aty

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 881-890 / 1,776
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: 3. linuxfórum sörözés #2025253
    aty
    Felhasználó

      Ne a külföldi multikat növeszd! 🙂
      [align=right][snapback]144320[/snapback][/align]

      Kisbetu csak a piacvezetõt választotta! 😀
      Különben srác írt olyat, hogy számlát beszkenneli, vagy elküldi, ha valaki hitetlenkedik – úgy látszik komolyan gondolja.

      Hozzászólás: Conexant driver #2025538
      aty
      Felhasználó

        Ez csak kósza tipp, de kernel-headers csomag is fel van rakva?

        Hozzászólás: buta dolgok – xwindow #2025505
        aty
        Felhasználó

          Van egy monitor nevû section az xfree configjában.

          Hozzászólás: buta dolgok – xwindow #2025503
          aty
          Felhasználó

            Próbálkozhatsz Modeline sor beszúrásával, hogy menjen normálisan 85hzen.

            Code:
            gtf 1024 768 85
            Hozzászólás: 3. linuxfórum sörözés #2025247
            aty
            Felhasználó

              Nekem jó az idõpont, de akkor este szerintem eljövök.

              Hozzászólás: Kernel forgatási hiba! #2020700
              aty
              Felhasználó

                Akkor vedd ki az APM támogatást a kernelconfigból.

                Hozzászólás: tvnetwork LAN internet belövése #2025341
                aty
                Felhasználó

                  Inkább dhcp lesz nem?
                  netconfig-al be lehet állítani Slackware alatt szerintem.

                  Hozzászólás: Kernel forgatási hiba! #2020698
                  aty
                  Felhasználó

                    Milyen gépetek van, hogy APMre van szükségetek? Mai gépekhez ACPI kell inkább.

                    Hozzászólás: eltûnt ModeLine sorok? #2025230
                    aty
                    Felhasználó

                      Hát nekem a „Monitor” szekcióban van. Mondjuk xorg és nem is Redhat.

                      Hozzászólás: smtp nem megy a lf szerveren? #2025194
                      aty
                      Felhasználó

                        Irces bncnek örülnék most, miután a mieink meghaltak. De kicsit rizikós dolog szerintem:))

                      10 bejegyzés megtekintése - 881-890 / 1,776