balev

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,271-1,280 / 2,997
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Linux és a DC++ #2022082
    balev
    Felhasználó

      Akkor milyen külső programot kell használnom?

      Hozzászólás: Linux és a DC++ #2022079
      balev
      Felhasználó
        smica wrote:
        balev wrote:
        Viszont hogyan tudom lekorlátozni a feltöltési sebességet? Csak külső program segítségével?

        Igen. De azt a HUB -ok belső szabályzata tiltja és gyakran rúgnak ki felhasználókat miatta.

        Szakatt wrote:
        Feltöltést korlátozni nem csak szabálytalan, de pofátlanság is.:/

        De miért? Nem értem. Az azért mégsem kóser, hogy én alig egy-két kb/s sebességgel töltök le, tőlem meg 50-100kb/s-el szednek le.

        masterminds wrote:
        balev wrote:
        Na most már megy a keresés és a letöltés is passzív módban. Viszont hogyan tudom lekorlátozni a feltöltési sebességet? Csak külső program segítségével?

        Nem kell külső program hozzá. Beállítások –> Átvitel –> Beállítás  fülön van erre lehetőség. (meghatározod a feltöltési szálak számát, majd az egyes szálakhoz tartozó maximális sebességet) 🙂

        Én ugyan nem találom. Egy programot használunk?

        Hozzászólás: Linux és a DC++ #2022075
        balev
        Felhasználó

          Na most már megy a keresés és a letöltés is passzív módban. Viszont hogyan tudom lekorlátozni a feltöltési sebességet? Csak külső program segítségével?

          Hozzászólás: Szöveges állományból adatbázisba #2079797
          balev
          Felhasználó

            Erre való a LOAD DATA INFILE parancs. A lényeg, hogy az oszlopok TAB-bal legyenek elválasztva.
            Fordítva is működik. SELECT-et ki tudod iratni OUTFILE-lal.
            http://dev.mysql.com/doc/refman/5.0/en/load-data.html

            (ha MySQL-ről van szó)

            Hozzászólás: UHU 2.0 újraíndítási (boot) probléma #2079464
            balev
            Felhasználó

              Plusz van egy –recheck paramétere a grub-install parancsnak. Azt is érdemes megpróbálni.

              Hozzászólás: vicc #1923262
              balev
              Felhasználó

                Voltatok már úgy, hogy nem tudtátok visszatartani a röhögést?

                Hozzászólás: UHU 2.0 újraíndítási (boot) probléma #2079457
                balev
                Felhasználó

                  Akkor inkább így:

                  cat /proc/partitions

                  ls /proc/ide/

                  Hozzászólás: UHU 2.0 újraíndítási (boot) probléma #2079450
                  balev
                  Felhasználó

                    Ahogy te írnád, lejebb.

                    Hozzászólás: UHU 2.0 újraíndítási (boot) probléma #2079447
                    balev
                    Felhasználó

                      Mi akkor ez a /dev/rd0?

                      Azért a parancs kimenetét írd már be.

                      Hozzászólás: UHU 2.0 újraíndítási (boot) probléma #2079444
                      balev
                      Felhasználó

                        Milyen merevlemez ez pontosan? Nem valami RAID?

                        Code:
                        fdisk -l
                      10 bejegyzés megtekintése - 1,271-1,280 / 2,997