Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Tudom, hogy egy régebbi hozzászólásomat linkelem, de ha érdekelnek a filterek:
http://www.linuxforum.hu/http://newsite.linuxforum.hu/phpBB3/viewtopic.php?p=209470#p209470Az ATI fglrx nélkül nem lesz valós 3d támogatás, tehát tedd fel.
Kár volt újrarakni, hiszen csak az X-et kellett volna beállítani.A konfigban kommentezd ki a wacom-ot, egy errorral kevesebb.
Ha eddig init4-gyel indult és nem állítottad, akkor most is azzal kellene indulnia.Ok, fglrxinfo szerint jó. glxgears milyen értéket ad? Milyen programot indítasz mikor megfagy? Indítsd konzolból, hátha van valami üzenete. Plusz a dmesg is mondhat érdekeseket.
Mi lenne, ha a teljes logot és konfigot becsatolnád, és nem csak a szerinted érdekes részt? Mert nem biztos, hogy csak az az érdekes.
Tuschke wrote:…Userként nem tudom használni a dvd-ket…Kicsit pontosabban akkor.
Ha jól látom, submount-ot használsz az eszközök automatikus befűzéséhez.1. hogy néz ki az fstab (csak mert idáig még nem sikerült csatolnod)?
2. kézzel tudod-e őket mountolni? Tehát a submount-tal van-e gond, vagy sehogy sem megy, vagyis egyéb (jogosultság/fstab) probléma van?
3. Amikor nem sikerül befűzni, milyen hibát ír ki?A default device szekcióban miért auto-ra van állítva a driver? A log szerint betölt mindent létezőt, amiket nem is kellene. Írd át nvidia-ra!
Sovi wrote:Sziasztok!A következő hibába futottam: Cannot modify header information – headers already sent by……. amiket eddig mint lehetséges megoldások (spacek a php nyitó és záró tagek előtt után) találtam nem segítenek. Találkozott már valaki ilyennel vagy tudja esetleg mi a hiba oka? Előre is köszönöm!
Egyik lehetséges ok lehet a whitespace. Nálam is ez volt, otthon 4.4.2 van, azzal nem volt gond a redirect-elésnél, viszont efölötti PHP verziók már védve vannak a multi-header küldés ellen.
Ilyenkor tudod azt csinálni, hogy a fő .php-ba, ami meghív egy másik fájlt (include nálam pl.) a session_start() elé teszel egy ob_start()-ot.
De lehet egyébként apache-szinten is lehet állítani, ha tied a szerver, vagy van hozzáférésed.
l_lorincz wrote:Ami még pozitív számomra, hogy a knoppixban sehogy nem tudtam beállítani a firefox menüjének betűnagyságát. Mindig iszonyat kicsik voltak a betűk.Minimum betűméret?
Szerk.: most nézem, hogy a menü betűmérettel volt gond. Azt meg a DPI-vel lehet bántani. X default, vagy kézi beállítás.
Vector által javítva lettek a vaku nélküli képek:
http://customweb.hu/gal/?dir=LFHU2007Képek itt:
http://customweb.hu/gal/?dir=LFHU2007
Sajnos először vaku nélkül készültek, ezért kicsit homályosak és halványak. -
SzerzőBejegyzés