Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Nekem dhcp van, de szerintem az inet1.conf-ban kell beállítani.
karpatil wrote:letöltés -> tar.gz kicsomagolás -> commandba belép könyvtárába -> böngésző kikapcsolva -> sudo ./install-flashplayer.Esetleg úgy, hogy root-ként (tehát nem sudo)? Globális telepítést kérsz?
Mikor újraindítod, a mozilla/firefox plugin könyvtárában nincs ott flash***.so?karpatil wrote:letöltés -> tar.gz kicsomagolás -> commandba belép könyvtárába -> böngésző kikapcsolva -> sudo ./install-flashplayer.Esetleg úgy, hogy root-ként (tehát nem sudo)? Globális telepítést kérsz?
Mikor újraindítod, a mozilla/firefox plugin könyvtárában nincs ott flash***.so?Hogyan telepíted?
Hogyan telepíted?
Teljesen jó, pláne nem eshet szét, ha a lehető legtöbb méret relatív, vagy %-ban van megadva.
Slackware, FF2.0.0.1
Pocket linux? (egy floppy) 🙂
Na jó, azért ha kicsit bővebb szolgáltatás kell, szerintem egy régebbi slackware vagy debian is felmenne rá, persze csak a legszükségesebbekkel. És max egy icewm vagy *box-szal.
Ha FTP-zek, mcedit. Ha elmented, rögtön frissít, igaz nem kezeli a középső gombos beillesztést, ez mondjuk hátrány.
Vagy pico/jpico, ő kezeli.
Kwrite pedig programozásnál segít sokat. Rengeteg hasznos funkció, pl. nyelvtámogatás színkiemeléssel, kód összecsukás/kibontás, stb.Win alatt aki jót akar, notepad helyett notepad++
Ha FTP-zek, mcedit. Ha elmented, rögtön frissít, igaz nem kezeli a középső gombos beillesztést, ez mondjuk hátrány.
Vagy pico/jpico, ő kezeli.
Kwrite pedig programozásnál segít sokat. Rengeteg hasznos funkció, pl. nyelvtámogatás színkiemeléssel, kód összecsukás/kibontás, stb.Win alatt aki jót akar, notepad helyett notepad++
Nem lehet IRQ-t változtatni? Driver frissítés?
-
SzerzőBejegyzés