Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Fúú, ezek nagyon jók. Nem lehet őket betenni a medvék helyett, tényleg?
Mindenesetre nekem Linux alá az istennek se akart felmenni mindenidők legjobb stratégiai játéka: az Age of Empire 2, valamint az alábbiak: Age of Mithology, Warcraft3, Transport Tycoon Deluxefor Windows, valamint a programok közül: Ahead Nero 6, Microsoft Office 2003, Mobimouse – a fordító egér, ABBY Fine Reader, IrfanView, Xara Web Style 3, Norton AntiVirus 2004, és a sort végtelenségig sorolhatnám.
A megoldás, csak ha más is Flash, ill. actionscript közelébe kerül, és külső változót akar Flash-ben elérni. A lényeg, hogy hibába akarsz pl. GET-tel átadni változót, mert a Flash szövegként dolgozza fel a php fájlt. Magyarán nem tudod linkeken keresztül vezérleni, csak a következő formában:
Code:s=new Sound();
loadvars=new LoadVars();
loadvars.load(„id.txt”);loadvars.onLoad=function(){
src=loadvars.zene;
s.loadSound(src,true);
}id.txt:
Code:&zene=akarmi.mp3Persze lehet több számot is megadni pl., mondjuk vesszővel elválasztva, és után flash-ben feldarabolni split segítségével. Így egy flash-es zenelejátszót kívülről tudsz vezérelni, és megadni neki a kívánt zeneszámok url-jét.
Alexxa wrote:Hosszú évek kihagyása után vissza tértem 😀Üdv!
A windows topik még jobb. Főleg ez: „nem enged csetelni a belépés gomb… segítség” ;D
http://www.hirlap.com/cgi-bin/forum/postlist.pl?Cat=&Board=windows
Azért, mert nem gyárt tunert, gondolom. Általában Philips tuner van a kártyákon. (legalábbis, amiket eddig láttam, mind olyanok voltak, vagy működtek Philips tuner beállítással).
Próbálgasd azokat első körben, amik PAL szabványúak.Pl. modprobe saa7134 card=78 tuner=1
Utána megnézed a tv programmal, hogy jó-e. Ha nem, akkor kiveszed a modult és betöltöd más tuner-rel. (rmmod)
De érdemes megnézni a dmesg-et, mivel az is detektál elvileg egy tuner típust. Más kérdés, hogy jó-e.
Van türelme, az biztos. Meg tehetsége is.
De miért nem jobb ez GIMP-pel? Nagyon okos program az.modprobe.conf
A tunert is be kell állítani, hogy legyen hangod.
dmesg-et nézd meg, ill. a kernel forrásban megtalálod a támogatott kártyák és tunerek típusát, számát.😉
-
SzerzőBejegyzés