érdemes körülnézni, de nem igazán látok semmi KDE-könyvet ott. 🙁

          Hozzászólás: csak EGY kérdés #2027787
          aty
          Felhasználó

            Régi Sony CD-olvasómon, van két kicsi elfordítható mûanyagbütyök a CD rögzítésére, így függõleges helyzetben se esne ki.

            Hozzászólás: Teljesen kezdõ irodalmat keres (könyvet) #2027775
            aty
            Felhasználó

              Openoffice:http://hu.openoffice.org/servlets/ProjectD…=313&folderID=0
              Bár online formátum, ha nem baj.

              Hozzászólás: video0-hol? #2027501
              aty
              Felhasználó

                Vectornak dobhatsz egy privit, hátha nem haragszik meg, elvégre õ fejleszti a BPt. B)

                Hozzászólás: video0-hol? #2027499
                aty
                Felhasználó

                  Ez érdekes, a modul betöltésével párhuzamosan ugyanis létre kellene jönnie a device fájlnak. Blackpanther udevet használ? Mondjuk errõl Vector tudna nyilatkozni és segíteni is õ tudna a legtöbbet.

                  Ha még létezik BP alatt, akkor próbálkozhatsz a MAKEDEV paranccsal. MAKEDEV video, MAKEDEV v4l – sajnos nem tudok konkrétabbat mondani.

                  Hozzászólás: video0-hol? #2027496
                  aty
                  Felhasználó

                    De ez a video0 devfájl mégse jó, mert a rendszer nem tud mit kezdeni vele. v4l könyvtár se jelenik meg nálad?

                    Hozzászólás: video0-hol? #2027494
                    aty
                    Felhasználó

                      Most akkor van video0 vagy nincs?

                      Hozzászólás: video0-hol? #2027492
                      aty
                      Felhasználó

                        cat /dev/video0 parancsra a konzol tele lesz ismeretlen karakterekkel? (Jólvanna, hülye megoldás de hatásos).
                        Ha nem történt semmi, csak hibaüzenet, akkor továbbra is valami gond van a device fileokkal.

                      10 bejegyzés megtekintése - 841-850 / 1,776