Jó lenne tisztázni, mint már kétszer kértem, hogy melyik program milyen audiokimenetet használ. Ha ezeket leírnátok talán több esélyünk lenne segíteni.
Konfig fájlok: ha módosítani akarja, mert más struktúrájú lett mondjuk vagy bármi okból, akkor fogsz kapni egy kérdést a telepítés során, ahol dönthetsz mit akarsz.
Ezt nem igazán értem. Kernel.orgról töltöttél le egy kernel forrást? Te compileoltad? Mert ha igen akkor teljesen fölösleges az initrd. Ilyenkor a kernelbe kell forgatni az fájlrendszer, és az ide-vezérlõ támogatását, nem modulba.
Valószínûleg nem került fel minden csomag, ami az X mûködéséhez szükséges.
apt-cache search startx
Vagy packages.debian.orgon keress rá, melyik csomag tartalmazza.
xbase-clients – miscellaneous X clients – nálam pl. ez.