balev

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,521-1,530 / 2,997
  • Szerző
    Bejegyzés
  • balev
    Felhasználó

      Nem hiszem, hogy jó ötlet lenne. Az embereknek csak egy része jár a HUP-ra is és fordítva.
      Szerintem maradjunk a házon belüli megrendezés mellett.

      Hozzászólás: Kmail-el levél küldése #2070389
      balev
      Felhasználó
        nanobit wrote:
        hát én megoldottam és sműxik. Egyszerűen megadtam a szerver címének a 127.0.0.1-et és megy…

        Mivel fut a helyi levelező szervered (sendmail, postfix, …).
        Csak nézd át a beállításokat, hogy minden jól jelenjen meg a levél fejlécében.

        Hozzászólás: skype telepítés #2052279
        balev
        Felhasználó

          Ez érdekes, a scriptnek működnie kellene, de itt valami más bibi van, ha nem találja.
          Csatold be a parancssorról való indítás kimenetét!

          Hozzászólás: Acer Aspire 5000 Turion 64 procival #2070391
          balev
          Felhasználó
            str2etboy wrote:
            Nem akarom eladni, szoval az erdekelne, h te mennyiert adnad el.

            Megmondom őszintén, ezt egy olyan ember, aki nem ismeri a gépet, nem használja, igen kis valószínűséggel becsülné meg helyesen.

            Mindenesetre az sem mindegy, hogy a dual DVD hányszoros, milyen videovezérlő van benne pl.

            Egyébiránt notebook.hu, laptop.hu -> elég sok márka és típus van. Új árakhoz képest -20% ÷ -30%-ot becsülnék neki, ha jó állapotban van.

            Hozzászólás: csomag telepítése #2070056
            balev
            Felhasználó
              lionhearted wrote:
              Ezt kaptam

              No, ez a félbeszakítva nem sokat árul el. Az utolsó sor a PERL, lehet, hogy emiatt ugrik ki. Ami biztos viszont, hogy ha új gnome-ot tettél fel, annak nagy valószínűséggel új függőségei is vannak, ergo ezért nem mehet pl. a gaim. Minden egyéb csomagot feltettél, ami a gnome-hoz kell?

              Hozzászólás: Uhu alatt automatikus programindítás hogyan? #2070344
              balev
              Felhasználó

                Tedd be abba az init szkriptbe, ahol még nem fut a grafikus szerver! (init 3 általában)
                /etc/init.d/ alatt kutakodj! Vagy az rc.local-ba is teheted, az is az X előtt fut még le.

                Hozzászólás: fülhallgató bibi #2070223
                balev
                Felhasználó

                  Nincs mit 🙂
                  man alsamixer-ben ott az összes opció!

                  Hozzászólás: Bugok az oldalon #2007070
                  balev
                  Felhasználó

                    Nem tudom, mire gondolsz. Nálam baloldalt van egy „kinézet” nevű box. Ott lehet témákat választani. Beállítani pedig a „profil” alatt.

                    Hozzászólás: FC5 x86_64 + eltünt egérmutató #2070282
                    balev
                    Felhasználó
                      Hozzászólás: Miért nem megy a Wine-m? #2018916
                      balev
                      Felhasználó

                        Nem vagyok egy wine guru, de van egy nagyszerű parancs: find 🙂
                        Keress rá a globális beállításokra, illetve a home-odban lesz szerintem egy .wine vagy valami ilyesmi. Plusz keress rá, van-e logja, mert az is kéne!

                        A glx modul a 3d támogatáshoz kell.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,521-1,530 / 2,997