Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Nem szokott feltűnni, de pont valamelyik nap lett 1500 hozzászólásom. Most viszont kevesebb van 2-3 -al. Ez mitől lehet?
A régi motor se kezelte értelemszerűen a kódokban a motor által használt kapcsolókat [].
Viszont nem ártana valahogy, ha legalább a színkapcsolókat figyelembe venné a kódon belül. Könnyebb lenne kiemelni a lényeget.balev wrote:Az „új” linkek valahogy nem mindig mutatnak az olvasatlan hozzászólásokra és hiányzik egy szóköz a topikcím és a link között.Ezzel mi a helyzet?
(a főoldalon, az időpont oszlopban van egy link, ami szintén az új hozzászólásokra mutat. az jól is működik, tehát azt kellene a topikcím után varázsolni, mert ott hibás a generált hivatkozás, lásd. státuszsor)Az avatarokkal mi a helyzet?
Ez már megoldódott ugye, köszi érte utólag is.
Miért nem checkbox-ok vannak a rádió gombok helyett? Nekem kettő is van (de szar nekem 🙂 )
A céges T-mobile előfizetéses, a privát Voda kártyás.H Miki wrote:Ok, nem mondok ilyeneket többet, bocs érte, de nekem akkor se tetszik 🙂Főleg az a kegyetlen nagy hardverigény… kinek van arra pénze? Csak mert szerintem soksknak nincs…
Laptopgyártók igen lényeges szegmens, de kérdés mennyire lesz potenciális szegmens a Vista számára. Mármint hogy lesz-e addigra – mire megjelenik a Vista – olyan hardverrel felszerelt laptop (emberi áron), ami ki is tudja használni pl. a grafikus újdonságokat.
Vagy egy jó ideig piacvesztés lesz ez a szegmens a MS számára.
Kösz, ez így egyenlőre teljesen jó!
Bepe!
Az nvidia topikhoz hasonlóan nyitni kellene egy új ATI-s topikot, amiben a helyes hupwikis link van (plusz még a disztróspecifikus linkeket, pl. gentoo.wiki, stb.)
Plusz ki lehetne tenni valamelyik oldalsó boxba majd a többi FAQ-val együtt.
Kösz!
madboy74 wrote:Ha már az nVidiát megtiszteltem azzal, hogy kártyát vettem tőlük, elvárnám, hogy ők meg a drivereket fejlesztgessék. Bár, az ATI drivereihez képest az nVidia egy tökély.Fejlesztik is…csak nem linux alá.
Bár előbb-utóbb, ahogy a linuxos 3d-s alkalmazások (lásd XGL), játékok és ezzel együtt a linuxot használók tábora növekszik, észbe kapnak majd a gyártók is.
Ha ezt időben teszik, piacvezetők lehetnek ebben a szegmensben. És az nvidia pont ezt teszi, az ATI (AMD) meg kapkod utána. Kicsit le vannak maradva, bár azért támogatás terén itt is van fejlődés.
Mindenesetre az nvidia kártyáddal még mindig jobban jársz linux alatt.
Ami még bekavarhat, az a Javascript. Engedélyzve van minden és működik is a JS a böngészőkben?
gtk wrote:Koszi!Nem tudom mi lehet …:(
Regebben is hasznaltam linuxot es mukodott a prog.hu ..Esetleg nem kavarhat be valami csomagszűrő?
-
SzerzőBejegyzés