Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Elõször próbáld meg leszedni a régi dclibet és valknutot.
De szerintem jobban jársz ha telepíted forrásból mindkettõt, pláne hogy a 0.3.7et már rég kiadták, tehát nem éri meg cvssel szórakozni.
http://developer.berlios.de/project/showfi…release_id=4809Ilyen kieséssel nem találkoztam még. Tehát az oldal eddig mindig bejött, max. sql hibákkal volt megtömve.
Valknut mondjuk? De nem tudom mi az az nmdc.
Nah azt én se értem.
De pl REJECT helyett kipróbálhatod a DROPot is.Sport miért van megadva? Az korántsem 22 a távoli gépnél, és folyamatosan is változik tudtommal minden kérésnél, ahogy a logban is látható.
Igen, de azt nézd meg hogy az az egér beállítás az aktív a serverlayoutban. Mert több féle konfigurációt beállíthatsz egérnek, billnek, monitornak, és a config fájl végén lehet megadni melyiket használja. De Slackware configban szerintem nincs ilyen kavarás, azért nézd meg hátha mégis.
Hát lehet, hogy a gpm van akkor rosszul bekonfigolva, de nem értem. Ha mûködne jól akkor megadhatnád xorg.confban egérnek a /dev/gpmdatat talán.
Oda modemet akart csak, ha jol emlekszem. De koszi, megprobalom atirni erre.
[align=right][snapback]138512[/snapback][/align]Hát elméletileg ez a „COM1” port. Van modemed ezen a porton?
ttyS0? De ez csak tipp.. nem volt soros egérhez szerencsém mostanában.
Jaja, audio csoportnál a pont! 🙂
Errõl jut eszembe nálatok a Kuser mûködik rendesen? Mert én amikor csoportba akarok rakni egy felhasználót egyszerûen kifagy… -
SzerzőBejegyzés