Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Nálam ezek a fordítási paraméterek vannak, amik erre vonatkoznak:
‘–with-gd’ ‘–enable-gd-native-ttf’ ‘–with-jpeg-dir=/usr’ ‘–with-png’Bár hozzá kell tegyem, én is csomagból tettem fel, de abba be volt fordítva.
Vagy töltesz egy forrást és lefordítod a megfelelő opciókkal, vagy keresel egy olyan .deb csomagot, amibe be van fordítva.Mennyi Star Wars rajongót sértettetek most meg 🙂
Na de ha már vicc:
http://subba.blog.hu/2006/11/24/a_lany_aki_felt_az_uborkatolEzek szerint nem csak a Jerry Springer show ilyen szégyenletes. 🙂
Mekkora baromság…Nem kell külön beállítás a php.ini-ben, ahogy nézem. A PHP-t kell gd (és egyéb, pl. jpg, png, stb.) támogatással lefordítani. Ha megnézed a phpinfo()-dat, akkor az elején van a configure commands (vagy parancssorból: php -i | grep configure), ill. a gd szekciót kell megnézni.
Biztosan az MBR-be került a GRUB?
Van az UHU telepítőnek karbantartó módja. Azzal be tudsz lépni root jogokkal és kapsz egy parancssort.
Befűzöd a gyökér partíciót majd futtatod a GRUB telepítőjét.pl. itt: http://www.linuxforum.hu/http://newsite.linuxforum.hu/phpBB3/viewtopic.php?p=35018#p35018
A dcinfo-s oldalon ott van a bzippelt lista. Ezt kell beállítani a valknut-ban, a hub lista ablakban. Ott ki tudod választani, hogy mindig netről frissítse-e, vagy helyben tárolja-e a listát a program.
Ha bejön a lista, akkor csatlakozol a hubokra, tudsz menteni kedvencekbe is.
Nekem is lenne egy kérdésem: passzív módban vagyok, mivel router osztja meg a netet otthon. Bejön a lista, csatlakozok, megy a szűrés is, és mégse indul el egy letöltés se egyetlen felhasználótól se, pedig rendelkeznek szabad slot-tal. A csomagszűrést kikapcsolva is megpróbáltam, de nem ott van a gond, mert úgy se ment, meg egyébként is engedélyeztem az adott portot. Szóval nem az dobálja el a csomagokat, valami egyéb beállítás lehet.
Aktív módban tud ugyan csatlakozni, de a keresésre semmilyen eredmény nem jön ki.
Szerk.: Vector, ezt megpróbálom én is.
Dollármilliókat hoz az avatárkereskedelem
* Anarki
2006. november 16., csütörtök 15:55
Moszkvától nyugatra kiröhögik azt, aki mangahős vagy plüssállat képében jeleníti meg magát a neten. Ázsiában, főleg Dél-Koreában viszont virágzik az avatárbiznisz: van szolgáltató, amely idén egy negyedév alatt 2,4 millió dolláros bevételt könyvelt el. Az ottaniak rájöttek, ha életük nagy részét a neten töltik, nem mindegy, hogy néznek ki.
milfer wrote:balev wrote:Indítottad újra a gépet miután szerkesztetted az fstab-ot? Nem lehet, hogy már be van fűzve az a partíció? (/etc/mtab)elfmage wrote:A mount -t vfat /dev/hda3 /fat32 parancs kimenete: (a fat32 csatolási pontot létrehoztam)
mount: wrong fs type, bad option, bad superblock on /dev/hda3,
or too many mounted file systemsNincs csatolva, mert akkor valami ilyen lenne a hibaüzenet.
„device already mounted or mount point busy”Az fstab és a mount paraméterei jók pedig. Ebből gondoltam: or too many mounted file systems
De igazad van, mount point busy-t írt volna.Pénteken konferencia. Várható, hogy jön valaki fórumtagok közül?
Részletes program csatolva.
Indítottad újra a gépet miután szerkesztetted az fstab-ot? Nem lehet, hogy már be van fűzve az a partíció? (/etc/mtab)
-
SzerzőBejegyzés