balev

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,461-1,470 / 2,997
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Slackware 11.0 #2072272
    balev
    Felhasználó

      Lesz itt szép számmal új csomag, már rég nem néztem.
      Új alsa csomag, apache2, php5, mysql5, kernel, … mondjuk ezek egy része már meg van forrásból.
      Az lenne a jó, ha már kijönne a 9-es flash is, persze ez nem Slackware téma.

      Hozzászólás: UHU 2.0 #2045523
      balev
      Felhasználó
        Morzel wrote:
        Én nemrég próbáltam ki az akkor aktuális verziót. Abban még az ati kártyát nem lehetett életre kelteni, és a levlistán is azt olvastam, hogy esélytelen a próbálkozás. Szerintem kizárt, hogy ki merik úgy adni, hogy ez változatlan.

        Morzel

        Mi volt a probléma?

        Hozzászólás: UHU 2.0 #2045518
        balev
        Felhasználó

          Ezt kérdezem, hogy miért? Mi miatt?
          Mi az, amit vártok benne? Mi az, ami nagyon sürgős?
          Nem lehet fordítani addig? Csak kérdezem.

          Hozzászólás: Frugalware tapasztalatok #2070502
          balev
          Felhasználó

            Ehhez az lmsensors csomag kell. Plusz a kernelben bekapcsolt i2c támogatás.
            Bővebben: google -> lmsensors

            Hozzászólás: Előre ! #2072124
            balev
            Felhasználó

              Most is azt csináljuk, mert beleírkálunk. 🙂
              El kéne tenni őket szem elől, mert mindig jön valaki, aki beleír és ugyanaz lesz a helyzet, mint a moderátori idiotizmus topikkal.

              Hozzászólás: Debian Probléma #2049620
              balev
              Felhasználó
                Baki wrote:
                Találtam valamit, itt valami Fedora Core 5-öt emlegetnek, de nem olvastam végig…
                http://www.knoppix.net/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=22534

                Az is valami? 🙂

                Hozzászólás: UHU 2.0 #2045516
                balev
                Felhasználó

                  Pontosan melyik programok/szolgáltatások miatt várjátok ennyire? Nem lehet azokból újabb csomagokat letölteni? Vagy forrásból fordítani?

                  Hozzászólás: Előre ! #2072120
                  balev
                  Felhasználó

                    Plusz javasolnám, hogy ez, illetve a 200.000 hozzászólás topik kerüljön zárásra a nyilvánosság elől. Teljesen felesleges, hogy ezeken lovagoljunk még egy hétig.

                    Új lappal kezdünk, mostmár legyen linux a téma a fórumon.

                    Hozzászólás: glxgears #2072153
                    balev
                    Felhasználó

                      Alapból megtagadják, így van.
                      Ha X-es alkalmazást kell használni rootként, akkor parancssorrol nem megy. Erre van a kdesu. De gondolom van gnome megfelelője is.

                      Hozzászólás: Előre ! #2072119
                      balev
                      Felhasználó

                        Ha már megszületetett a döntés, akkor a moderátorok és adminok mért vannak még mindig státuszban?

                        De ha már abban vannak, akkor benézhetnének a 200.000 hozzászólás tanúlságai c. topikba.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,461-1,470 / 2,997