balev

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,061-1,070 / 2,997
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Fedora 6 LCD probléma #2093813
    balev
    Felhasználó

      Már hárman leírtuk, hogy nem az X-szel van gond, tehát nem az a lényeg, hogy init3-ban induljon a rendszer, hanem az, hogy vga=normal paraméterrel indítsd, mert valószínűleg nem megfelelő framebuffer felbontás lett beállítva a GRUB-ban.

      Hozzászólás: Fedora 6 LCD probléma #2093814
      balev
      Felhasználó

        Már hárman leírtuk, hogy nem az X-szel van gond, tehát nem az a lényeg, hogy init3-ban induljon a rendszer, hanem az, hogy vga=normal paraméterrel indítsd, mert valószínűleg nem megfelelő framebuffer felbontás lett beállítva a GRUB-ban.

        Hozzászólás: Firefox https hiba #2093773
        balev
        Felhasználó

          Nem tudom, még soha nem találkoztam ilyennel. Mert hogy nem jól állítod be az apache-ot és nem működik a https a saját webszerveren, az ok. De hogy Firefox, mint kliens, mitől csinál ilyet, ráadásul úgy, hogy nem is nyúltál hozzá.

          De valami csak lehet, ha törlöd a konfigot és utána jó…

          Hozzászólás: Firefox https hiba #2093774
          balev
          Felhasználó

            Nem tudom, még soha nem találkoztam ilyennel. Mert hogy nem jól állítod be az apache-ot és nem működik a https a saját webszerveren, az ok. De hogy Firefox, mint kliens, mitől csinál ilyet, ráadásul úgy, hogy nem is nyúltál hozzá.

            De valami csak lehet, ha törlöd a konfigot és utána jó…

            Hozzászólás: Fedora 6 LCD probléma #2093799
            balev
            Felhasználó

              De nem az X-szel van gondja, már bootnál behal.

              Próbáld úgy indítani, hogy kernelparaméterként megadod acpi=off (acpi=no).
              GRUB-ban nem adtál meg neki valami framebuffer felbontást? (LILO-ban)

              Hozzászólás: Fedora 6 LCD probléma #2093800
              balev
              Felhasználó

                De nem az X-szel van gondja, már bootnál behal.

                Próbáld úgy indítani, hogy kernelparaméterként megadod acpi=off (acpi=no).
                GRUB-ban nem adtál meg neki valami framebuffer felbontást? (LILO-ban)

                Hozzászólás: Firefox https hiba #2093769
                balev
                Felhasználó

                  Biztos, hogy bármilyen? (pl. otp?)

                  Nem állítottál el valamit a „biztonság”, „haladó” füleken Firefox-ban? Pl. „kapcsolat beállításai”?

                  Hozzászólás: Firefox https hiba #2093770
                  balev
                  Felhasználó

                    Biztos, hogy bármilyen? (pl. otp?)

                    Nem állítottál el valamit a „biztonság”, „haladó” füleken Firefox-ban? Pl. „kapcsolat beállításai”?

                    Hozzászólás: Fedora 6 LCD probléma #2093791
                    balev
                    Felhasználó

                      Már a boot-olásnál? De telepítés közben nem volt gond?

                      Hozzászólás: Fedora 6 LCD probléma #2093792
                      balev
                      Felhasználó

                        Már a boot-olásnál? De telepítés közben nem volt gond?

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,061-1,070 / 2,997