Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Ha nem talál ~/lastwallpaper-t, akkor nem tudja betölteni az előzőt. Mivel alapból nem tudja betölteni.
Nem fullscreen opcióval sem tölti be? A kép mérete mekkora? És az X felbontása?Továbbá mi változott pár nap alatt?
Ha nem talál ~/lastwallpaper-t, akkor nem tudja betölteni az előzőt. Mivel alapból nem tudja betölteni.
Nem fullscreen opcióval sem tölti be? A kép mérete mekkora? És az X felbontása?Továbbá mi változott pár nap alatt?
Ejj, nem root-ként kéne indítani.
(a root path-jában nincs benne a /usr/local/akármi, meg egyébként is)Csak annyit kell, amit írtam. De ha kipróbáltad volna, te is megláttad volna 🙂
Csak annyit kell, amit írtam. De ha kipróbáltad volna, te is megláttad volna 🙂
Modul be is van töltve hozzá?
Megfelelő paraméterekkel? (kártya+tuner)
dmesg is sokat elárul, mint ahogy már írták, ugye.Modul be is van töltve hozzá?
Megfelelő paraméterekkel? (kártya+tuner)
dmesg is sokat elárul, mint ahogy már írták, ugye.Én is laptop vásárlás előtt állok. A legtöbb helyen azt írják, hogy a legkevesebb probléma az Intel chipset-tel van. Processzorról szintén sok helyen írták, hogy AMD jobban melegszik, tehát abból is inkább Intel.
Nekem pont ezek miatt maradt a kosárban az IBM/Lenovo, ill. a HP.
Nemrég jártam egy cégnél, kicsit elbeszélgettem az ott dolgozókkal, akiknek a HP szállítja az irodai laptopokat (elég korszerű gépeket). A tapasztalatok szerint fizikailag nem eléggé strapabíróak, akkumulátorok gyengék, sok meghibásodás, stb. Hordozhatóság, mobilitás ilyen szinten sok csorbát szenved.
Ergo, nekem abszolút Thinkpad, ill. Lenovo marad (bár jövő héten veszem meg, szóval inkább azután írok majd tapasztalatokat).
Mindenesetre van több ismerős, aki napi szinten használ ilyen gépeken Linuxot (és nem e-mailezésre), jó tapasztalatokkal.
Ok, Slackware alatt nem volt 7-essel több embernek se valamiért. 9-cel már van, de az is bugos, össze-vissza fagy a FF. Szóval van még mit javítani rajta.
-
SzerzőBejegyzés