balev

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,511-1,520 / 2,997
  • Szerző
    Bejegyzés
  • balev
    Felhasználó

      Kellemes péntek délutánt mindenkinek!

      Csak hogy kicsit megpörgessük a topikot, mert lehet, hogy még sokan nem találkoztak vele:
      eddig hat szavazat, mindegyik péntekre.

      Akik jelezték, hogy jönnek:
      nastjakam, aty, Bunya, Wait, jzombi, balev

      balev
      Felhasználó

        Szerintem inkább kellene egy TP_Default Modern stílust használni alapértelmezettnek. De ez csak szuverén vélemény. Jobban hasonlít a régi alap stílushoz. Ez a manuscript meg… nem épp a linux jut az ember eszébe róla.

        Plusz szerintem jobb lenne, ha a saját híreink lennének a Top10 alatt, utána a HUP box. Jobb oldalt pedig vagy feljebb kellene hozni az üzenőfalat, vagy kikapcsolni (nem túl sok értelme van szerintem). Az ITPort híreknek annál inkább.

        balev
        Felhasználó

          Eddig három szavazat.
          Én is a péntek mellett tenném le a voksom.

          Aki tud és szeretne is jönni, légyszi szavazzatok és írjatok be, hogy lássuk hány fővel kell számolni kb.

          balev
          Felhasználó

            Annyi még, hogy írjuk már hozzá a téma címéhez, hogy (szavazás az időpontról). Vagy valami ilyesmi, hogy lássák az emberek. Én már nem tudom szerkeszteni a téma címét.

            Kösz!

            balev
            Felhasználó

              Hálás köszönet 🙂

              balev
              Felhasználó
                kisbetu wrote:
                „Szavaztassuk meg mondjuk a péntek-szombatot? (8-9)”
                :poketoungeb:

                Ha túl sok választási lehetőség van, az nem jó, úgyhogy maradjon a 8-9.

                balev
                Felhasználó

                  Kedves moderátor urak!

                  Megoldható e topik átalakítása úgy, hogy legyen hozzá szavazás is?

                  Mivel most láttam, hogy ha szavazást indítottam volna, ahhoz ugyanúgy lehet hozzászólni, csak ezzel nem voltam tisztában. Utólag is elnézést 🙂

                  Vagy ha új szavazást indítok ezzel a témával, a jelenlegi topikból át tudjátok helyezni a hozzászólásokat?

                  balev
                  Felhasználó

                    Most nyissunk szavazást 6-7-8-9-13-14-15-16-al? 🙂

                    Minél több választási lehetőség van, annál nagyobb lesz a szórás. Ha kevesebb lehetséges időpontot hagyunk, többen lesznek kénytelen alkalmazkodni, de legalább lesz valami döntési alapunk.

                    Szavaztassuk meg mondjuk a péntek-szombatot? (8-9)

                    Hozzászólás: Kocsma topik #1950063
                    balev
                    Felhasználó

                      Mivel a polgári peres út nem éri meg (idő, pénz, nyűg) én szépen megkérném a forgalmazót, hogy beszéljen a szervízesekkel és rövid úton belül csináljanak valamit (megmondod neki mondjuk, hogy egy héten belül, mert ez így tarthatatlan).

                      Továbbiakban közölném vele, – hogy mivel eddig nagy ívben szartak a dologra, – ha továbbra sem történik semmi fejlemény, a létező összes internetes fórumon, blogon (minden elérhető és széles körben látogatott reklámképes informatikai oldalon, van egy pár) negatív hangú beírásokat, kritikákat, fikázást, panaszáradatot fogok elhelyezni az illető cégek és azok hozzáállásával kapcsolatban. (akár rendes reklám banner-t! még mindig olcsóbb mint pereskedni és garantáltan nagyobb hatása van)

                      Ha nem hülyék és elhiteted velük, hogy komolyan beszélsz, meg lesz oldva a dolog.

                      Nemegyszer volt már hasonlóra példa. Egyik tanárom mesélte még régen, hogy XY vett egy Z márkájú autót, ami beindítás és a szalonból kigördülés után fogta magát és leégett. A szalon nagy ívben szart az illetőre, és mindenféle okokra hivatkozva nem cserélték ki neki az autót. Az illető próbálta először hagyományos úton, később pereskedve megoldani a dolgot, de nem jutott semmire. Végül minden eszközt megragadva negatív kampányt indított nem nevezett autógyártó ellen (és a szalon ellen). A hír olyan gyorsan terjedt (a negatív mindig sokkal jobban, marketing), hogy pár napon belül lecserélték neki a kocsit, plusz még nem tudom milyen egyéb szolgáltatásokat és kárpótlásokat kapott. A gyártót és a szalont így is hatalmas presztízsveszteség érte, amit utólag rendbe tenni, helyrehozni sokkal nehezebb, ha nem lehetetlen. És itt van a lényeg. A presztízsveszteséget a mai piaci körülmények között nem szabad egyetlen komoly, hosszú távon gondolkodó cégnek sem megengedni magának.

                      De nem csak ilyen példa volt, jópárat lehet olvasni pl. a homáron, a naív ügyfél alatt. Tuti megvan a hatása. De ha valaki még erélyesebben és még több helyen lép fel, vagy ezzel fenyegetőzik, remélhetőleg meghozza a hatását. (persze csak, ha van eszük a vétkeseknek és tisztában vannak a mai informatika alapú társadalommal)

                      balev
                      Felhasználó
                        nastjakam wrote:
                        Az elozo sorozes februar vegen volt, az meg nem egy ev 🙂
                        De benne vagyok, kb mindegy az idopont. Hm talan a pentek-szombat este annyira nem jo mint a tobbi este, ha mar valogatni is lehet.
                        De szerintem a 4-ik cimet hagyjuk el, az evi nagy osszeroffenes maradjon februar kornyekere, es ez legyen csak egy sima sorozes.
                        Hm?

                        Két külön „hivatalos rendezvényünk van” 🙂

                        Egyik a Linuxfórum sörözés, másik a Linuxfórum találkozó.

                        Ha visszanézed a fórumot, az előző „hivatalos” sörözés szeptember környékén volt. Utolsó találkozó – amire te gondolsz, – valóban idén februárban.

                        Ergo ez csak egy sima sörözés.

                        Szerintem meg inkább péntek-szombat kellene.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,511-1,520 / 2,997