balev

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,111-1,120 / 2,997
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Netconfig – Hálókártya probléma #2033107
    balev
    Felhasználó

      Nekem dhcp van, de szerintem az inet1.conf-ban kell beállítani.

      Hozzászólás: Firefox + adobe flash player #2092753
      balev
      Felhasználó
        karpatil wrote:
        letöltés -> tar.gz kicsomagolás -> commandba belép könyvtárába -> böngésző kikapcsolva -> sudo ./install-flashplayer.

        Esetleg úgy, hogy root-ként (tehát nem sudo)? Globális telepítést kérsz?
        Mikor újraindítod, a mozilla/firefox plugin könyvtárában nincs ott flash***.so?

        Hozzászólás: Firefox + adobe flash player #2092754
        balev
        Felhasználó
          karpatil wrote:
          letöltés -> tar.gz kicsomagolás -> commandba belép könyvtárába -> böngésző kikapcsolva -> sudo ./install-flashplayer.

          Esetleg úgy, hogy root-ként (tehát nem sudo)? Globális telepítést kérsz?
          Mikor újraindítod, a mozilla/firefox plugin könyvtárában nincs ott flash***.so?

          Hozzászólás: Firefox + adobe flash player #2092747
          balev
          Felhasználó

            Hogyan telepíted?

            Hozzászólás: Firefox + adobe flash player #2092748
            balev
            Felhasználó

              Hogyan telepíted?

              Hozzászólás: Szégyen, de nem tudom … #2089738
              balev
              Felhasználó

                Teljesen jó, pláne nem eshet szét, ha a lehető legtöbb méret relatív, vagy %-ban van megadva.

                Slackware, FF2.0.0.1

                Hozzászólás: Nem Bootol a Linux #2091088
                balev
                Felhasználó

                  Pocket linux? (egy floppy) 🙂

                  Na jó, azért ha kicsit bővebb szolgáltatás kell, szerintem egy régebbi slackware vagy debian is felmenne rá, persze csak a legszükségesebbekkel. És max egy icewm vagy *box-szal.

                  Hozzászólás: plain text szerkesztő #2092341
                  balev
                  Felhasználó

                    Ha FTP-zek, mcedit. Ha elmented, rögtön frissít, igaz nem kezeli a középső gombos beillesztést, ez mondjuk hátrány.
                    Vagy pico/jpico, ő kezeli.
                    Kwrite pedig programozásnál segít sokat. Rengeteg hasznos funkció, pl. nyelvtámogatás színkiemeléssel, kód összecsukás/kibontás, stb.

                    Win alatt aki jót akar, notepad helyett notepad++

                    Hozzászólás: plain text szerkesztő #2092342
                    balev
                    Felhasználó

                      Ha FTP-zek, mcedit. Ha elmented, rögtön frissít, igaz nem kezeli a középső gombos beillesztést, ez mondjuk hátrány.
                      Vagy pico/jpico, ő kezeli.
                      Kwrite pedig programozásnál segít sokat. Rengeteg hasznos funkció, pl. nyelvtámogatás színkiemeléssel, kód összecsukás/kibontás, stb.

                      Win alatt aki jót akar, notepad helyett notepad++

                      Hozzászólás: rendszergondok sztem hardveres hiba #2092398
                      balev
                      Felhasználó

                        Nem lehet IRQ-t változtatni? Driver frissítés?

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,111-1,120 / 2,997