balev

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,071-1,080 / 2,997
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Ati Radeon #2080037
    balev
    Felhasználó
      Dacr wrote:
      Egyébként meg nem kébne semmit újra fordítani, ha a leírás szerint csinálod végig a telepítést, s nem hátrálsz meg az első kudarc után.
      Én 2 hétig kínlódtam, mire kiderült, hogy a kártya a hibás.

      A DRM-et ki kell venni a kernelből, különben nem fog lefordulni az fglrx.

      Hozzászólás: Ati Radeon #2080033
      balev
      Felhasználó

        Jó, ezeket ki kell venni teljesen, újrafordítani a kernelt. Aztán a modult is manuálisan.

        Hozzászólás: Ati Radeon #2080031
        balev
        Felhasználó

          Először is az xorg.conf-ból a DRI section-ből vedd ki a „group” sort, a mode-ot meg állítsd át 0666-ra.

          Másodszor mi ennek a kimenete:
          fgrep -i drm /usr/src/linux-2.6.17.6-10/.config

          Hozzászólás: Ati Radeon #2080029
          balev
          Felhasználó

            Kernelben benne van fixen az AGP? (/dev/agpgart és a chipset támogatás)

            fgrep -i agp /usr/src/kernelforrás/.config

            Hozzászólás: Thunderbird automatikus indítás #2092949
            balev
            Felhasználó
              csongor wrote:
              > A ~/.kde rejtett könyvtárban találsz egy Autostart nevű mappát.
              Gnome és blackbox alatt nyomulok. Korábban kde ment, de az UHU1.2 óta olyan hibái vannak, hogy letértem az útról.

              > Abba linkeld be a thunderbird binárisát és elindul automatikusan.
              Erről kérlek írj valami konkrétabbat!

              Készítesz egy fájlt, mondjuk thunderbird néven ide: .kde/Autostart

              A tartalma meg ez legyen:
              #!/bin/bash
              /teljes/útvonal/thunderbird

              Hozzászólás: Thunderbird automatikus indítás #2092950
              balev
              Felhasználó
                csongor wrote:
                > A ~/.kde rejtett könyvtárban találsz egy Autostart nevű mappát.
                Gnome és blackbox alatt nyomulok. Korábban kde ment, de az UHU1.2 óta olyan hibái vannak, hogy letértem az útról.

                > Abba linkeld be a thunderbird binárisát és elindul automatikusan.
                Erről kérlek írj valami konkrétabbat!

                Készítesz egy fájlt, mondjuk thunderbird néven ide: .kde/Autostart

                A tartalma meg ez legyen:
                #!/bin/bash
                /teljes/útvonal/thunderbird

                Hozzászólás: Kocsma topik #1950553
                balev
                Felhasználó

                  Kicsit konkrétabban?

                  Hozzászólás: vicc #1923567
                  balev
                  Felhasználó

                    Úgyse olvassák el a kisbetűst… 🙂 (kb. mint a Cosmopolitan botrány)

                    http://legalja.hu/?leg=view&img=20051204_nokia.jpg

                    Hozzászólás: plain text szerkesztő #2092391
                    balev
                    Felhasználó

                      Á, köszi! Nagyon jó!

                      Hozzászólás: plain text szerkesztő #2092392
                      balev
                      Felhasználó

                        Á, köszi! Nagyon jó!

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,071-1,080 / 2,997