Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Akkor modeline-nal, vagy az erőszakos módszerrel lehet csak vesa-nal tudtommal. Tehát amit Sany írt korábban.
Vagy felteszel egy nvidia drivert. Nem működik ehhez a kártyához?
/etc/rc.d/rc.inet1.conf-ban beállítod. Manuálisan ifconfig eth0 up, ha nem indult el, mint ahogy már írták.
Egyébként meg az rc.M-ben van alapesetben (Multiuser szint, init3). Itt kell megnézni, hogy benne van-e az inet1, inet2.A monitorodnak egy tartomány van megadva, nem csak a maximális érték.
Pl. így:Section „Monitor”
HorizSync 30.0 – 71.0
VertRefresh 50.0 – 160.0vizsla wrote:Helyette file-ba(c+f)/ból(f15) (cooledit.clip/(n/a)-ból/ba) illesztés van.Ezt nem értem…pedig próbálom 🙂
vizsla wrote:Helyette file-ba(c+f)/ból(f15) (cooledit.clip/(n/a)-ból/ba) illesztés van.Ezt nem értem…pedig próbálom 🙂
hyde wrote:Üdv!Az lenne a kérdésem, hogy felcsatoltam a windowson 1 samba által megosztott könyvtárat (net use x: \kiszolgállóshare [uesr:jelszó] módon) és ezt a meghajtót milyen parancsal tudnám eltávolítani?
Total Commanderben kapcsolat bontása.
ds wrote:uzsolt wrote:+mcedit (kár, hogy a középső gombos beillesztést nem kezeli)kezeli
shift + középső gombNa ez nagyon jó, ha így van!
Vágólapozás is működik valahogy? Mármint, hogy F3-mal kijelölt szövegrészeket egérrel be lehet szúrni más alkalmazásokban? Csak mert úgy emlékszek az nem működött, de lehet erre is van megoldás.
Ill. azt hogy lehetne megoldani, hogy két külön mcedit között lehessen egér nélkül vágólapozni?
ds wrote:uzsolt wrote:+mcedit (kár, hogy a középső gombos beillesztést nem kezeli)kezeli
shift + középső gombNa ez nagyon jó, ha így van!
Vágólapozás is működik valahogy? Mármint, hogy F3-mal kijelölt szövegrészeket egérrel be lehet szúrni más alkalmazásokban? Csak mert úgy emlékszek az nem működött, de lehet erre is van megoldás.
Ill. azt hogy lehetne megoldani, hogy két külön mcedit között lehessen egér nélkül vágólapozni?
Az xorg.conf-ban a „monitor section”-ben kell beállítanod a monitorodnak megfelelő hsync és vsync párost valamint a „screen section”-ben a „modes” résznél 1024×768-as felbontást. Ekkor az ehhez a felbontáshoz tartozó maximális frissítést fogja beállítani.
Vagy használsz modeline-t, ha nem megy.
De ha állandóra akarod beállítani, akkor az /etc/rc.d/rc.inet1.conf-ban kell beállítani szerintem.
-
SzerzőBejegyzés