Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Ha rákeresel a hibaüzenetre googlelel (/usr/include/bits/socket.h:304:24: asm/socket.h: No such file or directory),
rögtön az első találat leírja, mi az, ami hiányzik.Dotmind által leírtakat állítsd be a httpd.conf-ban.
Mindenesetre könnyen meggyőződhetsz arról, hogy fut-e a szerver. Böngészőbe beírod http://127.0.0.1 vagy http://localhost. Ha megjelenik az apache üdvözlő oldal, akkor fut a szerver. Vagy parancssorbólCode:ps -aux | grep httpdHa nem fut, akkor vagy valami grafikus szolgáltatás-kezelővel indítod (ahogy írták, gondolom a YAST-ban mégiscsak benne kellene lennie, ha sikeresen feltelepítetted, maximum nem jó helyen keresed), vagy parancssorból rootként az
Code:apachectl startparanccsal.
Egyébként meg itt minden le van írva: http://httpd.apache.org/docs/2.0/
Nem feltétlen kell live cd. Ha a telepítőnek van rescue módja, akkor arról is be tudsz bootolni.
Hibaüzenet, valami?
Hány winyó van? Milyen partíció kiosztás? GRUB menü fájl?Ja. Inkább, mint a Windows-t reklámozni a Linuxforum.hu-n.
No, ez eszembe se jutott.
Most telefonáltam nekik, kb. 8 főre 1930-ra foglaltam asztalt. Elég sok foglalásuk van, nem tudja még, hogy lent vagy fent lesz a helyünk, vagy hogy egy asztal lesz-e, de megoldják.
Mi? Tombolázzunk? Ez tiszta izgalmas, kb. mint a gyereknapok a hőskorból 🙂
Akkor este találkozunk!
Ez a cukivagyok kb. ilyen szintű 🙂
Anno azt hiszem kelemengabor linkelte be. A sráccal találkoztunk is egy nyilvános helyen. Kötelező meghallgatni! 🙂
Ha szeretitek kínozni magatokat! (vagy egy ismerősötöket) 🙂
A szavazást lezártam, mivel elég egyértelműen a péntek nyert.
Találkozó a Nyugati téren (az óra előtt) 1900-től 1915-ig. Utána átvonulunk a Szlovákba, a később jövők ott csatlakozhatnak.
A telefonszámom privátban átküldöm, ha valakinek kell.
-
SzerzőBejegyzés