balev

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,011-1,020 / 2,997
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: fluxbox háttér probléma #2095400
    balev
    Felhasználó

      Ha nem talál ~/lastwallpaper-t, akkor nem tudja betölteni az előzőt. Mivel alapból nem tudja betölteni.
      Nem fullscreen opcióval sem tölti be? A kép mérete mekkora? És az X felbontása?

      Továbbá mi változott pár nap alatt?

      Hozzászólás: fluxbox háttér probléma #2095401
      balev
      Felhasználó

        Ha nem talál ~/lastwallpaper-t, akkor nem tudja betölteni az előzőt. Mivel alapból nem tudja betölteni.
        Nem fullscreen opcióval sem tölti be? A kép mérete mekkora? És az X felbontása?

        Továbbá mi változott pár nap alatt?

        Hozzászólás: Programok telepitése slackware-ban #1999235
        balev
        Felhasználó

          Ejj, nem root-ként kéne indítani.
          (a root path-jában nincs benne a /usr/local/akármi, meg egyébként is)

          Hozzászólás: fluxbox háttér probléma #2095390
          balev
          Felhasználó

            Csak annyit kell, amit írtam. De ha kipróbáltad volna, te is megláttad volna 🙂

            Hozzászólás: fluxbox háttér probléma #2095391
            balev
            Felhasználó

              Csak annyit kell, amit írtam. De ha kipróbáltad volna, te is megláttad volna 🙂

              Hozzászólás: FC6 + AverMedia M150 tvkártya #2095827
              balev
              Felhasználó

                Modul be is van töltve hozzá?
                Megfelelő paraméterekkel? (kártya+tuner)
                dmesg is sokat elárul, mint ahogy már írták, ugye.

                Hozzászólás: FC6 + AverMedia M150 tvkártya #2095828
                balev
                Felhasználó

                  Modul be is van töltve hozzá?
                  Megfelelő paraméterekkel? (kártya+tuner)
                  dmesg is sokat elárul, mint ahogy már írták, ugye.

                  Hozzászólás: vicc #1923594
                  balev
                  Felhasználó
                    Hozzászólás: laptop vasarlas #2065588
                    balev
                    Felhasználó

                      Én is laptop vásárlás előtt állok. A legtöbb helyen azt írják, hogy a legkevesebb probléma az Intel chipset-tel van. Processzorról szintén sok helyen írták, hogy AMD jobban melegszik, tehát abból is inkább Intel.

                      Nekem pont ezek miatt maradt a kosárban az IBM/Lenovo, ill. a HP.

                      Nemrég jártam egy cégnél, kicsit elbeszélgettem az ott dolgozókkal, akiknek a HP szállítja az irodai laptopokat (elég korszerű gépeket). A tapasztalatok szerint fizikailag nem eléggé strapabíróak, akkumulátorok gyengék, sok meghibásodás, stb. Hordozhatóság, mobilitás ilyen szinten sok csorbát szenved.

                      Ergo, nekem abszolút Thinkpad, ill. Lenovo marad (bár jövő héten veszem meg, szóval inkább azután írok majd tapasztalatokat).

                      Mindenesetre van több ismerős, aki napi szinten használ ilyen gépeken Linuxot (és nem e-mailezésre), jó tapasztalatokkal.

                      Hozzászólás: Programok telepitése slackware-ban #1999224
                      balev
                      Felhasználó

                        Ok, Slackware alatt nem volt 7-essel több embernek se valamiért. 9-cel már van, de az is bugos, össze-vissza fagy a FF. Szóval van még mit javítani rajta.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,011-1,020 / 2,997