Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Kernel-paraméterként pci=noacpi.
Csak egy példa volt, de itt egy az egyik oldalamról, ahol CSS-sel van megolda a menü:
Code:Hozzá a CSS:
Code:#menu {
border-top:1px #333333 solid;
border-bottom:1px #333333 solid;
margin:0px;
width:240px;
}.link {
margin:10px;
width:220px;
}.link a {
display:block;
width:220px;
font-size:12px;
font-family:arial, tahoma, sans-serif;
padding:2px;
background-color:#333333;
color:#eeeeee;
border-left:20px solid #5c5b46;
border-right:20px solid #5c5b46;
font-weight:bold;
text-decoration:none;
text-align:center;
margin-top:1px;
}.link a:hover {
background-color:#5c5b46;
text-decoration:none;
font-size:12px;
color:#eeeeee;
}Egyébként agyon lehet variálni, ez jó a CSS-ben, de ha rákeresel neten, találsz egy rakás oldalt, ahol rengeteg tutorial van.
Próbáld meg a setAttribute nélkül, pl.:
document.all.MENU_0.style.backgroundColor=’rgb(210,210,250)’;vagy:
document.getElementById.style.backgroundColor=’rgb(210,210,250)’;
De ha rákeresel neten, biztos jó pár helyen le van írva, hogy a style objektumnak pontosan milyen tulajdonságokat paramétereket lehet adni. Lehet, hogy más néven kell hivatkozni a háttérszínre pontosan.
Egyébként gondolom egy menüpont hátteréről van szó, már csak a szövegből ítélve.
CSS-sel sokkal egyszerűbben meg tudnád oldani, ehhez már rég nincs szükség JS-re.Code:.menu a{
background-color:rgb(x,y,z);
}.menu a:hover{
background-color:rgb(z,y,x);
}YAST-ban, igen 🙂
Vagy pppoe-setup.
BIOS USB billentyűzet támogatás, egyébként meg gondolom SAX.
Azért nem ártana egy X log. Meg konfig.PPPoE-t meg gondolom szintén be lehet állítani a SAX-ban.
Elképzelhető, hogy jó lesz vele. Ha nem, akkor töltsd le a kerneled forrását és kapcsold be a /dev/agpgart-ot, chipset_agp-t, a DRM-et meg vedd ki. Utána újra fel kell tenned az fglrx drivert (/lib/modules/fglrx).
Morzel wrote:Radeon 9550, Asus chipsettel. Egyébként a levlista szerint teljesen mindegy. Akkor azt olvastam, hogy az Ati drivert nem lehet feltenni rá.Morzel
Fent van még a driver? Akkor indítsd azzal az X-et és adj egy xorg.log-ot.
De folytassuk valamelyik ATI topikban. Persze csak ha van kedved.Milyen kártya ez pontosan?
Kéne egy X konfig és log.
masterminds wrote:Szia.Egy alternatív megoldás lehetne rá, ha a könyvtár nevét .-al kezded, plusz a megfelelő jogosultságok beállítása (chmod). Úgyan a könyvtár látszani fog midnight commanderben, de belépni, és listázni a tartalmát már nem lehet ekkor csak az erre jogosultaknak (no meg a root-nak). 🙂
Ez működik is, egész addig, míg ki nem veszik a merevlemezt és be nem fűzik egy saját rendszeren, root joggal. Persze, ha erre nincs lehetőség, akkor ok 🙂
-
SzerzőBejegyzés