Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Már hárman leírtuk, hogy nem az X-szel van gond, tehát nem az a lényeg, hogy init3-ban induljon a rendszer, hanem az, hogy vga=normal paraméterrel indítsd, mert valószínűleg nem megfelelő framebuffer felbontás lett beállítva a GRUB-ban.
Már hárman leírtuk, hogy nem az X-szel van gond, tehát nem az a lényeg, hogy init3-ban induljon a rendszer, hanem az, hogy vga=normal paraméterrel indítsd, mert valószínűleg nem megfelelő framebuffer felbontás lett beállítva a GRUB-ban.
Nem tudom, még soha nem találkoztam ilyennel. Mert hogy nem jól állítod be az apache-ot és nem működik a https a saját webszerveren, az ok. De hogy Firefox, mint kliens, mitől csinál ilyet, ráadásul úgy, hogy nem is nyúltál hozzá.
De valami csak lehet, ha törlöd a konfigot és utána jó…
Nem tudom, még soha nem találkoztam ilyennel. Mert hogy nem jól állítod be az apache-ot és nem működik a https a saját webszerveren, az ok. De hogy Firefox, mint kliens, mitől csinál ilyet, ráadásul úgy, hogy nem is nyúltál hozzá.
De valami csak lehet, ha törlöd a konfigot és utána jó…
De nem az X-szel van gondja, már bootnál behal.
Próbáld úgy indítani, hogy kernelparaméterként megadod acpi=off (acpi=no).
GRUB-ban nem adtál meg neki valami framebuffer felbontást? (LILO-ban)De nem az X-szel van gondja, már bootnál behal.
Próbáld úgy indítani, hogy kernelparaméterként megadod acpi=off (acpi=no).
GRUB-ban nem adtál meg neki valami framebuffer felbontást? (LILO-ban)Biztos, hogy bármilyen? (pl. otp?)
Nem állítottál el valamit a „biztonság”, „haladó” füleken Firefox-ban? Pl. „kapcsolat beállításai”?
Biztos, hogy bármilyen? (pl. otp?)
Nem állítottál el valamit a „biztonság”, „haladó” füleken Firefox-ban? Pl. „kapcsolat beállításai”?
Már a boot-olásnál? De telepítés közben nem volt gond?
Már a boot-olásnál? De telepítés közben nem volt gond?
-
SzerzőBejegyzés