Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Eclipse például. Egyetlen „hátránya”, hogy JAVA-ban van. (na most kapok majd)
Elég sok nyelvet támogat, sok kiegészítő van hozzá, hasznos funkciók, stb.Smarty-t is mondják, hogy jó, de azt még nem próbáltam.
Mit akarsz beállítani? aticonfig –help
Szóval az UHU telepítőnek van recovery (karbantartás) módja.
(ez már másodjára fordul elő, hogy elküldöm a hsz-t és nem jelenik meg, de a táblába beírja, mert látszik, hogy hozzászóltam… biztos minden frissítés jól sikerült?)
Szóval az UHU telepítőnek van recovery (karbantartás) módja.
(ez már másodjára fordul elő, hogy elküldöm a hsz-t és nem jelenik meg, de a táblába beírja, mert látszik, hogy hozzászóltam… biztos minden frissítés jól sikerült?)
medveapu wrote:balzamon wrote:Még az sem kell, fogod az UHU-s telepítőt, úgy csinálsz mintha telepítenél. A partíciók résznél a / partíciónál beállítod, hogy csak csatolja ne formázza. Utána amikor elérsz a grub telepítéséhez akkor telepíted és készen is vagy. Ennyi.Ez nem jelenti azt, hogy a már telepitett és meglévő rendszert felülírja? Mert azt azért annyira nem szeretném.
Sajna FDD-m nincs, mert laptop van.Van az UHU-nak karbantartó módja.
medveapu wrote:balzamon wrote:Még az sem kell, fogod az UHU-s telepítőt, úgy csinálsz mintha telepítenél. A partíciók résznél a / partíciónál beállítod, hogy csak csatolja ne formázza. Utána amikor elérsz a grub telepítéséhez akkor telepíted és készen is vagy. Ennyi.Ez nem jelenti azt, hogy a már telepitett és meglévő rendszert felülírja? Mert azt azért annyira nem szeretném.
Sajna FDD-m nincs, mert laptop van.Van az UHU-nak karbantartó módja.
mencoder-re nem találtam, ffmpeg szintén nem ismeri. Úgy néz ki, csak wine-nal tudsz futtatni valami windows-os free encoder-t.
mencoder-re nem találtam, ffmpeg szintén nem ismeri. Úgy néz ki, csak wine-nal tudsz futtatni valami windows-os free encoder-t.
Esetleg, ha leírnád, milyen felbontásod/frissítésed van most, milyet szeretnél, mit tud a monitorod.
Valamint azt, hogy milyen driver-t használsz, milyen videókártyád van, hogy néz ki az xorg.conf beállítás.Kis paranoia…vagy elmebeteg 🙂
http://legalja.hu/?leg=view&img=20060603_level.jpg -
SzerzőBejegyzés