aty

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 871-880 / 1,776
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: suse 9.3 VS xmms #2025134
    aty
    Felhasználó
      Hozzászólás: suse 9.3 VS xmms #2025132
      aty
      Felhasználó

        Jó lenne tisztázni, mint már kétszer kértem, hogy melyik program milyen audiokimenetet használ. Ha ezeket leírnátok talán több esélyünk lenne segíteni.

        Hozzászólás: A három problémám: 3D, lirc, gprs internet #2025898
        aty
        Felhasználó

          Nálad ennek a parancsnak mi a kimenete?

          Code:
          root@hungarikum:/etc/udev# cat /usr/src/linux/.config | grep AGP
          CONFIG_AGP=m

          m modul, * kernelbe statikusan belefordítás.

          Hozzászólás: A három problémám: 3D, lirc, gprs internet #2025894
          aty
          Felhasználó

            Ha saját kernelconfig, akkor az agpgart nevû modult biztosan beleraktad?

            Hozzászólás: UHU 1.1 ala 2.6 kernel forgatas #2025877
            aty
            Felhasználó

              Persze, hogy lehet. Használd a keresõt.

              Hozzászólás: Néhány kérdés #2025665
              aty
              Felhasználó

                Konfig fájlok: ha módosítani akarja, mert más struktúrájú lett mondjuk vagy bármi okból, akkor fogsz kapni egy kérdést a telepítés során, ahol dönthetsz mit akarsz.

                Hozzászólás: Gentoo + hyper threading #2025741
                aty
                Felhasználó
                  Hozzászólás: már megint a SATA #2025637
                  aty
                  Felhasználó

                    Ezt nem igazán értem. Kernel.orgról töltöttél le egy kernel forrást? Te compileoltad? Mert ha igen akkor teljesen fölösleges az initrd. Ilyenkor a kernelbe kell forgatni az fájlrendszer, és az ide-vezérlõ támogatását, nem modulba.

                    Hozzászólás: X.Org #2025077
                    aty
                    Felhasználó

                      Valószínûleg nem került fel minden csomag, ami az X mûködéséhez szükséges.
                      apt-cache search startx
                      Vagy packages.debian.orgon keress rá, melyik csomag tartalmazza.
                      xbase-clients – miscellaneous X clients – nálam pl. ez.

                      Hozzászólás: X.Org #2025074
                      aty
                      Felhasználó

                        A sid az unstable, az etch a testing.

                      10 bejegyzés megtekintése - 871-880 / 1,776