balev

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,491-1,500 / 2,997
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kernel fordítása de hogyan? #2071359
    balev
    Felhasználó

      Ha rákeresel a hibaüzenetre googlelel (/usr/include/bits/socket.h:304:24: asm/socket.h: No such file or directory),
      rögtön az első találat leírja, mi az, ami hiányzik.

      Hozzászólás: Apache és PHP #2070945
      balev
      Felhasználó

        Dotmind által leírtakat állítsd be a httpd.conf-ban.
        Mindenesetre könnyen meggyőződhetsz arról, hogy fut-e a szerver. Böngészőbe beírod http://127.0.0.1 vagy http://localhost. Ha megjelenik az apache üdvözlő oldal, akkor fut a szerver. Vagy parancssorból

        Code:
        ps -aux | grep httpd

        Ha nem fut, akkor vagy valami grafikus szolgáltatás-kezelővel indítod (ahogy írták, gondolom a YAST-ban mégiscsak benne kellene lennie, ha sikeresen feltelepítetted, maximum nem jó helyen keresed), vagy parancssorból rootként az

        Code:
        apachectl start

        paranccsal.

        Egyébként meg itt minden le van írva: http://httpd.apache.org/docs/2.0/

        Hozzászólás: Hogyan rakjam a grub ba a wint? #2071331
        balev
        Felhasználó

          Nem feltétlen kell live cd. Ha a telepítőnek van rescue módja, akkor arról is be tudsz bootolni.

          Hozzászólás: Hogyan rakjam a grub ba a wint? #2071323
          balev
          Felhasználó

            Hibaüzenet, valami?
            Hány winyó van? Milyen partíció kiosztás? GRUB menü fájl?

            Hozzászólás: Differenciálszámítás #2071005
            balev
            Felhasználó

              Ja. Inkább, mint a Windows-t reklámozni a Linuxforum.hu-n.

              balev
              Felhasználó

                No, ez eszembe se jutott.

                Most telefonáltam nekik, kb. 8 főre 1930-ra foglaltam asztalt. Elég sok foglalásuk van, nem tudja még, hogy lent vagy fent lesz a helyünk, vagy hogy egy asztal lesz-e, de megoldják.

                balev
                Felhasználó

                  Mi? Tombolázzunk? Ez tiszta izgalmas, kb. mint a gyereknapok a hőskorból 🙂

                  Akkor este találkozunk!

                  Hozzászólás: vicc #1923147
                  balev
                  Felhasználó

                    Ez a cukivagyok kb. ilyen szintű 🙂

                    Anno azt hiszem kelemengabor linkelte be. A sráccal találkoztunk is egy nyilvános helyen. Kötelező meghallgatni! 🙂

                    http://boondie.extra.hu/

                    Hozzászólás: vicc #1923141
                    balev
                    Felhasználó

                      Ha szeretitek kínozni magatokat! (vagy egy ismerősötöket) 🙂

                      http://cukivagyok.hu/

                      balev
                      Felhasználó

                        A szavazást lezártam, mivel elég egyértelműen a péntek nyert.

                        Találkozó a Nyugati téren (az óra előtt) 1900-től 1915-ig. Utána átvonulunk a Szlovákba, a később jövők ott csatlakozhatnak.

                        A telefonszámom privátban átküldöm, ha valakinek kell.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,491-1,500 / 2,997