Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Akkor milyen külső programot kell használnom?
smica wrote:balev wrote:Viszont hogyan tudom lekorlátozni a feltöltési sebességet? Csak külső program segítségével?Igen. De azt a HUB -ok belső szabályzata tiltja és gyakran rúgnak ki felhasználókat miatta.
Szakatt wrote:Feltöltést korlátozni nem csak szabálytalan, de pofátlanság is.:/De miért? Nem értem. Az azért mégsem kóser, hogy én alig egy-két kb/s sebességgel töltök le, tőlem meg 50-100kb/s-el szednek le.
masterminds wrote:balev wrote:Na most már megy a keresés és a letöltés is passzív módban. Viszont hogyan tudom lekorlátozni a feltöltési sebességet? Csak külső program segítségével?Nem kell külső program hozzá. Beállítások –> Átvitel –> Beállítás fülön van erre lehetőség. (meghatározod a feltöltési szálak számát, majd az egyes szálakhoz tartozó maximális sebességet) 🙂
Én ugyan nem találom. Egy programot használunk?
Na most már megy a keresés és a letöltés is passzív módban. Viszont hogyan tudom lekorlátozni a feltöltési sebességet? Csak külső program segítségével?
Erre való a LOAD DATA INFILE parancs. A lényeg, hogy az oszlopok TAB-bal legyenek elválasztva.
Fordítva is működik. SELECT-et ki tudod iratni OUTFILE-lal.
http://dev.mysql.com/doc/refman/5.0/en/load-data.html(ha MySQL-ről van szó)
Plusz van egy –recheck paramétere a grub-install parancsnak. Azt is érdemes megpróbálni.
Voltatok már úgy, hogy nem tudtátok visszatartani a röhögést?
Akkor inkább így:
cat /proc/partitions
ls /proc/ide/
Ahogy te írnád, lejebb.
Mi akkor ez a /dev/rd0?
Azért a parancs kimenetét írd már be.
Milyen merevlemez ez pontosan? Nem valami RAID?
Code:fdisk -l -
SzerzőBejegyzés