Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
A ripperX teljesen jól használható. Lehet, hogy van belőle UHU csomag is.
Persze az alap cd csomagnak fent kell lennie (pl. cdparanoia)Ha nincs csomag, akkor forrásból:
http://sourceforge.net/projects/ripperx/Akkor csatold be ide amit kiír, mert a „nem hajlandó létrehozni” nem sokat mond.
juuzer wrote:Az 1.3.0.37-es skype-ban van oss, valamint alsa támogatás is. Ha oss-vel akarja használni valaki és közben mást is szeretne kezdeni a hangkártyával, ahhoz olyan hangkártya kell ami támogatja a „hardware mixing”-et. Alsa-val használva viszont mindenképp mennie kéne, még xmms mellett is (Talán java valamint flash hangkeltése ami macerás lehet).Már van ALSA támogatás skype-ban? Haladás…
Ezekből a hibaüzenetekből nem túl sok minden derül ki.
Xorg.log?2006-10-17-07:31 Hozzászólás: 2 problema: Alsamixer felejt és tuner nem mindig vált csatornát #2074747Ebből az látszik, hogy a tvtime (ill. akármilyen, a tunerkártyádat használó program) nem rántja be a tuner modult automatikusan. Második indításnál viszont már ott van.
Mi lenne, ha a post-install és post-remove-ot átírnád pre-install és pre-remove-ra?
http://www.linuxforum.hu/tervezet/man/modules.conf.5.html
Bár a leírás szerint pont így kellene jónak lennie, de azért egy próbát megér.A kernelben be van kapcsolva az automatikus modulbetöltés?
kisbetu wrote:balev wrote:(jól látom, hogy a legolcsóbb belépő 5.000,-Ft lenne?)Olvasd el még egyszer.
Na én is az áfán csúsztam el 🙂
Basszus, pedig még oda is van írva, hogy +20% áfa. Na, szégyen. Mentségemre legyen, hogy nettó árakkal dolgozok és csak nagy ritkán kell bruttót számolnom.Mindezeket félretéve, engem ezek érdekelnének:
Karóczkai Krisztián: Elosztott webalkalmazások kialakítása Linux és Java alapokon
Kecskeméti László, Szél Miklós: Webes alkalmazásfejlesztés OpenLaszlo segítségével
Kovács László: Linux használata egy közintézményben
Mátrai József: Víruskérdések
Nagy Bence: A GrailTeX bevetésen: on-line PDF-generálás
Navrasics István: Egy Windowsról Sambára történő átállás gyakorlati tapasztalatai és utóélete
Szabó Zoltán: Esettanulmány egy tagnyilvántartó programról:adatbázist-tervezés és megjelenítés, PHP alapú webalkalmazás-fejlesztés (Komodo, SchemaSpy, Proform, Moodle)Teljes program:
http://konf2006.linux.hu/abstracts.phpman unrar? 🙂
Csak, hogy ne legyek gonosz, pl.:
http://manpage.willempen.org/1/unrar-freeAz elektronikai alkatrészek egy része nem, más része igen kényes a hőmérséklet ingadozásra. Mindemellett a hideget és a párát kifejezetten rosszul tűrik.
Ha a tápja a router-nek elektronikus (nem trafós), akkor még az is előfordulhat, hogy egyszerűen bizonyos hőmérséklet alatt lesz elegendő kimenő feszültség szint ahhoz, hogy az eszköz működni tudjon.
Szóval több szempontból is lehoznám onnan, valami fűtött, nem túl párás közegbe.
2006-10-16-09:37 Hozzászólás: 2 problema: Alsamixer felejt és tuner nem mindig vált csatornát #2074745Indítsd parancssorról mindkét esetben és nézd meg, hogy csatornaváltáskor (illetve mikor próbálod) nem ír-e valami hibát. Indítási paramétereket is megnézheted. Plusz a dmesg-et első majd második indításkor, hátha van valami különbség a tuner modul körül.
A modul paraméterek be vannak állítva az /etc/modules.conf-ban?
Mihez nincs jogosultságod root-ként? Az fstab-hoz?
Kopizd be ide, mit is csinálsz pontosan. -
SzerzőBejegyzés