balev

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,451-1,460 / 2,997
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: ZENWALK 2.x #2064719
    balev
    Felhasználó

      Kernel-paraméterként pci=noacpi.

      Hozzászólás: HTML+js Linux problémám #2072433
      balev
      Felhasználó

        Csak egy példa volt, de itt egy az egyik oldalamról, ahol CSS-sel van megolda a menü:

        Code:

        Hozzá a CSS:

        Code:
        #menu {
        border-top:1px #333333 solid;
        border-bottom:1px #333333 solid;
        margin:0px;
        width:240px;
        }

        .link {
        margin:10px;
        width:220px;
        }

        .link a {
        display:block;
        width:220px;
        font-size:12px;
        font-family:arial, tahoma, sans-serif;
        padding:2px;
        background-color:#333333;
        color:#eeeeee;
        border-left:20px solid #5c5b46;
        border-right:20px solid #5c5b46;
        font-weight:bold;
        text-decoration:none;
        text-align:center;
        margin-top:1px;
        }

        .link a:hover {
        background-color:#5c5b46;
        text-decoration:none;
        font-size:12px;
        color:#eeeeee;
        }

        Egyébként agyon lehet variálni, ez jó a CSS-ben, de ha rákeresel neten, találsz egy rakás oldalt, ahol rengeteg tutorial van.

        Hozzászólás: HTML+js Linux problémám #2072431
        balev
        Felhasználó

          Próbáld meg a setAttribute nélkül, pl.:
          document.all.MENU_0.style.backgroundColor=’rgb(210,210,250)’;

          vagy:

          document.getElementById.style.backgroundColor=’rgb(210,210,250)’;

          De ha rákeresel neten, biztos jó pár helyen le van írva, hogy a style objektumnak pontosan milyen tulajdonságokat paramétereket lehet adni. Lehet, hogy más néven kell hivatkozni a háttérszínre pontosan.

          Egyébként gondolom egy menüpont hátteréről van szó, már csak a szövegből ítélve.
          CSS-sel sokkal egyszerűbben meg tudnád oldani, ehhez már rég nincs szükség JS-re.

          Code:
          .menu a{
          background-color:rgb(x,y,z);
          }

          .menu a:hover{
          background-color:rgb(z,y,x);
          }

          Hozzászólás: Genius Slimstar billentyűzet #2072344
          balev
          Felhasználó

            YAST-ban, igen 🙂

            Vagy pppoe-setup.

            Hozzászólás: Genius Slimstar billentyűzet #2072342
            balev
            Felhasználó

              BIOS USB billentyűzet támogatás, egyébként meg gondolom SAX.
              Azért nem ártana egy X log. Meg konfig.

              PPPoE-t meg gondolom szintén be lehet állítani a SAX-ban.

              Hozzászólás: Kubuntu Ati 9550… #2071788
              balev
              Felhasználó

                Elképzelhető, hogy jó lesz vele. Ha nem, akkor töltsd le a kerneled forrását és kapcsold be a /dev/agpgart-ot, chipset_agp-t, a DRM-et meg vedd ki. Utána újra fel kell tenned az fglrx drivert (/lib/modules/fglrx).

                Hozzászólás: UHU 2.0 #2045530
                balev
                Felhasználó
                  Morzel wrote:
                  Radeon 9550, Asus chipsettel. Egyébként a levlista szerint teljesen mindegy. Akkor azt olvastam, hogy az Ati drivert nem lehet feltenni rá.

                  Morzel

                  Fent van még a driver? Akkor indítsd azzal az X-et és adj egy xorg.log-ot.
                  De folytassuk valamelyik ATI topikban. Persze csak ha van kedved.

                  Hozzászólás: UHU 2.0 #2045525
                  balev
                  Felhasználó

                    Milyen kártya ez pontosan?

                    Hozzászólás: KDE #2015428
                    balev
                    Felhasználó

                      Kéne egy X konfig és log.

                      Hozzászólás: Könyvtár titkosítása #2072270
                      balev
                      Felhasználó
                        masterminds wrote:
                        Szia.

                        Egy alternatív megoldás lehetne rá, ha a könyvtár nevét .-al kezded, plusz a megfelelő jogosultságok beállítása (chmod). Úgyan a könyvtár látszani fog midnight commanderben, de belépni, és listázni a tartalmát már nem lehet ekkor csak az erre jogosultaknak (no meg a root-nak).  🙂

                        Ez működik is, egész addig, míg ki nem veszik a merevlemezt és be nem fűzik egy saját rendszeren, root joggal. Persze, ha erre nincs lehetőség, akkor ok 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,451-1,460 / 2,997