Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Lesz itt szép számmal új csomag, már rég nem néztem.
Új alsa csomag, apache2, php5, mysql5, kernel, … mondjuk ezek egy része már meg van forrásból.
Az lenne a jó, ha már kijönne a 9-es flash is, persze ez nem Slackware téma.Morzel wrote:Én nemrég próbáltam ki az akkor aktuális verziót. Abban még az ati kártyát nem lehetett életre kelteni, és a levlistán is azt olvastam, hogy esélytelen a próbálkozás. Szerintem kizárt, hogy ki merik úgy adni, hogy ez változatlan.Morzel
Mi volt a probléma?
Ezt kérdezem, hogy miért? Mi miatt?
Mi az, amit vártok benne? Mi az, ami nagyon sürgős?
Nem lehet fordítani addig? Csak kérdezem.Ehhez az lmsensors csomag kell. Plusz a kernelben bekapcsolt i2c támogatás.
Bővebben: google -> lmsensorsMost is azt csináljuk, mert beleírkálunk. 🙂
El kéne tenni őket szem elől, mert mindig jön valaki, aki beleír és ugyanaz lesz a helyzet, mint a moderátori idiotizmus topikkal.Baki wrote:Találtam valamit, itt valami Fedora Core 5-öt emlegetnek, de nem olvastam végig…
http://www.knoppix.net/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=22534Az is valami? 🙂
Pontosan melyik programok/szolgáltatások miatt várjátok ennyire? Nem lehet azokból újabb csomagokat letölteni? Vagy forrásból fordítani?
Plusz javasolnám, hogy ez, illetve a 200.000 hozzászólás topik kerüljön zárásra a nyilvánosság elől. Teljesen felesleges, hogy ezeken lovagoljunk még egy hétig.
Új lappal kezdünk, mostmár legyen linux a téma a fórumon.
Alapból megtagadják, így van.
Ha X-es alkalmazást kell használni rootként, akkor parancssorrol nem megy. Erre van a kdesu. De gondolom van gnome megfelelője is.Ha már megszületetett a döntés, akkor a moderátorok és adminok mért vannak még mindig státuszban?
De ha már abban vannak, akkor benézhetnének a 200.000 hozzászólás tanúlságai c. topikba.
-
SzerzőBejegyzés