Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Valami bővebbet írj már. Mit csináltál eddig, hogy áll a konfig, log?
l_lorincz wrote:balzamon wrote:Sziasztok!Tud valaki értelmes 3D-s benchmark programmot linux alá, ahol van mivel összehasonlítani a sajátomat. A glxgears elég gyenge eredményeket adott nálam, olyan 1000 fps körülieket, de olvastam, hogy ez nem megbízható.
Jelenleg ezt találtam: http://globs.sourceforge.net/
de nincs benne olyasmi mint az enyém.Milyen géped van? Mert nekem úgy kb 490-500 frame/sec-et tud csak. a 9600 XT kártya
Mi a gondod pontosan? Nekem is 9600 van, bár nem XT, de eddig fel tudtam tenni mindenhol (UHU, Slackware)
Helló Mindenki!
Végül sikerült megoldanom a FLASH-es mp3 lejátszó kérdést, ami egy külső fájlból olvassa be a lejátszandó listát. Ez rendben is van.
Viszont szeretném levédeni htaccess-szel a mappát, ahol az mp3-ak vannak. Az include fájlok és képek esetében ez nem is gond, mivel ezek PHP által vannak meghívva, közvetlenül nem elérhetők „deny from all” miatt. Csakhogy az swf-em szintén nem fér hozzá.
Mi az a htaccess direktíva, amivel le lehet tiltani mindenféle elérést egy mappa tartalmához, de ugyanakkor biztosítani mondjuk egy bizonyos swf hozzáférését?
Minek adod ki a generate-menu parancsot? Szerinted ez kell a háttér beállításához?
fbsetbg -f /elérési_út/a_fájlhoz.kit
Ezzel közvetlenül parancssorról beállítod a hátteret. Annak érdekében, hogy ez automatikusan történjen, írd be ezt a stílus fájlba, amit használsz. Pl.:
Code:rootCommand: fbsetbg -f /home/balev/pics/wallpaper/spawn.jpgAz fbsetbg pedig megkeresi azt a parancsot, amivel be tudja állítani neked, lásd bővebben pl. itt:
http://fluxbox-wiki.org/index.php/Howto_set_the_backgroundAz 1.8-hoz való külön letölthető install.sh szkriptet letöltötted hozzá?
A java -version mit ír ki?
Csak mert pl. itt írják, hogy ha a java link nem a Sun-os java-ra mutat, vagyis van fent másik java-d és azt akarja használni, akkor hasonló hibát ad.
http://hup.hu/node/33227Ezért kell jó előre lefoglalni. És ezért lenne jó, ha minél hamarabb tudnánk egy közelítő főszámot plusz időpontot. Meg ugye azt is, hogy ki hova menne szívesebben.
Nekem megfelel a Fanyűvő. Nem árt az újítás.
Erre gondolsz?
http://www.fanyuvo.hu/Felőlem mehetünk, nem kötelező a Szlovák. Bár a múltkor is felvetődött a dolog, hogy hiába ülünk hosszabb asztaloknál, ha úgysem értjük a tőlünk 5m-re levő szavát. Persze azért tényleg jobb lenne „egy asztalnál”.
Az étlap teljesen rendben van, kár hogy Gösser, Kaiser söröket nem igazán szeretem. De ez az én bajom, attól még megiszom ;D
Ezeknek mi a kimenete?
Code:which java
env | fgrep -i javaA megfelelő szkriptet töltötted le egyébként?
Ismered a mondást, „néma gyereknek…”
Szerinted minden fontos információt megadtál?Ahogy le van írva… Hogy? Mivel? Honnan? Hogy indítod?
Hova van telepítve, hol van a bináris, megnézted? Környezeti változókat megnézted, mire vannak állítva?Hogyan telepítetted? Hogyan próbálsz java-s alkalmazást indítani? Mit ír ki pontosan?
Valószínűleg nem jó helyen keresi, lásd feljebb környezeti változók beállítása globálisan (vagy export-tal ideiglenesen) -
SzerzőBejegyzés