Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Például. De ha az fstab-ban megadod, akkor nem kell befűzéskor.
/dev/sda /mnt/pendrive vfat noauto,user,rw,iocharset=iso8859-2,umask=000
Időzített szkript futtatáshoz, mint pl. mysql tábla biztonsági mentését, exportálását, e-mailben küldését csak cron-nal, vagy más időzítővel lehet megoldani, igaz?
Violazoli, én elismerem a munkádat.
Nem személy szerinti kijelentés volt, amit írtam, nem is rád gondoltam nyílván. Ezért javasoltam, észrevételeztem egy-két dolgot (mint ahogyan kisbetu is).
A kritika többek között azért van, hogy ezáltal javítani/módosítani lehessen bizonyos dolgokon: ergo pozitívan kell hozzáállni a nem pozitív észrevételekhez és véleményekhez is.
Az a baj itt Magyarországon, illetve a magyar szemlélettel, hogy ha valakinek nem tetsző véleményt mondanak, akkor (igen nagy arányban) rögtön besértődés (akkor is így írom) a reakció. A legnagyobb baj, hogy ez céges szinten, igen komoly cégeknél is így megy. Ezért olyan egy multi, amilyen (kommunikáció=0).Érdekes, hogy mikor nyáron a svájci anyavállalatnál jártam, teljesen más tapasztalatokat gyűjtöttem.
Ott kikényszerítették belőlünk, hogy őszintén mondjuk el a véleményünket, mivel közös érdek, hogy bizonyos körülményeken, tényezőkön javítani tudjunk.
És nem sértődtek be, mikor beolvastunk nekik, hogy egy többmilliós projektnél hogyan fordulhatott elő az, hogy a több hónappal előre jelzett anyagigény a lehívás időpontjára nem volt szállítható, csak 2-3 héttel utána.
Igen nagy problémákat okoztak nekünk ezzel és a gyártónak is.
És tudomásul vették, és azóta még jobban odafigyelnek a szállításokra, ütemezésekre, ésatöbbi.Hozzállás kérdése minden.
A szándék a fontos…mindamellett tényleg idétlen magyarítás a prodzsekt (és még van pár példa: míting, ájkecsing, brénsztorming, stb.). Nem hülyeségekről van szó, csak lehet őket magyarul is mondani.
Azok szokták ezeket a kifejezéseket így használni, akiknek – vagy fogalmuk sincs, mit jelent, vagy fel akarnak vágni valamivel, amivel nem rendelkeznek.
Miért nem próbálsz 32-bites FF-ot?
Örülünk, hogy ennyi kísérletezés után végül csak sikerült összehozni!
Muszály lesz elolvasni az mc kézikönyvét, nem is gondoltam, hogy ennyi kényelmi funkció van benne. Pl. az fájlhoz ugrás, előzmények, plusz most ez, amit vizsla írt. Kösz mindenkinek az infót.
Ha kipróbálod, kiderül 🙂
Valószínűleg igen, de lehet, hogy nem 🙂Régi szép idők… 🙂
Globálisan hova van betéve? Van fent sima mozilla-d is?
Ahol a flash-nek kéne megjelennie, nem ajánlja fel a plugin telepítést, ha oda klikkelsz egérrel? -
SzerzőBejegyzés