balev

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,241-1,250 / 2,997
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: 10.2 és az ATi #2082263
    balev
    Felhasználó

      Egy-két fontos dolgot nem említettél:

      • milyen kártya?[/*:m]
      • biztos jó kapcsolókkal akartál 10.2 csomagot gyártani?[/*:m]
      • kell egyáltalán külön csomagot gyártani?[/*:m]
      • automata install?[/*:m]
      • xorg.conf?[/*:m]
      • xorg.log?[/*:m][/list:u]

        Ezek nélkül elég nehéz segíteni.

      Hozzászólás: Titkosítás openSUSE 10.2-n #2082224
      balev
      Felhasználó
        goat wrote:
        balev: ki monta, hogy warezoldalt működtetek? amúgy ismered azt a mondást, hogy „Csak akkor beszélj, ha kérdeztelek!”?

        Jó, akkor nem warez. A lényegen nem változtat.
        Mindenkit kérdeztél. Ez egy nyilvános fórum.

        Hozzászólás: Titkosítás openSUSE 10.2-n #2082213
        balev
        Felhasználó

          Pontosan. Warez problémákra NE a linuxfórumot használjátok!
          (és windows-osra se)

          Hozzászólás: vicc #1923309
          balev
          Felhasználó

            Smica: ha így volt és nem emlékszek, bocs  :rolleyes:
            Kicsit rövid a memóriám mostanában!

            L_lorincz: szóval nem így akartam én se mondani, csak attól még hogy valaki nem infós, hobbiból, vagy privát melóból foglalkozhat informatikával. Amiket jelenleg csinálok, – és most már nem csak azokhoz, hanem az összes munkához – sokkal jobban igazítható, testreszabható rendszert tudtam kialakítani.

            Bent a munkahelyen Windows-t használok. Amihez ott kell, arra jó. Viszont ha bele kell valamibe nyúlnom onnan, akkor nem igazán szoktam örülni.

            Örülök, hogy mindenki GAMF-os  ;D (na jó, nem mindenki)
            Egyszer kéne egy jó bulit csapni Kecsón, nem akartok szervezni valamit? Megyek!

            Vistáról, ha még nem találkoztatok vele:
            http://index.hu/tech/szoftver/mlnw061205/

            Hozzászólás: vicc #1923300
            balev
            Felhasználó
              l_lorincz wrote:
              És balev te, hogy hogy linuxot nyúzol menedzser létedre?? Mert én is!! 🙂 🙂

              Kizáró ok? 🙂

              Hozzászólás: vicc #1923294
              balev
              Felhasználó

                Smica:
                Nem is tudtam, hogy KEFO-s vagy. GAMF műszaki infó?
                Én mű menedzseren voltam. Szerencsére csak bulizni jártunk ki HB-ra, egyébkén albi volt végig. De azért hozzá kell tenni, hogy HB kb. az ország első 3. koleszában benne van, szolgáltatás ügyileg, szerintem.

                L_lorincz, te is KEFO?

                Hozzászólás: vicc #1923290
                balev
                Felhasználó

                  Santa Claws

                  Hozzászólás: vicc #1923267
                  balev
                  Felhasználó

                    Ez lehet, hogy nem is annyira vicces:
                    http://subba.blog.hu/2006/12/04/szupercukisag_ja_nem_megsem

                    Hozzászólás: MySQL kezdõ #2062866
                    balev
                    Felhasználó

                      Csak egy keresztkérdés:
                      Ha valamelyik mező típusát a szükségesnél nagyobb méretűként vagy típusúként határozod meg, az akkor is több helyet foglal, ha nincs benne (annyi) adat?
                      Az 5.0 referenciában mintha olvastam volna valahol, hogy kevesebb adat esetén a tábla „igazítja” magát.

                      Wait wrote:
                      Oké, köszönöm! Ezt a változatot is kipróbálom. A fejleményekről tájékoztatok 🙂

                      Más:
                      ALTER TABLE table_name ADD olvasva BOOL;
                      vagy más lesz a sytax? Nem értek sajnos az ALTER-hez, angoltudás hiányában meg kicsit problémás a MySQL referenciát olvasgatni :S

                      Ahogy írod 🙂

                      Hozzászólás: KDE #2005732
                      balev
                      Felhasználó

                        Kösz! Jó, hogy már megint nem jó helyen keresem. Azt hittem KDE tárolja valahol, de hülye vagyok. Na mindegy, persze megnéztem az xmms konfigot, ez mért nem jutott eszembe hamarabb?  ???
                        (sticky=true/false)

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,241-1,250 / 2,997