Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
sany wrote:nem érdemes sajnálni a lóvét a látásra! 🙂
Hisz a legfontosabb érzékszerv!Biztos vagy benne? 🙂
(igen, a tapintásra gondoltam, de csakis kizárólag a billentyűzet miatt! 🙂 )Na igen, lehet mást is elállítottál, nem?
Nézd át mégegyszer azt a grafikus varázslót!Vedd ki az msp3400 alias sor a modprobe.conf fájlból!
A log szerint nem tölt be a modul.Itt írják a megoldást:
http://www.mail-archive.com/[email protected]/msg01568.htmlBunya wrote:A jobb helyeken ez nem így megy. Az én lencsémen a karcálló bevonaton felül 2 év garancia is van.Tudod mit? Szarok a lencsédre :)))
Azért mielőtt rögtön kernelfrász törne ki, kipróbálnád más alkalmazásokkal is? Hátha…
(tvtime, xawtv)Ja meg a dmesg idevágó részét csatold be!
A kártya, ami nálam volt egy ideig, kábellel volt bekötve a line-in -be, ez meg ugye nem.
Ettől függetlenül a line-in be van kapcsolva? Pl. alsamixer-rel meg tudod nézni.hanischz wrote:Toligáltam, méreteztem a partíciókat illetve töröltem is 1-et (nem a rendszert), ennek köszönhetõen hibaüzenetet ad
a grub induláskor (ERROR 15).Mivel? Csak mert nem mindegy.
Ha bebootolsz egy live cd-ről, – de lehet akár a telepítő cd karbantartó módja is, – akkor becsatolod a / partíciót és fdisk segítségével megnézed mi a helyzet. Van benne partíció ellenőrzés és sorrend javítási opció is.
Az „új” linkek valahogy nem mindig mutatnak az olvasatlan hozzászólásokra és hiányzik egy szóköz a topikcím és a link között.
Az avatarokkal mi a helyzet?A make menuconfig a kernel beállításait (.config) tölti be egy ncurses felületbe, hogy egyszerűbb legyen a konfigurálás. Vagy használhatsz make config-ot, ha sok az időd. Esetleg make xconfig, ha grafikusan akarod.
No, biztosan van most elég feladat az új modul beállításaival, de beírok egy-két dolgot:
– karakterkódolással vannak problémák (mi lesz? UTF vagy ISO?)
– ha belépsz egy topikba, – vagy privát üzenetekbe, teljesen mindegy – akkor a „mi újság a fórumon?”, vagyis az első 10 topik és a „hup.hu hírek” alatt, vagyis az oldal alján (legalul) jelenik meg a kívánt rész!
Így kicsit körülményes az olvasás/írás. Tudom, hogy idő kell rá, nem vagyok türelmetlen, csak szólok.
Sőt, ha belépsz egy topikba, akkor nem is szükséges, hogy a legfrissebb cuccok egyáltalán megjelenjenek szerintem.Egyenlőre ennyi, bocs ha már volt szó erről is, csak lehet hogy vak vagyok most így.
Jó lesz ez, nagyon!
Szerk.: vagy hülye vagyok és nem tudom mit láttam, vagy hozzászólás írás közben lett módosítva a második pont. Mindenesetre most már csak a topik jelenik meg.
Sőt! Most nézem, hogy UTF-fel jó tulképp, tehát az pár dolog, ami nem jól jelenik meg, az nem azzal lett írva gondolom. Vagy nem tudom 🙂
Valaki igazítson ki! -
SzerzőBejegyzés