Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Egy-két fontos dolgot nem említettél:
- milyen kártya?[/*:m]
- biztos jó kapcsolókkal akartál 10.2 csomagot gyártani?[/*:m]
- kell egyáltalán külön csomagot gyártani?[/*:m]
- automata install?[/*:m]
- xorg.conf?[/*:m]
- xorg.log?[/*:m][/list:u]
Ezek nélkül elég nehéz segíteni.
goat wrote:balev: ki monta, hogy warezoldalt működtetek? amúgy ismered azt a mondást, hogy „Csak akkor beszélj, ha kérdeztelek!”?Jó, akkor nem warez. A lényegen nem változtat.
Mindenkit kérdeztél. Ez egy nyilvános fórum.Pontosan. Warez problémákra NE a linuxfórumot használjátok!
(és windows-osra se)Smica: ha így volt és nem emlékszek, bocs :rolleyes:
Kicsit rövid a memóriám mostanában!L_lorincz: szóval nem így akartam én se mondani, csak attól még hogy valaki nem infós, hobbiból, vagy privát melóból foglalkozhat informatikával. Amiket jelenleg csinálok, – és most már nem csak azokhoz, hanem az összes munkához – sokkal jobban igazítható, testreszabható rendszert tudtam kialakítani.
Bent a munkahelyen Windows-t használok. Amihez ott kell, arra jó. Viszont ha bele kell valamibe nyúlnom onnan, akkor nem igazán szoktam örülni.
Örülök, hogy mindenki GAMF-os ;D (na jó, nem mindenki)
Egyszer kéne egy jó bulit csapni Kecsón, nem akartok szervezni valamit? Megyek!Vistáról, ha még nem találkoztatok vele:
http://index.hu/tech/szoftver/mlnw061205/l_lorincz wrote:És balev te, hogy hogy linuxot nyúzol menedzser létedre?? Mert én is!! 🙂 🙂Kizáró ok? 🙂
Smica:
Nem is tudtam, hogy KEFO-s vagy. GAMF műszaki infó?
Én mű menedzseren voltam. Szerencsére csak bulizni jártunk ki HB-ra, egyébkén albi volt végig. De azért hozzá kell tenni, hogy HB kb. az ország első 3. koleszában benne van, szolgáltatás ügyileg, szerintem.L_lorincz, te is KEFO?
Santa Claws
Ez lehet, hogy nem is annyira vicces:
http://subba.blog.hu/2006/12/04/szupercukisag_ja_nem_megsemCsak egy keresztkérdés:
Ha valamelyik mező típusát a szükségesnél nagyobb méretűként vagy típusúként határozod meg, az akkor is több helyet foglal, ha nincs benne (annyi) adat?
Az 5.0 referenciában mintha olvastam volna valahol, hogy kevesebb adat esetén a tábla „igazítja” magát.Wait wrote:Oké, köszönöm! Ezt a változatot is kipróbálom. A fejleményekről tájékoztatok 🙂Más:
ALTER TABLE table_name ADD olvasva BOOL;
vagy más lesz a sytax? Nem értek sajnos az ALTER-hez, angoltudás hiányában meg kicsit problémás a MySQL referenciát olvasgatni :SAhogy írod 🙂
Kösz! Jó, hogy már megint nem jó helyen keresem. Azt hittem KDE tárolja valahol, de hülye vagyok. Na mindegy, persze megnéztem az xmms konfigot, ez mért nem jutott eszembe hamarabb? ???
(sticky=true/false) -
SzerzőBejegyzés