Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Nem hiszem, hogy jó ötlet lenne. Az embereknek csak egy része jár a HUP-ra is és fordítva.
Szerintem maradjunk a házon belüli megrendezés mellett.nanobit wrote:hát én megoldottam és sműxik. Egyszerűen megadtam a szerver címének a 127.0.0.1-et és megy…Mivel fut a helyi levelező szervered (sendmail, postfix, …).
Csak nézd át a beállításokat, hogy minden jól jelenjen meg a levél fejlécében.Ez érdekes, a scriptnek működnie kellene, de itt valami más bibi van, ha nem találja.
Csatold be a parancssorról való indítás kimenetét!str2etboy wrote:Nem akarom eladni, szoval az erdekelne, h te mennyiert adnad el.Megmondom őszintén, ezt egy olyan ember, aki nem ismeri a gépet, nem használja, igen kis valószínűséggel becsülné meg helyesen.
Mindenesetre az sem mindegy, hogy a dual DVD hányszoros, milyen videovezérlő van benne pl.
Egyébiránt notebook.hu, laptop.hu -> elég sok márka és típus van. Új árakhoz képest -20% ÷ -30%-ot becsülnék neki, ha jó állapotban van.
lionhearted wrote:Ezt kaptam
…No, ez a félbeszakítva nem sokat árul el. Az utolsó sor a PERL, lehet, hogy emiatt ugrik ki. Ami biztos viszont, hogy ha új gnome-ot tettél fel, annak nagy valószínűséggel új függőségei is vannak, ergo ezért nem mehet pl. a gaim. Minden egyéb csomagot feltettél, ami a gnome-hoz kell?
Tedd be abba az init szkriptbe, ahol még nem fut a grafikus szerver! (init 3 általában)
/etc/init.d/ alatt kutakodj! Vagy az rc.local-ba is teheted, az is az X előtt fut még le.Nincs mit 🙂
man alsamixer-ben ott az összes opció!Nem tudom, mire gondolsz. Nálam baloldalt van egy „kinézet” nevű box. Ott lehet témákat választani. Beállítani pedig a „profil” alatt.
Nem, erre: http://www.linuxforum.hu/http://newsite.linuxforum.hu/phpBB3/viewtopic.php?p=194953#p194953
Ott volt Stefy-nek ilyen problémája.Nem vagyok egy wine guru, de van egy nagyszerű parancs: find 🙂
Keress rá a globális beállításokra, illetve a home-odban lesz szerintem egy .wine vagy valami ilyesmi. Plusz keress rá, van-e logja, mert az is kéne!A glx modul a 3d támogatáshoz kell.
-
SzerzőBejegyzés