balev

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,501-1,510 / 2,997
  • Szerző
    Bejegyzés
  • balev
    Felhasználó

      Igen, ez mondjuk érdekes 🙂

      Kezdhetjük hamarabb is, ha valakinek este buszra, vagy vonatra kell mennie. Mondjuk 7-től!

      balev
      Felhasználó

        Szerintem ne kezdjük ilyen korán, mert estére mindenki bealszik 🙂
        Este 8? Akkor még simán belefér egy kaja és a sörözés is.

        Hozzászólás: grub #2068553
        balev
        Felhasználó

          Pont most nézem én is. Nem is fogja onnan elindítani, lásd hibaüzenet (keress rá a neten).

          Hozzászólás: grub #2068550
          balev
          Felhasználó

            root helyett rootnoverify (hd0,4)?

            Hozzászólás: Halk mikrofon #2070824
            balev
            Felhasználó
              Wait wrote:
              Szerbusztok!

              Szerb-busz!

              Egyébként mic-boost valóban!

              Hozzászólás: grub #2068548
              balev
              Felhasználó

                Mi a hibaüzenet?
                Hova telepítetted a GRUB-ot?

                GRUB kézikönyvben le van írva az összes lehetséges paraméterezése a Windows bejegyzéseknek. Neten megtalálod.

                balev
                Felhasználó

                  Akkor olvasd át mégegyszer amit írtam.

                  Tudom, hogy átvált manuscript-re. Pont ez a „bajom”. Szerintem az SMF_default-ot lenne célszerű beállítani a vendégeknek is. Az egy kicsit jobban „linuxfórumosabb”, mint a manuscript. Akinek meg az tetszik (háromszáz x akárhány), az használja azt.

                  Ez csak egy vélemény.

                  balev
                  Felhasználó

                    Ok. Az SMF_Default_theme az alapbeállítás. Ha regisztrált felhasználó vagy és be is vagy jelentkezve.

                    De a külsősöknek is ez kéne, hogy megjelenjen, ne a manuscript. Szerintem.

                    balev
                    Felhasználó
                      csaba wrote:
                      Kicsit rendezkedtem….
                      A HUP boxot a helyén hagytam, alapesetben úgyis össze van csukva, anonymousnak meg meg se jelenik.
                      A regisztrációs képernyőhöz odatettem a netikettet.

                      Csaba

                      Ha kijelentkezek, tényleg nem jelenik meg a HUP box. De bejelentkezve még mindig az van a TOP10 alatt. Félreértés ne essék, legyen HUP hírek, csak cseréljen helyet az LF.HU-ssal.

                      Plusz ezt is meg kellene nézni még (tudom, hogy kevés időd van, csak azért, hogy ne legyen elfelejtve):
                      http://www.linuxforum.hu/http://newsite.linuxforum.hu/phpBB3/viewtopic.php?p=199929#p199929

                      balev
                      Felhasználó
                        uzsolt wrote:
                        balev wrote:
                        Ez a manuscript meg… nem épp a linux jut az ember eszébe róla.

                        És az miért baj? Olyan kellemes és egy kicsit régiesnek tűnik. Se nem túl sötét, se nem túl világos. Szóval nekem nagyon tetszik. Ha lehet, azért ne tűnjön el.

                        Vagy legyen tele pingvinekkel (és egyéb jelképekkel) meg linux feliratokkal az oldal?  :blink:

                        Én arra gondoltam, hogy ne az legyen az alap a külső látogatók számára. Magának mindenki úgy állítja, ahogy akarja.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,501-1,510 / 2,997