aty

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 961-970 / 1,776
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: dcgui2 0.78 probléma #2020535
    aty
    Felhasználó

      Elõször próbáld meg leszedni a régi dclibet és valknutot.
      De szerintem jobban jársz ha telepíted forrásból mindkettõt, pláne hogy a 0.3.7et már rég kiadták, tehát nem éri meg cvssel szórakozni.
      http://developer.berlios.de/project/showfi…release_id=4809

      Hozzászólás: Néha nem érem el a Linuxfórumot. #2020548
      aty
      Felhasználó

        Ilyen kieséssel nem találkoztam még. Tehát az oldal eddig mindig bejött, max. sql hibákkal volt megtömve.

        Hozzászólás: dcgui2 0.78 probléma #2020531
        aty
        Felhasználó

          Valknut mondjuk? De nem tudom mi az az nmdc.

          Hozzászólás: iptables müködés #2020513
          aty
          Felhasználó

            Nah azt én se értem.
            De pl REJECT helyett kipróbálhatod a DROPot is.

            Hozzászólás: iptables müködés #2020511
            aty
            Felhasználó

              Sport miért van megadva? Az korántsem 22 a távoli gépnél, és folyamatosan is változik tudtommal minden kérésnél, ahogy a logban is látható.

              Hozzászólás: Slackware 10.1 kérdések #2013288
              aty
              Felhasználó

                Igen, de azt nézd meg hogy az az egér beállítás az aktív a serverlayoutban. Mert több féle konfigurációt beállíthatsz egérnek, billnek, monitornak, és a config fájl végén lehet megadni melyiket használja. De Slackware configban szerintem nincs ilyen kavarás, azért nézd meg hátha mégis.

                Hozzászólás: Slackware 10.1 kérdések #2013284
                aty
                Felhasználó

                  Hát lehet, hogy a gpm van akkor rosszul bekonfigolva, de nem értem. Ha mûködne jól akkor megadhatnád xorg.confban egérnek a /dev/gpmdatat talán.

                  Hozzászólás: Slackware 10.1 kérdések #2013282
                  aty
                  Felhasználó

                    Oda modemet akart csak, ha jol emlekszem. De koszi, megprobalom atirni erre.
                    [align=right][snapback]138512[/snapback][/align]

                    Hát elméletileg ez a „COM1” port. Van modemed ezen a porton?

                    Hozzászólás: Slackware 10.1 kérdések #2013278
                    aty
                    Felhasználó

                      ttyS0? De ez csak tipp.. nem volt soros egérhez szerencsém mostanában.

                      Hozzászólás: Slackware 10.1 kérdések #2013275
                      aty
                      Felhasználó

                        Jaja, audio csoportnál a pont! 🙂
                        Errõl jut eszembe nálatok a Kuser mûködik rendesen? Mert én amikor csoportba akarok rakni egy felhasználót egyszerûen kifagy…

                      10 bejegyzés megtekintése - 961-970 / 1,776