Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
NTFS-3G driverrel már megoldható az NTFS biztonságos írása.
Megjelent és belekerült a támogatás:
http://www.microsoft.com/windows/ie/ie7/about/features/default.mspx
Improved platform and manageabilityKösz, jó tudni!
Nem gondoltam, hogy van megoldás rá. Bár én mindent, amihez szükségem volt átlátszóságra, emiatt GIF-ben mentettem el, de jövőben biztos PNG lesz. De majd kiderül, mert lehet művészkedni sem kell hozzá JS-tel, ha az új IE támogatja majd.
Mivel az IE és a MS elég messze állnak a szabványoktól, sajnos a nagyszerű PNG-t nem tudod használni (az átlátszóságot) IE alatt. Ezért marad a sz*r GIF (http://hu.wikipedia.org/wiki/GIF), mint ahogy borbelyimi is írta.
Talán majd az új IE már támogatja a PNG-t is normálisan:
http://index.hu/tech/ihirek/?main:2006.10.13&283815Regisztráltam, úgyhogy én már biztosan megyek.
Az .xinitrc.blackbox-ot állítsd be neked megfelelően, illetve az .xinitrc linket állítsd be, hogy az .xinitrc.blackbox-ra mutasson.
Ezeket az /etc/X11/xinit/ alatt találod.
http://www.wooh.hu/HOWTO/X-For-Debian-HOGYAN-4.htmlIndítani pedig a startx-szel indítsd!
Pár helyen már volt szó róla, de az alsa parancsok között is megtalálható.
alsactl storeAz -i paraméter mi akar lenni?
Vagy listázni szeretnél? Mert akkor modprobe -l.De a modul betöltéséhez szimplán modprobe modul_neve kell.
A GTK minden eleme fent van?
./configure –help?A hibaüzenetet beszúrhatnád.
Theox wrote:Nem hiszem hogy alapból be lenne. Leírnád azt hogy tudom elintézni?
…Erre való az lsmod parancs.
lsmod | grep cmpciModul betöltéshez pedig az insmod vagy a modprobe.
-
SzerzőBejegyzés