aty Adatlap Indított témakörök Hozzászólások Hozzászólások 10 bejegyzés megtekintése - 881-890 / 1,776 ← 1 2 3 … 88 89 90 … 176 177 178 → Szerző Bejegyzés 2005-08-06-14:35 Hozzászólás: 3. linuxfórum sörözés #2025253 atyFelhasználó Ne a külföldi multikat növeszd! 🙂 [align=right][snapback]144320[/snapback][/align] Kisbetu csak a piacvezetõt választotta! 😀 Különben srác írt olyat, hogy számlát beszkenneli, vagy elküldi, ha valaki hitetlenkedik – úgy látszik komolyan gondolja. 2005-08-06-14:16 Hozzászólás: Conexant driver #2025538 atyFelhasználó Ez csak kósza tipp, de kernel-headers csomag is fel van rakva? 2005-08-06-09:43 Hozzászólás: buta dolgok – xwindow #2025505 atyFelhasználó Van egy monitor nevû section az xfree configjában. 2005-08-06-09:34 Hozzászólás: buta dolgok – xwindow #2025503 atyFelhasználó Próbálkozhatsz Modeline sor beszúrásával, hogy menjen normálisan 85hzen. Code: gtf 1024 768 85 2005-08-05-15:48 Hozzászólás: 3. linuxfórum sörözés #2025247 atyFelhasználó Nekem jó az idõpont, de akkor este szerintem eljövök. 2005-08-05-12:24 Hozzászólás: Kernel forgatási hiba! #2020700 atyFelhasználó Akkor vedd ki az APM támogatást a kernelconfigból. 2005-08-04-19:43 Hozzászólás: tvnetwork LAN internet belövése #2025341 atyFelhasználó Inkább dhcp lesz nem? netconfig-al be lehet állítani Slackware alatt szerintem. 2005-08-04-18:10 Hozzászólás: Kernel forgatási hiba! #2020698 atyFelhasználó Milyen gépetek van, hogy APMre van szükségetek? Mai gépekhez ACPI kell inkább. 2005-08-04-18:04 Hozzászólás: eltûnt ModeLine sorok? #2025230 atyFelhasználó Hát nekem a „Monitor” szekcióban van. Mondjuk xorg és nem is Redhat. 2005-08-04-16:17 Hozzászólás: smtp nem megy a lf szerveren? #2025194 atyFelhasználó Irces bncnek örülnék most, miután a mieink meghaltak. De kicsit rizikós dolog szerintem:)) Szerző Bejegyzés 10 bejegyzés megtekintése - 881-890 / 1,776 ← 1 2 3 … 88 89 90 … 176 177 178 →