Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Linux alatt ott a gparted, de nem tudom mennyire biztonságos az adatokat tartalmazó partíció határait mozgatni.
Mindenesetre én már több alkalommal tettem PM-kel, gond soha nem volt. Persze nem azt jelenti, hogy nem is lehet. Parted-del csak fdisk-kel létrehozott partíciót fixáltam.Kettéválasztod a 200G-át és második felére ext3-at készítesz. Átrakod oda az adatokat. Aztán az első 100G-át is ext3-ra alakítod, végül a két partíciót összeolvasztod. Mind a 3 művelet alatt ide-oda pakolódnak az adatok, tehát a rizikó fennáll, hogy bármiféle sérülés legyen.
Közben a typeof(src); segítségével kiirattam a text box-ba, és string típusú az src.
Meg is kapja az értéket („sample.mp3”), csak épp loadSound-ba nem tudom átadni valamiért.A lényeg az lenne, hogy a flash-es mp3 lejátszó GET-ből kapja meg, hogy épp mit is kelljen neki lejátszani.
Biztosan jogosultak vagytok az „Off-király” cím viselésére? 😀
Hello Mindenki!
Flash-ben írtam egy mp3 lejátszót, ami egy GET változóból kapná, hogy mit is kellene éppen a loadsound-dal betölteni.
A probléma az, hogy a LoadVars segítségével ki tudom iratni ezt a változót egy dynamic textbox-ba, de átadni a loadsound-nak már nem tudom valamiért.
Olyasmire gondoltam, hogy esetleg nem sztring típusú, mivel ha az src-nek közvetlenül megadom sztringként a forrást, akkor gond nélkül betölti.
Code:s=new Sound();
loadvars=new LoadVars();loadvars.load(„id.php”);
loadvars.onLoad=function(){
//src=”sample.mp3″;
src=loadvars.zene;
s.loadSound(src,true);
}Szóval a $HOSTNAME környezeti változó tartalmazza a HOST@DOMAIN infókat.
Megnézni az
Code:echo $HOSTNAMEparanccsal tudod.
Átírni pedig aCode:export HOSTNAME=’host@domain’paranccsal.
Most nézem, hogy ez így csak a következő indításig marad meg így, mivel a rendszer felállásakor az /etc/profile-ból exportálja ki a főbb környezeti változókat.
Pl.
export HOSTNAME=”`cat /etc/HOSTNAME`”
Tehát az /etc/HOSTNAME fájlból állítja be a $HOSTNAME változót.
Magyarán, ha végérvényesen meg akarod változtatni, akkor szerkeszd az /etc/HOSTNAME fájlt.
$HOSTNAME környezeti változó.
echo $HOSTNAME
export HOSTNAME=’gep2.akarmi’
Nem a legalja.hu a legalja.
http://subba.blog.hu/2006/12/14/mindennek_a_vege_privi_huAjánló:
http://privi.hu/aliasdjSzemét egy játék: ;D
http://subba.blog.hu/2006/12/13/unatkozol_egyensulyozz_a_lehetetlenbenDe egyébként, sima vesa-val sem szabadna ekkor terhelésnek lenni egy görgetéstől. Nem próbálod meg a downgrade-et, ahogy írták? Akár fglrx nélkül is.
Meg az X konfig, logból is kiderülhet azért valami, ezért írom, hogy csatold be.
Ill. görgetéskor egy pstree, hátha mutat többet is annál, hogy xorg használja.Jogos. És az ati oldalán oda is van írva, hogy 7.1-ig jó az fglrx.
Szóval Wait, te vagy a hibás. Mindenért. 😀 -
SzerzőBejegyzés