balev

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,021-1,030 / 2,997
  • Szerző
    Bejegyzés
  • balev
    Felhasználó

      Vagy:

      SELECT INTO OUTFILE
      LOAD DATA INFILE

      http://dev.mysql.com/doc/refman/5.0/en/load-data.html

      Persze megfelelő privilégiumok kellenek (pl. FILE)

      balev
      Felhasználó

        Vagy:

        SELECT INTO OUTFILE
        LOAD DATA INFILE

        http://dev.mysql.com/doc/refman/5.0/en/load-data.html

        Persze megfelelő privilégiumok kellenek (pl. FILE)

        Hozzászólás: A laikus kernelt fordít… #2095306
        balev
        Felhasználó

          Esetleg a /var/log/messages?

          fgrep -i mar 13 /var/log/messages | grep debug

          Mert a dmesg-ben nincs benne amit írtál.

          Hozzászólás: A laikus kernelt fordít… #2095307
          balev
          Felhasználó

            Esetleg a /var/log/messages?

            fgrep -i mar 13 /var/log/messages | grep debug

            Mert a dmesg-ben nincs benne amit írtál.

            Hozzászólás: A laikus kernelt fordít… #2095302
            balev
            Felhasználó

              Én nem igazán láttam problémát a dmesg-ben. Persze lehet más log tartalmaz gondokat (vagy ez is, csak nekem nem tiszta).

              fglrx-et minden kernelfordítás után újra kell fordítani, így van.

              Hozzászólás: A laikus kernelt fordít… #2095303
              balev
              Felhasználó

                Én nem igazán láttam problémát a dmesg-ben. Persze lehet más log tartalmaz gondokat (vagy ez is, csak nekem nem tiszta).

                fglrx-et minden kernelfordítás után újra kell fordítani, így van.

                Hozzászólás: Programok telepitése slackware-ban #1999222
                balev
                Felhasználó

                  No igen, csak Slackware alatt Flash 7-el nem lesz hangod. Firefox nem jó?

                  Hozzászólás: vicc #1923591
                  balev
                  Felhasználó

                    2000.

                    Egyik legjobb bash.hu-ról:

                    [i85938] en csak arra emlekszem hogy feltelepult
                    [i85938] es kiadtam a parancsot ami bennevolt az ujsagba’
                    [i85938] „mkswap /dev/hda”
                    [i85938] es ezutan mindig minden eltunt.
                    [i85938] de en ezt nagyon sokszor megcsinaltam 🙂
                    [i85938] tobb evvel kesobb egyszer dugas kozben esett le.
                    [i85938] ott vege is lett annak az ejszakanak…

                    Hozzászólás: A laikus kernelt fordít… #2095296
                    balev
                    Felhasználó

                      Executable File Formats nálam mind fixen van, de ha nem tetszik neki, vedd ki, vagy rakd modulba.

                      Ezek biztosan fixen kellenének:
                      SCSI disk support CONFIG_BLK_DEV_SD=m
                      SCSI generic support CONFIG_CHR_DEV_SG=m

                      Azt ext3-as részek elvileg rendben vannak.

                      Hozzászólás: A laikus kernelt fordít… #2095297
                      balev
                      Felhasználó

                        Executable File Formats nálam mind fixen van, de ha nem tetszik neki, vedd ki, vagy rakd modulba.

                        Ezek biztosan fixen kellenének:
                        SCSI disk support CONFIG_BLK_DEV_SD=m
                        SCSI generic support CONFIG_CHR_DEV_SG=m

                        Azt ext3-as részek elvileg rendben vannak.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,021-1,030 / 2,997