Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
kOrGLYDAD wrote:A log fájl nagyon nagy
Hozzászólás írása -> további opciók, fájl csatolása (nevezd át txt-re).
Legközelebb így csatolj légyszíves.Én csak azt nem értem, hogy hogy jön ide a grep?
Egyébiránt ha grafikus fájlkezelőből törölted, akkor érdemes az adott ablakozót/programot beállítani úgy, hogy ne rögtön törölje, hanem a szemetesbe tegye csak.
Mondjuk én meg mc alatt szoktam ftp-zni. Kétszer megnézem, hogy mit írok felül mivel, ill. mit törlök, mivel onnan nincs visszavonás.
Nézd, írtam hogy mik kellenek. Ezek nélkül nem tudunk segíteni.
De akkor az időkorlát az most kell, vagy nem?
Egyébként az ssh-t nem lehet beállítani úgy, hogy csak azon keresztül bejelentkezve csak bizonyos parancsokat lehessen futtatni?
Nem használtam még saját rendszeren, tehát nem tudom, csak eszembe jutott.kOrGLYDAD wrote:Sziasztok.Remélem tudtok segíteni. Van egy 9600xt kártyám. Új linux felhasználó vagyok. Problémám az lenne, hogy pl mikor futtatomj wine-al a warcraft 3-at vagy ne menjünk messzire a Chromium nevü játékot ami alap ubuntu-s, akkor mind a kettő akad, mint a rossznyavalya. Mit csináljak? Azt tudom, h 3D-t kellene telepíteni, de már annyit megpróbáltam, és nem megy. Leszedtem az ati oldaláról a x86-os drivert->telepítés, majd a xorg-ot is beállítom, és fglrx drivert használ, de semmi. Nem változik? Hogy kell megcsinálni? Pls help…Előre is köszi,
Biztosan használja is? Kellene az fglrxinfo, xorg.conf, xorg.log.
Mondjuk én egy olyan egyszerűbb megoldást választanék, hogy a mc-t betenném pl. egy mc nevű csoportba. Utána a felhasználókat tetszés szerint hozzáadnám a csoporthoz.
Ok, ezzel nincs megoldva, hogy mondjuk csak 20 percig tudja használni. De miért is kell ez?
Fridrik Béla wrote:probléma megoldva. ügyes vagyok én csak jól titkolom. 🙂Ebből nem derül ki, hogy mi volt a gond…
rpm -i csomag.rpm
(könnyen lehet, hogy kell hozzá nodeps ill./vagy force kapcsoló is)Egyéként man rpm vagy rpm –help.
Wait wrote:Találtam egy érdekességet:filter: alpha(opacity=90);
-moz-opacity: 0.9;
KhtmlOpacity: .9;
opacity: .9;Próbáljátok ki, megéri!
Ja még annyi, hogy használtam pl. képekhez a galériámban egy ideig. Volt olyan, hogy egyszerűen 80-90%-os processzor terhelést generált valamiért tőle a mozilla/firefox. Ez viszonylag ritkábban fordult elő, és nem tudom miért.
Windows alatt ugyanúgy belassult a böngésző. Szóval lehet, van valami bug az alpha filterben mozilla alatt.
Indítsd a telepítést parancssorról és nézd meg mit ír ki!
-
SzerzőBejegyzés