Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Elég régóta vagyok szemüveges. Kisebb dioptria esetén lehet akár üveg is, az nem karcolódik, viszont ha leesik – törik.
Biztos volt már szó róla, hogy a hupwikis címek már nem aktuálisak, mivel megváltozott a domainek felépítése.
A fõoldalon lévõ nvidia és ati driver telepítés linkjeit ki kellene javítani az újakra, mert így rengeteg „hogyan telepíthetem a driver-t” topik lesz rövid idõn belül.
Már le van írva, elég részletesen a hupwikin.
Ezek szerint naponta frissül a pozíció adat.
Feljöttünk a 24. helyre, csak így tovább! 🙂
Mindenki tegye fel a képet és a linket a honlapjára, plusz az LF.HU fõoldalra is kikerülhetne!balev wrote:Nagyon le vagyunk maradva.
Még egy felhasználó inaktívvá válik és Grönland beelõz minket!http://counter.li.org/reports/place.php?place=HU
Hát nem tudom milyen gyakran frissítik, azt hittem dinamikusak az adatok. De nem. Az eredmény még mindig ugyanaz, pedig ma többen is regeltetek.
Szerk.: ja bocs, a felhasználók száma dinamikus (1550 volt reggel, most 1555). Csak a pozíció infók nem frissülnek.
l_lorincz wrote:http://www.zegeniestudios.net/ldc/index.php?select_lang=true&LDC=5ed8fab7ef7eb8970cfd7b733eb6ea36
Itt egy link amin egy disztróválasztó teszt van. Pár kérdés feltevése után a válaszok alapján disztrókat ajánl.[off]
Azért ez már lista 🙂
Akár a vicc-be is elmenne 🙂
[/off]Igaz ez szótár, de hasznos és ismer elég sok kifejezést is.
http://szotar.sztaki.hu/Grátiszként több plugin is rendelkezésre áll, mind Mozilla alapú böngészõkhöz, mind az Opera-hoz.
A két legjobb és leginkább használható szerintem:Keresõmezõbe felvehetõ plugin:
http://szotar.sztaki.hu/docs/searchplugins.html
Helyi menübe (egér jobb gomb) felvehetõ link:
http://szotar.sztaki.hu/docs/kozepsoujj.htmlLord_Fairy wrote:Regisztrálva 🙂De valamiért engem se mutat 🙁
Akkor ez kicsoda? 🙂
http://counter.li.org/cgi-bin/runscript/display-person.cgi?user=425094balev wrote:Csicsázni mindkettõt lehet, úgy ahogy akarod.Mivel GRUB-hoz több csicsa és elõkészített háttér van, itt egy leírás, ha egy szép LILO hátteret akarsz.
Vannak elõkészített hátterek ide is, csak arra kell ügyelni, hogy a lista doboz dimenziói jól legyenek!
De ugyanígy tudsz te is csinálni saját hátteret, olyan boxszal, amilyen tetszik.
http://wiki.archlinux.org/index.php/Graphical_Lilol_lorincz wrote:a grafikus boot nem annyira érdekel inkább a beállításokElég sokáig használtam LILO-t, több változatot is. Egy ideje most GRUB megy.
Csicsázni mindkettõt lehet, úgy ahogy akarod.Viszont GRUB-nak sokkal több opciója van.
http://www.redhat.com/docs/manuals/linux/RHL-8.0-Manual/ref-guide/s1-grub-liloconf.html
http://www.gnu.org/software/grub/manual/grub.html -
SzerzőBejegyzés