balev

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,001-1,010 / 2,997
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Néhány Slackware-probléma #2063935
    balev
    Felhasználó

      Amit feljebb írtak. Töröld a ~/.xfce könyvtárat. Vagy nézd meg, hogy a másik felhasználó beállításaihoz képest mi a különbség, pl.

      Hozzászólás: 10.2 és az ATi #2082318
      balev
      Felhasználó

        Memóriát illetőleg: nálam fut egy apache, mysql, smb és mellette mondjuk egy GIMP egy 600dpi-s képpel, akkor használ memóriát, meg swapot. És 512Mb RAM-om van. Gond nélkül.

        Egyébként meg Windows a hivatalos neve, talán illene is úgy hívni.

        Hozzászólás: Apache 2 belassul de nagyon #2096506
        balev
        Felhasználó

          Deeee, arra gondoltam, hogy mi lenne, ha csatolnád ezeket?
          Ha bemész a szervízbe, hogy szar a kocsid, a szerelő se ránézésre mondja meg, hogy mi a baja, nem?

          Mert most így ebből, hogy VHCS, nem sok minden derül ki.

          Hozzászólás: 10.2 és az ATi #2082301
          balev
          Felhasználó

            Szóval nem voltam elég figyelmes, hogy lcd-ről van szó.
            De a lényeg a lényeg, amit te is, meg én is írtam, hogy az xorg.conf-ban kell jól szerepelnie a felbontás/frissítés értéknek, különben hiába választja ki valamilyen X-es felületen, hogy ő mit szeretne.

            Hozzászólás: 10.2 és az ATi #2082299
            balev
            Felhasználó

              Alapesetben nem vesa drivert használ az xorg?
              Vagy LCD-nél más a helyzet?

              Hozzászólás: Apache 2 belassul de nagyon #2096504
              balev
              Felhasználó

                httpd.conf? (vagy apache.conf talán már 2-nél) Állítottad?
                Ja meg php.ini

                Hozzászólás: Programok telepitése slackware-ban #1999237
                balev
                Felhasználó

                  Ha csomagból teszed, akkor nem szabad elvileg gondnak lenni.
                  Másik felhasználó meg azért nem látja valószínűleg, mert szintén nincs benne az alap útvonalban.

                  Ehhez vagy beállítasz globális útvonal változót az /etc/profile-ban, vagy felhasználónként ~/.bash_profile vagy ~/.bashrc. (export PATH, stb.)

                  Hozzászólás: 10.2 és az ATi #2082295
                  balev
                  Felhasználó

                    VESA-val csak „megerőszakolós” módszerrel fogsz 75Hz-et kapni.
                    Tedd fel az fglrx ATI drivert (vagy használd a gyári ati v. radeon drivert) és az Xorg.conf-ban add meg a monitorodnak megfelelő hsync-vsync párost, a screen section-ben meg az alapértelmezett felbontást.
                    Az X induláskor a megadott felbontáshoz tartozó maximális frissítést fogja használni.

                    Ha így nem megy, akkor modeline-nal kell beállítani.

                    Hozzászólás: Apache 2 belassul de nagyon #2096497
                    balev
                    Felhasználó

                      Más oldal bejön vele?
                      Milyen oldal? JS, PHP van benne? Elképzelhető, hogy generáltál egy végtelen ciklust, vagy egy helytelen redirect-et, header-t, akármit.

                      Hozzászólás: Apache 2 belassul de nagyon #2096498
                      balev
                      Felhasználó

                        Más oldal bejön vele?
                        Milyen oldal? JS, PHP van benne? Elképzelhető, hogy generáltál egy végtelen ciklust, vagy egy helytelen redirect-et, header-t, akármit.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,001-1,010 / 2,997