Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Márpedig valami beállítás probléma lesz, mert (csak a te kedvedért 🙂 ) regeltem a hobbielektronikán és megy Firefoxszal Windows és linux alól is.
Azért próbáld meg FF-fel is!
A hobbielektronika mellett melyik fórumok még?
Megoldás lehet még másik kernelek próbálgatása, mint ahogy aty is javasolta.
De amit csatoltam linket, ott is írják, hogy egyik kernellel jó, másikkal meg nem a kártya.gtk wrote:Sziasztok.OP: UHU 1.2
MOzilla 1.7.3
Galeon 1.3.19Segitsegeteket szeretnem kerni a kovetkezoben:
Nem tudok uzenetet kuldeni nehany forumra,az egyik a hobbielektronika.hu; Sem galeon -al,sem mozilla -val nem tudok hozzaszolni a temakhoz,csak tolti a beirt uzenetet ,de nem kuldi el.A konqueror meg kuldes elott kijelentkeztet.Mi a velemenyetek?
Van is engedélyed üzenetet küldeni?
Nincsenek letiltva a sütik a böngészőben? Néhány helyen szükséges az autentikációhoz.A goraki féle kód be lett szúrva végül? (nem tudom tesztelni nyilván)
http://www.linuxforum.hu/http://newsite.linuxforum.hu/phpBB3/viewtopic.php?p=197883#p197883Milyen szemetek ezek a moderátorok, hogy topikokat zárnak, hozzászólásokat törölnek! Sőt, sokszor még figyelmeztetnek is előtte.
Kedves LF.HU-s moderátorok, nagyon rosszul végzitek a munkátokat…Jó, lehet, hogy neked nincs ilyen alias-od, de a probléma valószínűleg ennek a modulnak a hiánya, vagyis hogy nem töltődik be.
Keress rá neten, én is úgy találtam ezt a topikot, hátha van róla szó máshol is!
ivtvctl-lel próbáltál állítani dolgokat?
http://ivtvdriver.org/index.php/IvtvctlNálam nem jelentkezik ilyen probléma, pedig 1024-ben van.
balev wrote:Vedd ki az msp3400 alias sor a modprobe.conf fájlból!
A log szerint nem tölt be a modul.Itt írják a megoldást:
http://www.mail-archive.com/[email protected]/msg01568.htmlNem hiába írták, hogy ki kell venni az aliast! Nem betenni!
Hogy néz ki az /etc/modprobe.conf és modules.conf? Ha nincs ilyen akkor ez az aliases fájl? -
SzerzőBejegyzés