Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
No, tehát a static QT-s Opera megy.
Flash video (FLV) és mplayer-nek nincs köze egymáshoz.Ha feltetted a plugint, mennie kellene. Egyéb FLASH-ek működnek az oldalakon, csak a videó nem megy?
Csak nem fixen van akkor a root fs, scsi, stb. Biztos nem engedi?
Hogy néz ki az a kernelkonfig?
Csak nem fixen van akkor a root fs, scsi, stb. Biztos nem engedi?
Hogy néz ki az a kernelkonfig?
tothaa wrote:Debian alatt nekem nem egészen úgy működik, ahogy balev írta… Hátteret csak akkor tölt be, ha kérem stílustól függetlenül.Ha a stílusfájlba írod be, nem tölti be?
Code:rootCommand: fbsetbg -f hatter.pngDe az a módszer is biztos jó, amit te írsz. Sőt az még jobb, mert nem kell stílusváltáskor átírni.
tothaa wrote:Debian alatt nekem nem egészen úgy működik, ahogy balev írta… Hátteret csak akkor tölt be, ha kérem stílustól függetlenül.Ha a stílusfájlba írod be, nem tölti be?
Code:rootCommand: fbsetbg -f hatter.pngDe az a módszer is biztos jó, amit te írsz. Sőt az még jobb, mert nem kell stílusváltáskor átírni.
BornToBePuli wrote:Fluxboxban bejelentkezés után egy rövid ideig felvillan a hátterem, de utána eltünik. Mit lehet ellene tenni?A startup scriptben be van állítva:
Code:fbsetbg -f /ahol/van/a/háttérképem.jpgÉs a fbsetbg a feh-t használja.
De ennek ellenére nekem kell bejelentkezés után beállítani a hátteret.Mi az a feh?
A startup szkriptbe mindenféle programokat tegyél (pl. skype, vagy akármi), de a háttérbeállítást ne.
Mivel betöltesz valami stílust, az abban lévő háttér fog beállítódni, ezért látod csak egy pillanatra.
Ergo a használt stílus beállításaiban kell átírni, hogy mit használjon háttérként.BornToBePuli wrote:Fluxboxban bejelentkezés után egy rövid ideig felvillan a hátterem, de utána eltünik. Mit lehet ellene tenni?A startup scriptben be van állítva:
Code:fbsetbg -f /ahol/van/a/háttérképem.jpgÉs a fbsetbg a feh-t használja.
De ennek ellenére nekem kell bejelentkezés után beállítani a hátteret.Mi az a feh?
A startup szkriptbe mindenféle programokat tegyél (pl. skype, vagy akármi), de a háttérbeállítást ne.
Mivel betöltesz valami stílust, az abban lévő háttér fog beállítódni, ezért látod csak egy pillanatra.
Ergo a használt stílus beállításaiban kell átírni, hogy mit használjon háttérként.Nem mondtam én ilyet, hogy nem lehet 🙂
Lehet XDM-et is használni. Meg init 3-at.Azért szerintem célszerűbb, hogy az adott ablakozó session-kezelőjét használd. De lehet, hogy nincs igazam.
Első körben a szolgáltatások beállításánál állítsd be, hogy induláskor a kdm induljon, ne a gdm.
Ha legközelebb bejelentkezel, a KDE-t válaszd ki környezetként és mentsd is el, hogy az legyen az alapértelmezett.
Miért nem tudod szerkeszteni a sources.list-et?
-
SzerzőBejegyzés