Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Dacr wrote:Egyébként meg nem kébne semmit újra fordítani, ha a leírás szerint csinálod végig a telepítést, s nem hátrálsz meg az első kudarc után.
Én 2 hétig kínlódtam, mire kiderült, hogy a kártya a hibás.A DRM-et ki kell venni a kernelből, különben nem fog lefordulni az fglrx.
Jó, ezeket ki kell venni teljesen, újrafordítani a kernelt. Aztán a modult is manuálisan.
Először is az xorg.conf-ból a DRI section-ből vedd ki a „group” sort, a mode-ot meg állítsd át 0666-ra.
Másodszor mi ennek a kimenete:
fgrep -i drm /usr/src/linux-2.6.17.6-10/.configKernelben benne van fixen az AGP? (/dev/agpgart és a chipset támogatás)
fgrep -i agp /usr/src/kernelforrás/.config
csongor wrote:> A ~/.kde rejtett könyvtárban találsz egy Autostart nevű mappát.
Gnome és blackbox alatt nyomulok. Korábban kde ment, de az UHU1.2 óta olyan hibái vannak, hogy letértem az útról.> Abba linkeld be a thunderbird binárisát és elindul automatikusan.
Erről kérlek írj valami konkrétabbat!Készítesz egy fájlt, mondjuk thunderbird néven ide: .kde/Autostart
A tartalma meg ez legyen:
#!/bin/bash
/teljes/útvonal/thunderbirdcsongor wrote:> A ~/.kde rejtett könyvtárban találsz egy Autostart nevű mappát.
Gnome és blackbox alatt nyomulok. Korábban kde ment, de az UHU1.2 óta olyan hibái vannak, hogy letértem az útról.> Abba linkeld be a thunderbird binárisát és elindul automatikusan.
Erről kérlek írj valami konkrétabbat!Készítesz egy fájlt, mondjuk thunderbird néven ide: .kde/Autostart
A tartalma meg ez legyen:
#!/bin/bash
/teljes/útvonal/thunderbirdKicsit konkrétabban?
Úgyse olvassák el a kisbetűst… 🙂 (kb. mint a Cosmopolitan botrány)
Á, köszi! Nagyon jó!
Á, köszi! Nagyon jó!
-
SzerzőBejegyzés