balev

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,051-1,060 / 2,997
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Hatékony keretrendszer? #2093871
    balev
    Felhasználó

      Eclipse például. Egyetlen „hátránya”, hogy JAVA-ban van. (na most kapok majd)
      Elég sok nyelvet támogat, sok kiegészítő van hozzá, hasznos funkciók, stb.

      Smarty-t is mondják, hogy jó, de azt még nem próbáltam.

      Hozzászólás: Ati Radeon – Ati control #2093870
      balev
      Felhasználó

        Mit akarsz beállítani? aticonfig –help

        Hozzászólás: grub visszaállítása #2093864
        balev
        Felhasználó

          Szóval az UHU telepítőnek van recovery (karbantartás) módja.

          (ez már másodjára fordul elő, hogy elküldöm a hsz-t és nem jelenik meg, de a táblába beírja, mert látszik, hogy hozzászóltam… biztos minden frissítés jól sikerült?)

          Hozzászólás: grub visszaállítása #2093865
          balev
          Felhasználó

            Szóval az UHU telepítőnek van recovery (karbantartás) módja.

            (ez már másodjára fordul elő, hogy elküldöm a hsz-t és nem jelenik meg, de a táblába beírja, mert látszik, hogy hozzászóltam… biztos minden frissítés jól sikerült?)

            Hozzászólás: grub visszaállítása #2093862
            balev
            Felhasználó
              medveapu wrote:
              balzamon wrote:
              Még az sem kell, fogod az UHU-s telepítőt, úgy csinálsz mintha telepítenél. A partíciók résznél a / partíciónál beállítod, hogy csak csatolja ne formázza. Utána amikor elérsz a grub telepítéséhez akkor telepíted és készen is vagy. Ennyi.

              Ez nem jelenti azt, hogy a már telepitett és meglévő rendszert felülírja? Mert azt azért annyira nem szeretném.
              Sajna FDD-m nincs, mert laptop van.

              Van az UHU-nak karbantartó módja.

              Hozzászólás: grub visszaállítása #2093863
              balev
              Felhasználó
                medveapu wrote:
                balzamon wrote:
                Még az sem kell, fogod az UHU-s telepítőt, úgy csinálsz mintha telepítenél. A partíciók résznél a / partíciónál beállítod, hogy csak csatolja ne formázza. Utána amikor elérsz a grub telepítéséhez akkor telepíted és készen is vagy. Ennyi.

                Ez nem jelenti azt, hogy a már telepitett és meglévő rendszert felülírja? Mert azt azért annyira nem szeretném.
                Sajna FDD-m nincs, mert laptop van.

                Van az UHU-nak karbantartó módja.

                Hozzászólás: Konvertálás (flv > amv) #2093825
                balev
                Felhasználó

                  mencoder-re nem találtam, ffmpeg szintén nem ismeri. Úgy néz ki, csak wine-nal tudsz futtatni valami windows-os free encoder-t.

                  Hozzászólás: Konvertálás (flv > amv) #2093826
                  balev
                  Felhasználó

                    mencoder-re nem találtam, ffmpeg szintén nem ismeri. Úgy néz ki, csak wine-nal tudsz futtatni valami windows-os free encoder-t.

                    Hozzászólás: Ubuntu + KDE #2090817
                    balev
                    Felhasználó

                      Esetleg, ha leírnád, milyen felbontásod/frissítésed van most, milyet szeretnél, mit tud a monitorod.
                      Valamint azt, hogy milyen driver-t használsz, milyen videókártyád van, hogy néz ki az xorg.conf beállítás.

                      Hozzászólás: vicc #1923577
                      balev
                      Felhasználó

                        Kis paranoia…vagy elmebeteg 🙂
                        http://legalja.hu/?leg=view&img=20060603_level.jpg

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,051-1,060 / 2,997