balev

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,161-1,170 / 2,997
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: CSS #2077061
    balev
    Felhasználó

      Tudom, hogy egy régebbi hozzászólásomat linkelem, de ha érdekelnek a filterek:
      http://www.linuxforum.hu/http://newsite.linuxforum.hu/phpBB3/viewtopic.php?p=209470#p209470

      Hozzászólás: Ati driver telepítése #2080374
      balev
      Felhasználó

        Az ATI fglrx nélkül nem lesz valós 3d támogatás, tehát tedd fel.
        Kár volt újrarakni, hiszen csak az X-et kellett volna beállítani.

        Hozzászólás: Ati driver telepítése #2080372
        balev
        Felhasználó

          A konfigban kommentezd ki a wacom-ot, egy errorral kevesebb.
          Ha eddig init4-gyel indult és nem állítottad, akkor most is azzal kellene indulnia.

          Ok, fglrxinfo szerint jó. glxgears milyen értéket ad? Milyen programot indítasz mikor megfagy? Indítsd konzolból, hátha van valami üzenete. Plusz a dmesg is mondhat érdekeseket.

          Hozzászólás: Ati driver telepítése #2080368
          balev
          Felhasználó

            Mi lenne, ha a teljes logot és konfigot becsatolnád, és nem csak a szerinted érdekes részt? Mert nem biztos, hogy csak az az érdekes.

            Hozzászólás: Suse Linux dvd-t mountol cd-t miért nem? #2069821
            balev
            Felhasználó
              Tuschke wrote:
              …Userként nem tudom használni a dvd-ket…

              Kicsit pontosabban akkor.
              Ha jól látom, submount-ot használsz az eszközök automatikus befűzéséhez.

              1. hogy néz ki az fstab (csak mert idáig még nem sikerült csatolnod)?
              2. kézzel tudod-e őket mountolni? Tehát a submount-tal van-e gond, vagy sehogy sem megy, vagyis egyéb (jogosultság/fstab) probléma van?
              3. Amikor nem sikerül befűzni, milyen hibát ír ki?

              Hozzászólás: Uhu 2.0 és az nvidia driver #2074707
              balev
              Felhasználó

                A default device szekcióban miért auto-ra van állítva a driver? A log szerint betölt mindent létezőt, amiket nem is kellene. Írd át nvidia-ra!

                Hozzászólás: PHP #2024675
                balev
                Felhasználó
                  Sovi wrote:
                  Sziasztok!

                  A következő hibába futottam: Cannot modify header information – headers already sent by……. amiket eddig mint lehetséges megoldások (spacek a php nyitó és záró tagek előtt után) találtam nem segítenek. Találkozott már valaki ilyennel vagy tudja esetleg mi a hiba oka? Előre is köszönöm!

                  Egyik lehetséges ok lehet a whitespace. Nálam is ez volt, otthon 4.4.2 van, azzal nem volt gond a redirect-elésnél, viszont efölötti PHP verziók már védve vannak a multi-header küldés ellen.

                  Ilyenkor tudod azt csinálni, hogy a fő .php-ba, ami meghív egy másik fájlt (include nálam pl.) a session_start() elé teszel egy ob_start()-ot.

                  De lehet egyébként apache-szinten is lehet állítani, ha tied a szerver, vagy van hozzáférésed.

                  http://weblabor.hu/forumok/temak/16416

                  Hozzászólás: Debian Install #2087646
                  balev
                  Felhasználó
                    l_lorincz wrote:
                    Ami még pozitív számomra, hogy a knoppixban sehogy nem tudtam beállítani a firefox menüjének betűnagyságát. Mindig iszonyat kicsik voltak a betűk.

                    Minimum betűméret?

                    Szerk.: most nézem, hogy a menü betűmérettel volt gond. Azt meg a DPI-vel lehet bántani. X default, vagy kézi beállítás.

                    Hozzászólás: Hír://LinuxFórum találkozó 2007 #2088124
                    balev
                    Felhasználó

                      Vector által javítva lettek a vaku nélküli képek:
                      http://customweb.hu/gal/?dir=LFHU2007

                      Hozzászólás: Hír://LinuxFórum találkozó 2007 #2088114
                      balev
                      Felhasználó

                        Képek itt:
                        http://customweb.hu/gal/?dir=LFHU2007
                        Sajnos először vaku nélkül készültek, ezért kicsit homályosak és halványak.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,161-1,170 / 2,997